1:0
Zakończony
Cracovia
90+4'

Miała swoją szansę Cracovia w doliczonym czasie. Po strzale Adama Deji piłka trafiła w boczną siatkę. Zrobiło się niezłe zamieszanie, ponieważ przyjezdni domagali się jeszcze rzutu karnego za faul na Mateuszu Wdowiaku.

21
10
16
10
31
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Piątek.

20
15
5
7
6
90'

Doliczone 5 minut do regulaminowego czasu.

35
16
18
13
23
88'

Piłka w centrum boiska. Niebawem Szymon Marciniak przekaże zainteresowanym, o ile minut przedłuży mecz.

14
7
10
5
8
87'
85'

Thibault Moulin autorem dotychczas jedynego gola w tym meczu.

46
19
8
10
27
82'

Niewiele dzieje się na połowie mistrza Polski. Michał Probierz może jeszcze wprowadzić na boisko jednego zmiennika.

7
9
2
4
5
80'

10 minut do końca regulaminowego czasu pozostało Cracovii. Przez większą część meczu dobrze hamowała ataki Legii Warszawa, jednak w końcu jej mur został skruszony. Teraz musi atakować.

15
8
4
5
17
78'

16585 kibiców na trybunach. Sympatycy Legii Warszawa rozchmurzyli się po golu na 1:0. Gospodarze mogą za kilkanaście minut świętować zwycięstwo.

39
22
8
13
23
76'

Cracovia. Schodzi: Milan Dimun. Wchodzi: Sergei Zenjov.

15
7
6
5
12
76'
27
18
10
13
13
72'

Gol! Strzelił Thibault Moulin.

Przełom w Warszawie! Legia sforsowała defensywę Cracovii. Strzał Michała Kucharczyka został jeszcze zablokowany, ale piłka wylądowała pod nogami Thibaulta Moulina, który wykorzystał swoją szansę!

208
103
40
69
148
70'

Armando Sadiku uderzył prostym podbiciem blisko słupka. Grzegorz Sandomierski mógłby nie sięgnąć tej piłki, gdyby zmierzała w światło jego bramki.

21
9
9
5
6
68'

Narasta zdenerwowanie na trybunach. Nie ukoił nerwów kibiców Kasper Hamalainen, po którego strzale piłka ugrzęzła w gąszczu zawodników Cracovii. Legia domagała się jeszcze rzutu karnego, ale sędzia Marciniak nie użył gwizdka.

25
11
8
8
7
65'

Szymon Marciniak porozmawiał sobie z Arturem Jędrzejczykiem. Pewnie ostrzegał reprezentanta Polski, że w pewnym momencie po jego faulu wyciągnie kartkę z kieszonki.

24
6
5
10
7
62'

Po wejściu na boisko Michał Kucharczyk robi dużo wiatru. W odpowiedzi przypomniał o sobie Krzysztof Piątek i wywalczył stały fragment na połowie przeciwnika.

14
7
6
3
5
60'
59'

Kasper Hamalainen miałby farta, gdyby po rykoszecie piłka wturlała się do bramki Cracovii. Czujny i przygotowany na wszystkie niespodzianki był Grzegorz Sandomierski.

13
8
8
6
7
57'
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Deja.

17
10
7
6
20
53'

Bardzo złe dośrodkowanie Adama Hlouska wylądowało po przeciwnej stronie boiska. Grę wznowiła od autu Cracovia.

23
13
4
6
13
51'

W decydującym momencie swojego ataku zaplątał się Matic Fink. Piłka po strzale bocznego defensora minęła bramkę Arkadiusza Malarza. Po pudle Fink przeklnął w języku polskim.

16
9
8
8
6
48'

Nieźle ustawieni stoperzy Cracovii wybili dośrodkowanie z prawego skrzydła. Szarżował tam Artur Jędrzejczyk i po niebezpiecznym zderzeniu potrzebował chwili, by dojść do siebie.

15
6
6
8
7
46'

Gra wznowiona po przerwie.

23
14
10
6
8
45'

Doliczona minuta.

21
16
13
10
15
43'

Jeszcze jedna próba zza 16. metra. Kasper Hamalainen prosto do koszyczka czujnego Grzegorza Sandomierskiego.

33
20
11
19
16
40'

Krzysztof Mączyński został zablokowany. Piłka trafiła jeszcze pod nogi Cristiana Pasquato, którego strzał zza pola karnego sparował Grzegorz Sandomierski. Już ósmy korner w tym meczu.

