Tym razem na uderzenie z 16. metra zdecydował się Mateusz Szwoch. Jednak w dalszym ciągu bez zmiany rezultatu.

1
1
1
90'

Celnie uderzył Patrik Misak, ale Pavels Steinbors był na posterunku. Sędzia doliczył trzy minuty.

6
2
1
4
5
88'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w Niecieczy. W ataku Arka, a groźnie strzelał Siergiej Kriwiec.

7
4
2
3
4
Czy padnie jeszcze bramka na stadionie w Niecieczy?
3
4
2
3
3
85'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Marciniak i przez to nie zagra w kolejnej konfrontacji.

5
6
4
5
8
83'

Dość ostro zaczynają grać zawodnicy obydwu drużyn i mnożą się faule.

5
5
3
3
2
81'
80'

Coraz groźniej atakują gospodarze, którzy w końcówce starają się rzucić na szalę wszystkie swoje siły.

4
3
1
2
4
79'
79'

Roman Gergel znalazł się na pozycji spalonej.

5
2
4
6
78'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza miała rzut rożny, lecz wciąż bez zmiany wyniku.

5
2
3
3
76'
75'

Do końca regulaminowego czasu gry pozostał kwadrans.

1
3
2
2
70'

Na spalonym znalazł się Rafał Siemaszko.

2
2
1
9
8
68'

W końcu przebudzili się gospodarze, którzy okupują pole karne Arki Gdynia.

5
3
2
5
5
65'

Żółtą kartkę za faul na Szelidze otrzymał Dawid Sołdecki.

1
2
3
3
9
64'

Michał Nalepa uderzył sprzed pola karnego, lecz minimalnie nad poprzeczką.

1
1
2
4
2
63'

Żółtą kartkę za faul na Nalepie otrzymał Martin Miković.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6
1
2
3
62'

Wciąż przeważa Arka Gdynia, ale nie jest w stanie zmusić Jan Muchy do pracy.

2
1
2
2
2
59'

Przyjezdni wymieniają kolejne podania i zmuszają rywali do biegania. Aktywny jest Mateusz Szwoch.

6
3
2
2
3
57'

Coraz lepiej poczynają sobie gdynianie, którzy w ostatnich minutach kontrolują boiskowe wydarzenia.

6
3
2
1
54'

Groźnie, jednakże niecelnie z dystansu uderzał Samuel Stefanik.

1
1
1
1
53'

Kolejny - czternasty - rzut rożny w tym spotkaniu dla Arki.

5
1
1
1
1
51'

Przy piłce znajdują się gospodarze, którzy konstruują akcję ofensywną.

1
1
49'

Mateusz Szwoch dogrywał piłkę z rzutu wolnego. Uderzał głową Rafał Siemaszko, lecz niecelnie.

48'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza stara się wyprowadzić akcję lewym skrzydłem.

2
1
1
45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

2
2
1
1
1
43'

Ostatnie minuty pierwszej odsłony potyczki. Od bramki rozpocznie Jan Mucha.

2
2
1
1
2
41'

Szymon Pawłowski dośrodkowywał z prawej flanki, ale to zagranie pozostawiało wiele do życzenia.

2
1
1
39'

Gol! Strzelił Mateusz Szwoch.

Mateusz Szwoch pewnie wykorzystał "jedenastkę"! Jan Mucha wyczuł intencje strzelającego, ale był bez szans na skuteczną interwencję.

31
14
3
5
7
38'

Rzut karny dla Arki za zagranie ręką we własnym polu karnym Artema Putiwcewa.

8
4
1
1
4
37'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Artem Putiwcew i będzie pauzował w kolejnym meczu w Lotto Ekstraklasie.

5
1
1
1
2
36'

Coraz częściej atakują gdyńscy zawodnicy, zaś gospodarze umiejętnie się bronią i czekają na wyprowadzenie kontrataku.

1
1
1
1
1
34'

Mateusz Szwoch dośrodkowywał z rzutu rożnego, a do piłki doszedł Frederik Helstrup, który uderzył niecelnie.

3
2
1
1
4
32'

Arka Gdynia wykonywała kolejny rzut rożny, jednak wciąż bez zmiany wyniku w Niecieczy.

4
4
3
3
6
30'

Z akcją ofensywną rusza Bruk-Bet Termalica Nieciecza, która teraz wymienia kolejne podania na połowie przeciwnika.

2
27'

Patryk Kun uderzał ze znacznej odległości, lecz skutek tego fatalny.

1
1
26'

Samuel Stefanik postanowił strzelać z dystansu, ale obok bramki strzeżonej przez Pavelsa Steinborsa.

25'

Sporo walki na boisku, na którym raczej wieje nudą, gdyż od dłuższego czasu brak jest składnych akcji.

23'

Widać, że Bruk-Bet Termalica Nieciecza nastawiła się dzisiaj przede wszystkim na grę z kontry.

21'

Arka Gdynia do tej pory jest zupełnie bezbarwna. Gra zbyt wolno, żeby zaskoczyć rywala.

1
1
1
1
18'

Jak najdłużej przy piłce stara się utrzymać Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Jednak na razie nic z tego nie wynika.

1
16'

Po mocnym początku w wykonaniu "Słoni", tempo rywalizacji spadło.

1
13'

Faulowany Roman Gergel i od rzutu wolnego rozpocznie ekipa z Niecieczy.

1
2
11'

W ostatnich sekundach spokojnie piłkę od tyłu rozgrywają piłkarze z Gdyni, którzy budują atak pozycyjny.

1
2
9'

Sporo walki w środku pola. Postawą swojego zespołu denerwuje się trener Leszek Ojrzyński.

1
7'

Łukasz Piątek zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, jednakże uderzył niecelnie.

1
1
6'

Starają się odpowiedzieć gdynianie, lecz dotychczas bezskutecznie.

2
1
2
2
3
3'

Gol! Strzelił Roman Gergel. Asystował mu Łukasz Piątek.

Mocne otwarcie gospodarzy - pierwsza składna akcja i od razu bramka! Bruk-Bet Termalica Nieciecza zaatakowała lewym skrzydłem, na którym Szymon Pawłowski dobrze zagrał do Łukasza Piątka, a ten posłał płaskie dośrodkowanie w pole karne. Tam do piłki dopadł Roman Gergel i trafił do siatki.

17
8
5
11
14
2'

Mateusz Szwoch wykonywał rzut rożny, ale nic dobrego z tego nie wynikło dla gości.

2
1
1
1
2
1'

Od środka rozpoczęła Arka i chwilę później fatalnie zagrał Damian Zbozień.