Lotto Ekstraklasa: 7. kolejka
27 sie 2017 15:30
90+3'

Sandecja Nowy Sącz broni się już w zasadzie w swoim polu karnym. Czy Portowcy zdołają przełamać defensywę beniaminka w ostatnich sekundach?

20
15
3
2
8
90+2'

Póki co defensor Sandecji Nowy Sącz poza boiskiem. Gra toczy się dalej.

7
2
7
10
90+1''

Płamen Kraczunow potrzebuje pomocy medycznej.

7
4
2
6
12
90'

Doliczone cztery minuty.

6
4
1
2
13
90'

Pogoń Szczecin już prawie całym zespołem atakuje gospodarzy, którzy jednak umiejętnie bronią się na swojej połowie.

4
7
2
1
2
88'

Z dośrodkowania Ricardo Nunesa nic nie wyszło.

8
12
3
1
87'

Sędzia dopatrzył się faulu Dawida Szufryna na Marcinie Listkowskim i dobra okazja dla Portowców. Decyzja sędziego jednak błędna, ponieważ interwencja obrońcy była czysta.

Sandecja Nowy Sącz
2
1
1
8
86'

Bliski samobójczego trafienia Adam Frączczak! "Pomylił się" nieznacznie.

4
6
3
7
85'

Żółtą kartkę za to przewinienie otrzymał Cornel Rapa.

Pogoń Szczecin
7
5
2
6
85'

Patrik Mraz faulowany w okolicach pola karnego. Będzie dobra okazja dla gospodarzy.

2
3
1
1
5
84'

Sandecja. Schodzi: Tomasz Brzyski. Wchodzi: Adrian Danek.

83'

Filip Piszczek padł w polu karnym, ale sędzia podyktował tylko rzut rożny.

1
1
2
82'

Wiele wskazuje na to, że tradycji stanie się zadość - Sandecja strzelająca, to Sandecja zwycięska.

15
4
1
4
80'

Pogoń. Schodzi: Dawid Kort. Wchodzi: Marcin Listkowski.

77'

Patrik Mraz brzydko zaatakował rywala i został upomniany.

8
4
2
2
1
76'

Aleksandar Kolew ukarany żółtą kartką za zdjęcie koszulki.

5
2
1
4
9
75'

Gol! Strzelił Aleksandar Kolew. Asystował mu Lukas Kuban. Świetne dośrodkowanie w pole karne z prawego skrzydła, a Kolew wyskoczył bardzo wysoko i pięknym strzałem głową wyprowadził Sandecję na prowadzenie!

41
26
6
9
15
74'

Strzał Dawida Korta wprost w ręce Michała Gliwy.

4
6
2
4
4
71'

Sandecja. Schodzi: Wojciech Trochim. Wchodzi: Filip Piszczek. Była to ostatnia akcja Trochima w tym meczu. Zawodnik już poza murawą.

71'

Wojciech Trochim urwał się prawą stroną, ale jego podanie w "szesnastkę" było niecelne.

4
69'

Lasza Dwali nieźle dorzucił piłkę w pole karne, ale Dariusz Formella jej nie opanował.

3
3
1
5
68'

Kapitalne podanie Dawida Korta do Adama Gyurcso w pole karne, ten nawinął obrońcę, ale w ostatniej chwili skrzydłowego zablokował Dawid Szufryn.

3
4
2
2
67'

Potężne uderzenie Adama Gyurcso w boczną siatkę.

3
2
1
2
2
64'

Pogoń. Schodzi: Kamil Drygas. Wchodzi: Rafał Murawski.

10
3
3
2
2
63'

Bartłomiej Dudzic dograł w pole karne do Aleksandara Kolewa, ale ten z kilku metrów nieczysto trafił w piłkę. To mogło być 2:1!

1
6
1
6
58'

Na spalonym Wojciech Trochim, który wychodził na czystą pozycję.

6
2
2
58'

Gdy Sandecja Nowy Sącz strzela w tym sezonie, to zawsze wygrywa. Czy przekona się o tym również Pogoń Szczecin?

5
7
1
4
9
56'

Gol! Strzelił Aleksandar Kolew. Asystował mu Tomasz Brzyski. Wydawało się, że nic z tej akcji nie będzie, a jednak! Brzyski źle trafił w piłkę, z czego... wyszło świetne podanie do Kolewa, a ten potężnym strzałem pod poprzeczkę doprowadził do wyrównania!

27
20
5
8
24
55'

Pogoń Szczecin spokojnie rozgrywa piłkę i ma mecz pod kontrolą.

9
3
2
5
4
51'

Adam Gyurcso zablokowany w polu karnym.

3
6
49'

Aleksandar Kolew domagał się rzutu karnego po rzekomym zagraniu piłki ręką przez gracza gości. Sędzia pozostał niewzruszony.

2
1
2
49'

Pogoń Szczecin w ataku pozycyjnym. Beniaminek czeka na swoje szanse.

5
3
2
1
46'

Gramy dalej!