13
21
9
10
15
38'

Jeszcze jedno przyspieszenie na prawym skrzydle. Tym razem już nominalnie tam grającego Jakuba Wójcickiego. Arkadiusz Malarz dziobnął piłkę spod nóg pomocnika na korner.

11
11
9
6
15
35'

Jaroslav Mihalik zdecydował się na solowy rajd na prawym skrzydle. Piłka uciekła młodemu pomocnikowi poza boisko. Pozostało wrócić na własną połowę, a grę wznowi Arkadiusz Malarz.

16
11
8
9
13
33'

Michał Pazdan pokiwał głową z niedowierzaniem. Piłkarzom ofensywnym Legii Warszawa przychodzi z trudem przedzieranie się przez defensywę Cracovii.

45
18
12
9
14
30'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Hlousek.

40
27
14
15
21
26'

Arkadiusz Malarz wygarnął piłkę spod nóg rozpędzonego Krzysztofa Piątka. Była to bolesna interwencja dla bramkarza Legii Warszawa, ale wejście zmiennika nie jest konieczne.

32
21
12
11
15
25'

Dwa rzuty rożne miała również Cracovia. Ekipa w czarnych koszulkach nie oddała strzału, a na dodatek miała szczęście, że Legioniści nie zorganizowali się do kontrataku.

17
16
9
10
13
22'

Cristian Pasquato został przyblokowany w momencie strzału z powietrza. Legia Warszawa miała jeszcze korner. Piłka dośrodkowana z narożnika boiska przez Dominik Nagiego tylko otarła się o głowy piłkarzy zgromadzonych w polu karnym.

20
18
12
11
14
21'

Michał Probierz krzyknął głośno w kierunku Jakuba Wójcickiego, żeby po stracie piłki natychmiast ustawił się na własnej połowie. Skrzydłowy usłyszał i umiejętnie zamknął strefę boiska.

30
13
10
11
15
19'

Dobrze zorganizowana jest drużyna z Krakowa. Zanosi się na trudną przeprawę dla Legii Warszawa.

37
20
9
7
14
17'

Zrewanżowała się Legia Warszawa strzałem prosto w Grzegorza Sandomierskiego. Takie piłki bramkarz Cracovii musi łapać, jeżeli chce dodać pewności siebie swoim obrońcom.

21
19
5
6
11
14'

Sporo dzieje się na początku meczu. Pierwszy strzał Krzysztofa Piątka został zablokowany, ale młody napastnik miał jeszcze szansę na poprawkę i tym razem huknął w poprzeczkę! Michał Pazdan nerwowo wybił na korner i odetchnął.

26
23
13
12
12
11'

Armando Sadiku na spalonym, gra przerwana i napastnik Legii Warszawa nie spróbuje spożytkować tego podania.

21
13
8
13
17
10'

Tymczasem zaatakowała Cracovia. Krzysztof Piątek dopadł do piłki po płaskim dośrodkowaniu Jakuba Wójcickiego. Nie miał dużo miejsca na oddanie strzału i spudłował. Arkadiusz Malarz nie musiał interweniować.

21
17
7
9
10
8'

Za mocne podanie w pole karne Cracovii i Grzegorz Sandomierski uprzedził szarżującego Armando Sadiku. Legia Warszawa musi szukać nowego sposobu na strzelenie gola gościom.

22
18
8
8
9
5'

Za mocne dośrodkowanie Kaspera Hamalainena pozwoliło Cracovii odzyskać piłkę. Akcja przyjezdnych została zakończona strzałem. Po rykoszecie Cracovia miała korner.

30
14
8
8
10
3'

W posiadaniu piłki Legia Warszawa. Drużyna Michała Probierza stara się utrudnić przeciwnikom rozegranie i szybko doskakuje do zawodnika z futbolówką przy stopie.

26
14
8
13
14
17:26

Legia Warszawa zagra w białych strojach, natomiast przyjezdni z Krakowa w czarnych koszulkach oraz spodenkach.

17:26

Nie ma już na ławce Legii Warszawa trenera Jacka Magiery. Romeo Jozak przejął ster w szatni, a pierwszym przeciwnikiem jego nowych podopiecznych będzie Cracovia. Ekipa Michała Probierza jest blisko dna tabeli i chce stamtąd uciekać.