Matuszek w polu karnym interweniował na tyle ofiarnie, że zgubil opaskę kapitana.

18
3
1
87'

Czysty wślizg w polu karnym Suareza. Hiszpan podjął ogromne ryzyko, gdyż to mógł być rzut karny dla gospodarzy.

21
17
7
1
11
85'

Indywidualna akcja Żurkowskiego zakończona groźnym strzałem, z którym poradził sobie Mucha.

16
7
4
7
11
84'
81'

Fatalne dośrodkowanie Guby z prawego skrzydła.

5
15
1
3
78'

Loska obronił groźne uderzenie Stefanika.

29
16
4
4
5
76'

Po dośrodkowaniu Piątka z kornera gospodarze nie stworzyli żadnego zagrożenia.

8
9
2
5
76'

Pawłowski ruszył z akcją, ale rywale odebrali mu piłkę. Gracz Bruk-Betu wywalczył rzut rożny.

3
3
3
73'

Bruk-Bet Termalica musi rzucić się do odrabiania strat. Górnik będzie się starał utrzymać korzystny wynik.

4
3
2
1
2
72'

Termalica. Schodzi: Roman Gergel. Wchodzi: David Guba.

7
5
3
3
6
70'

Gol! Strzelił Łukasz Wolsztyński. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzył Suarez, piłka odbiła się jednak od stojącego przy słupku obrońcę Bruk-Betu. Wykorzystał to Wolsztyński, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki.

88
59
6
12
15
67'

Jan Mucha! Tym razem Słowak obronił uderzenie Matuszka.

4
6
4
4
15
66'

Mucha wyszedł z bramki i uprzedził rozpędzonego Wolsztyńskiego.

4
2
2
4
13
65'

Tragiczne zakończenie akcji przez Gergela. Zamiast wyłożyć piłkę Pawłowskiemu, to podał ją zbyt mocno.

6
10
1
63'

Po dośrodkowaniu Kurzawy z rzutu rożnego Wieteska uderzył głową, ale jego strzał obronił w świetnym stylu Mucha. Przy dobitce Wieteska spudłował.

3
3
3
11
60'

Koj starał się dośrodkować ze skrzydła, ale nie była to udana próba.

3
1
4
5
58'

Po dośrodkowaniu Stefanika głową uderzył Putiwcew. Piłka odbiła się od słupka.

4
16
3
4
4
57'

Zbyt słaby strzał Szeligi, by zaskoczyć Loskę.

12
8
1
3
1
55'

Dobra wrzutka Kądziora z rzutu rożnego. Niepewnie interweniował Mucha.

4
5
4
1
3
53'

Nieudane dośrodkowanie Kurzawy z rzutu wolnego.

3
1
1
7
10
50'

Kontra gospodarzy zakończona złym podaniem Śpiączki.

2
10
1
4
47'

Akcja Górnika przerwana, bo Kądzior był na spalonym.

1
1
11
46'

Początek drugiej połowy.

9
5
4
2
2
45+1'

Strzał z dystansu Mikovicia. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

6
2
3
3
45'

Pierwsza połowa potrwa o minutę dłużej.

6
1
44'

Dogranie Kądziora wzdłuż bramki, ale nie było tam żadnego gracza Górnika.

8
5
5
4
10
43'

Indywidualna akcja Kądziora zakończona stratą.

6
7
4
4
10
41'

Akcja Górnika przerwana. Ledecky na spalonym.

8
5
3
4
5
40'

Kolejny raz Stefanik chciał przelobować Loskę. Tym razem nie udała mu się ta sztuka.

13
5
2
40'

Strzał z dystansu Koja. Piłka po rykoszecie opuściła boisko.

2
1
1
2
6
37'

Gol! Strzelił Samuel Stefanik. Błąd defensywy gości wykorzystał Stefanik. Piłkarz Bruk-Betu przelobował Loskę i trafił w okienko jego bramki.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25
11
6
13
47
35'

Urazu kolana nabawił się Rafał Wolsztyński. Do wejścia na boisko przygotowuje się David Ledecky.

4
2
4
11
17
34'

Kompletnie nieudany strzał z dystansu w wykonaniu Szeligi.

11
8
2
1
2
33'

Górnik w ostatnich minutach dominuje. Gospodarze są bezradni i nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką przeciwnika.

20
7
1
2
3
31'

Było blisko! Kądzior dośrodkował z rzutu rożnego, piłkę głową uderzył Wieteska. Trafił w poprzeczkę.

10
2
3
4
8
30'

Kontra Bruk-Betu zakończona złym podaniem Gergela do Pawłowskiego.

9
13
2
4
5
27'

Gorąco pod bramką Loski, ale niecieczanom udało się wywalczyć tylko rzut rożny.

8
1
3
2
6
26'

Zbyt mocne podanie Wieteski do Kądziora. Piłkę przechwycił Mucha.

4
3
5
4
24'

Łukasz Wolsztyński ze skrzydła podał do Kurzawy, a z jego strzałem z piętnastu metrów poradził sobie Mucha.

11
2
1
2
7
23'

Kolejna szansa Górnika, ale Rafał Wolsztyński niedokładnie zakończył akcję.

15
2
1
3
7
20'

Gol! Strzelił Damian Kądzior. Asystował mu Rafał Kurzawa. To była pierwsza groźna akcja Górnika. Kurzawa dograł w pole karne, a Kądzior strzałem z czternastu metrów pokonał Muchę.

83
49
7
12
16
17'

Górnik do tej pory nie sprawił żadnego zagrożenia pod bramką Muchy. Przewagę mają gospodarze.

5
1
1
5
10
15'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niedokładnie uderzył Kupczak.

1
2
1
6
12'

Pawłowski łatwo oszukał Ambrosiewicza, a następnie odegrał do Wróbla. Było to jednak niedokładne podanie.

6
2
1
3
7
10'

Od pierwszego gwizdka groźniejsi są gospodarze. Górnik nastawił się na grę z kontry.

8
3
2
2
9
8'

To powinien być gol dla gospodarzy! Wróbel jednak źle wykończył akcję i piłkę z drugiego metra wybił obrońca Górnika.

9
6
5
3
10
5'

Po strzale Piątka piłka odbiła się od jednego z zabrzan. Gospodarze mają rzut rożny.

8
5
5
4
7
4'

Akcja gości przerwana z powodu spalonego.

5
4
3
4
4
3'

Spokojny początek spotkania. Obie drużyny nie podkręcają tempa od pierwszego gwizdka.