5
5
1
45+2'

To jest niemożliwe! W ostatniej akcji pierwszej połowy Pogoń powinna podwyższyć prowadzenie. Fatalny błąd w przyjęciu popełnił jednak Jakub Piotrowski, który jeszcze dodatkowo się... przewrócił. A gdyby dograł do niepilnowanego w polu karnym Frączczaka, mielibyśmy 2:0.

3
2
3
4
4
45+2'

Dobre uderzenie z wysokości pola karnego Aleksandara Kolewa, ale Łukasz Załuska pewnie złapał piłkę.

7
4
1
1
45'

Do pierwszej połowy sędzia doliczył dwie minuty.

3
3
1
45'

Aleksandar Kolew mógł stworzyć swojej drużynie niezłą okazję, ale przy przyjęciu piłki pomagał sobie ręką.

1
5
1
1
1
43'

To mogło być 2:0! Dariusz Formella dopadł do piłki w polu karnym i uderzył na bramkę. Strzał mierny, ale wyszło z tego niezłe dogranie do Adama Frączczaka, któremu centymetrów zabrakło, aby dostawić nogę.

5
3
5
3
6
41'

Groźny strzał z dystansu w wykonaniu Ricardo Nunesa i Michał Gliwa zmuszony do wysiłku.

8
5
1
2
40'
8
5
1
1
39'

Za długie podanie w kierunku Adama Gyurcso.

3
1
2
5
3
37'

Dobre uderzenie Dariusza Formelli, ale na posterunku był Michał Gliwa.

7
4
2
3
2
34'

Michal Piter-Bucko agresywnie zaatakował Dawida Korta i został upomniany przez arbitra.

9
5
3
2
33'

Sandecja wróciła do gry, ale dalej brakuje jej stempla w polu karnym rywala.

5
4
4
2
31'

Tomasz Brzyski dośrodkował z rzutu wolnego, ale nikt nie zamknął akcji.

9
4
30'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Drygas za pociągnięcie za koszulkę Wojciecha Trochima.

2
2
2
5
6
28'

David Niepsuj wpadł w pole karne Gliwy, ale przeciągnął dośrodkowanie i zacznie Sandecja.

2
2
1
4
4
27'

Ależ zakotłowało się w polu karnym Pogoni po wrzutce Brzyskiego! Z piłką minął się Łukasz Załuska, żaden z obrońców przez dłuższą chwilę nie był w stanie jej wybić, ale gospodarze tego nie wykorzystali. Ostatecznie golkiper Portowców złapał futbolówkę.

7
5
6
1
3
26'

Grzegorz Baran faulowany w środku pola. Przy piłce Tomasz Brzyski.

2
2
2
3
25'

Pogoń Szczecin po zdobyciu gola przejęła inicjatywę i raz za razem atakuje bramkę beniaminka. Jeśli Sandecja Nowy Sącz szybko się nie pozbiera, to lada moment może zostać skarcona.

12
8
1
3
24'

Wojciech Trochim wybija piłkę na kolejny korner.

4
3
2
1
23'

Zablokowany strzał Dawida Korta sprzed pola karnego. Rzut rożny dla przyjezdnych.

8
7
1
1
21'

Gol! Strzelił Dariusz Formella. Asystował mu Ricardo Nunes. 1:0 dla gości! Ricardo Nunes dograł w pole karne do Dariusza Formelli, a ten z strzałem z powietrza wpakował piłkę do siatki!

44
20
7
9
16
15'

Żółtą kartkę otrzymał Lasza Dwali.

3
3
2
4
2
15'

Tomasz Brzyski potężnie huknął obok muru i niewiele zabrakło mu do szczęścia.

2
7
1
1
3
14'

Bartłomiej Dudzic faulowany tuż przed polem karnym Pogoni. Będzie wyśmienita okazja.

1
2
5
12'

Bartłomiej Dudzic został zablokowany na prawym skrzydle i od bramki zacznie Łukasz Załuska.

2
4
1
11'

Dobra wrzutka Ricardo Nunesa, ale żaden z jego kolegów nie zamknął akcji.

4
1
1
3
10'

Pogoń Szczecin będzie miała dobrą okazję na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

7
6
1
9'

Na spalonym złapany Adam Frączczak.

1
1
4
6'

Początek meczu należy do gospodarzy, ale ich przewaga nie przekłada się na sytuacje podbramkowe.

3
1
1
3
2'

Rzut wolny z bocznej strefy boiska dla Sandecji Nowy Sącz. Obyło się bez zagrożenia.

4
4
1
2
3
1'

Długa piłka w kierunku Trochima, ale dobrze interweniują goście.

5
1
1
2
1
15:18

Już za moment rozpocznie się szóste spotkanie 7. kolejki Lotto Ekstraklasy. Sandecja Nowy Sącz podejmie w Niecieczy Pogoń Szczecin. Czy beniaminek po raz kolejny sprawi niespodziankę? A może to Portowcy wygrają, dzięki czemu wskoczą do górnej ósemki? Zapowiada się naprawdę ciekawe spotkanie!