Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

2
1
2
86'

Pojedyncze zrywy zawodników w pomarańczowych koszulkach nikogo raczej nie zaskoczą. Jeszcze kilka minut szans nieciecieczan na uniknięcie porażki.

5
3
2
2
1
84'

Termalica. Schodzi: Patrik Misak. Wchodzi: Jakub Wróbel.

3
3
2
3
2
80'

Zbyt mocne podanie Bartosza Śpiączki i futbolówka poturlała się w objęcia Seweryna Kiełpina. Maciej Bartoszek jest coraz bardziej poddenerwowany sytuacją.

4
2
2
75'

Najlepszą obroną jest atak i po przechwycie Cezarego Stefańczyka płocczanie postanowili pobiec większą liczbą zawodników na połowę przeciwnika. Konrad Michalak reklamował faul, jednak sędzia nie podyktował rzutu karnego.

4
4
1
2
74'
9
6
1
2
3
70'

2
67'

Zaostrzyła się gra w Płocku. W tym momencie każde zamieszanie i każda przerwa w grze pracują na korzyść Nafciarzy, którzy prowadzą i zbliżają się do zwycięstwa.

9
3
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Vitalijs Maksimenko.

10
3
3
1
64'

Termalica. Schodzi: Akos Kecskes. Wchodzi: Gabriel Iancu.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Szymański.

6
3
1
4
6
57'

Gol! Strzelił Nico Varela. Asystował mu Giorgi Merebaszwili.

Akcja Dominika Furmana na lewej stronie boiska. Niecieczan zaskoczyło pojawienie się tego zawodnika na skrzydle, a dośrodkowanie przedłużone jeszcze przez Giorgiego Merebaszwiliego zakończył strzałem na 1:0 Nico Varela!

32
18
6
4
6
55'

Akcja indywidualna na prawej stronie boiska. Szarżował Konrad Michalak, ale został zablokowany w momencie dośrodkowania i Jose Kante nie doczekał się futbolówki.

3
5
2
2
2
52'

Piłka w centrum boiska. Zawodnicy spoglądają na siebie groźnie, ale niewiele z tego wynika. Czas przejść do czynów, ponieważ czas ucieka.

3
1
1
1
1
49'

Wrócili do ataku pozycyjnego podopieczni Jerzego Brzęczka. W pierwszej połowie dobrze zaczęli, ale później oddali inicjatywę zawodnikom z Niecieczy. Teraz nie chcą powtórzyć błędu.

2
5
1
1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

2
1
1
45'

2
2
1
2
2
40'

Giorgi Merebaszwili zgarnął piłkę w polu karnym Bruk-Betu Termaliki i oddał potężne uderzenie. Futbolówka poszybowała niedaleko od spojenia słupka z poprzeczką.

5
4
2
3
2
37'

Nie traci impetu Bartosz Śpiączka. Jednocześnie razi nieskutecznością. Przed momentem napastnik miał przed oczami jedynie Seweryna Kiełpina i huknął prosto w niego.

1
1
2
3
34'
32'

Za moment trener Maciej Bartoszek wprowadzi na boisko zmiennika zamiast kontuzjowanego Kamila Słabego. Z trudem opuszcza boisko były zawodnik Sandecji Nowy Sącz.

3
1
29'

Kamil Słaby potrzebował minuty na dojście do siebie po kontuzji. Sędzia poinformował zawodników, że skrzętnie notuje w głowie każdą przerwę.

1
27'

Bartosz Śpiączka wznosi oczy w niebiosa. Miał już trzy sytuacje podbramkowe i nie trafił do siatki Wisły Płock. Z kolei trener Maciej Bartoszek złapał się za głowę.

1
1
1
24'

Poluje Bartosz Śpiączka na swojego gola. Przeskoczył Bartłomieja Sielewskiego i oddał strzał w poprzeczkę bramki Wisły Płock! Mógł odetchnąć z ulgą Seweryn Kiełpin.

1
1
20'

Celne i mocne uderzenie Łukasza Piątka po podaniu Bartosza Śpiączki. Delikatnie wysunięty przed linię bramkową Seweryn Kiełpin popisał się efektowną interwencją.

2
18'

Po wrzutce z rzutu wolnego Dominika Furmana piłka spadła w polu bramkowym przeciwnika i nerwowo interweniowali obrońcy w pomarańczowych strojach.

2
1
1
15'

Po przeciwnej stronie boiska wyróżnia się pozytywnie Mateusz Piątkowski, który miał już dwie szanse na oddanie soczystego strzału. W ostatnim momencie interweniowali obrońcy z Niecieczy.

3
13'

Niebezpieczna akcja Słoni zakończona strzałem głową, jednak wmieszał się w to wszystko sędzia asystent i zasygnalizował spalonego Bartosza Śpiączki.

1
10'

Akcję Wisły Płock konstruowali Giorgi Merebaszwili oraz Nico Varela. Zepsuł koncepcję swoim partnerom z zespołu Damian Szymański, który wykopał futbolówkę za linię bramkową.

2
8'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Kupczak.

3
1
5'

Na lewej stronie włączył się do ataku Kamil Słaby i po rajdzie byłego zawodnika Sandecji Nowy Sącz przyjezdni mieli szansę na zaskoczenie Wisły Płock z rzutu rożnego.

1
1
3'

Gospodarze w niebieskich strojach z białymi akcentami, natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecza na pomarańczowo. Jan Mucha był już w opresji, kiedy Mateusz Piątkowski zaatakował go w polu karnym.

4
1
2
14:52

Wisła Płock chce wrócić do górnej połowy tabeli, natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecza uciec z niebezpiecznej okolicy strefy spadkowej. W środku tygodnia niecieczanie odpadli z Pucharu Polski wskutek porażki z Chojniczanką Chojnice.