1
3
3
90+2'

Groźna akcja Arki, po której ostatecznie z dystansu niecelnie strzelał Damian Zbozień.

11
8
4
3
2
90'

Doliczone trzy minuty.

8
4
4
4
9
88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Zbozień.

3
3
3
5
13
88'

Martin Konczkowski zagrał piłkę przed bramkę Arki. Z kikunastu metrów niecelny strzał oddał jednak Sasa Zivec.

8
3
3
2
3
86'

Kolejne minuty mijają. Piast rozgrywa teraz piłkę na połowie Arki.

9
4
3
4
7
81'

Piast stara się atakować, Arka umiejętnie oddala grę od własnego pola karnego.

10
5
1
3
4
79'
77'
11
3
5
4
5
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Uros Korun.

Piast Gliwice
10
8
1
2
2
75'

Zanosiło się na groźną kontrę Arki, lecz zabrakło strzału na bramkę Piasta.

4
1
2
2
2
70'

Z rzutu wolnego strzelał Mateusz Szwoch. Uderzenie było minimalnie niecelne.

3
1
1
5
3
69'
66'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Piasta. Gliwiczanie wybili piłkę i wyprowadzili kontrę. Ostatecznie piłka po strzale Konstantina Vassiljeva została jednak zablokowana.

6
2
1
1
64'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Piasta. Piłkę pewnie wypiąstkował Jakub Szmatuła.

1
4
60'

Z ostrego kąta strzelał Maciej Jankowski. Uderzenie zostało zablokowane.

3
3
1
1
60'
58'

Po dośrodkowaniu w pole karne Arki Pavels Steinbors wypiąstkował piłkę.

9
2
2
2
2
55'

Żółtą kartkę próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Sasa Zivec.

7
5
2
2
2
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joel Valencia.

4
3
1
2
53'

Po podaniu Siemaszki strzelał Grzegorz Piesio. Jakub Szmatuła obronił to uderzenie.

4
1
1
1
50'

Gol! Strzelił Rafał Siemaszko. Asystował mu Dawid Sołdecki. Po wyrzucie piłki z autu Dawid Sołdecki zgrał ją, akcję zamknął Rafał Siemaszko i oddał celny strzał głową! Arka Gdynia prowadzi 1:0.

66
30
3
8
14
49'

Konstantin Vassiljev dośrodkował w pole karne Arki, gdzie piłkę pewnie złapał Pavels Steinbors.

2
1
1
1
47'

Z rzutu wolnego z blisko 30 metrów niecelnie strzelał Michał Nalepa.

2
2
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
1
42'

Kolejny bardzo niecelny strzał z dystansu. Tym razem na bramkę Piasta.

2
2
1
2
40'

Dużo teraz niedokładności - zarówno u piłkarzy jednej, jak i drugiej drużyny.

1
2
37'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Arki. Piłkę wrzucał Konstantin Vassiljev, a na spalonym został złapany jeden z piłkarzy Piasta.

3
2
2
2
5
35'

Arka śmielej zaatakowała w ostatnich minutach. Teraz niecelnie z dystansu strzelał Marcus Vinicius da Silva.

3
1
1
34'

Dobrze w defensywie zachowali się piłkarze Piasta. W polu karnym do strzału już składał się Rafał Siemaszko.

1
1
1
1
33'

W ostatnich minutach sporo gry w środkowej strefie boiska.

1
1
1
30'

Z dystansu bardzo niecelny strzał oddał Yannick Kakoko.

3
1
1
2
28'

Na strzał z 18 metrów zdecydował się Joel Valencia. Piłkę pewnie złapał Pavels Steinbors.

2
1
25'

Ładną indywidualną akcję przeprowadził Sasa Zivec. Zabrakło jednak strzału na bramkę Arki.

1
1
1
24'

Po dośrodkowaniu w polu karnym Piasta doszło do małego zamieszania. Ostatecznie z dystansu niecelnie strzelał Marcus Vinicius da Silva.

2
1
1
1
5
23'

Będzie rzut wolny dla Arki i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne gospodarzy.

3
1
2
20'

Arka oddaliła grę od własnego pola karnego. Jak na razie brakuje w tym meczu dobrych sytuacji strzeleckich.

4
2
1
18'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Arki. Gdynianie znów wybili piłkę.

4
2
16'

Z okolicy narożnika pola karnego strzelał Joel Valencia. Bramkarz Arki nie dał się zaskoczyć.

2
4
1
1
13'

Z dystansu strzelał Konstantin Vassiljev. Uderzenie zablokował jeden z piłkarzy Arki Gdynia.