1
1
4
84'

Popis chamstwa na trybunach. Za taki rynsztowkoy słownik w miejscu publicznym jakim jest stadion powinny być kary z urzędu!

8
3
1
4
4
83'

Nunes dobrze zagrał w pole karne, ale nikt nie potrafił wbić piłki do bramki.

1
1
1
3
3
Maciej Skorża powinien odejść z Pogoni Szczecin?
4
81'

Frączczak z piłką w polu karnym, ale uderzenie wprost w bramkarza.

2
1
2
3
79'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Piotr Malarczyk. Po meczu! Malarczyk wybił daleko od własnej bramki, Dwali skiksował i Piątek znalazł się w sytuacji sam na sam. Takiej szansy nie można było zmarnować.

79'

Nie mają pomysłu Portowcy na rozmontowanie obrony Cracovii.

1
76'

Cracovia umiejętnie oddaliła grę od własnej bramki i nie pozwala gościom wyjść z ich połowy.

1
1
1
1
75'

Pogoń. Schodzi: Adam Gyurcso. Wchodzi: Dariusz Formella.

73'
69'

Załuska zbił do boku strzał jednego z graczy Cracovii. Z dobitką nikt nie zdążył. Uderzał z ok. 16 metrów Covilo.

2
2
1
2
68'

Optyczna przewaga Pogoni. Piłkarzom gości brakuje zdecydowania pod bramką Cracovii.

2
2
64'

Płaski strzał z dystansu Frączczaka, piłka przeleciała tuż obok słupka.

1
1
63'

Po wrzutce z rogu ponad bramką główkował Tomasz Hołota.

1
1
1
1
63'

Dobre dogranie Delewa, ale żaden z Portowców nie był w stanie wbić piłki do bramki. Będzie tylko korner po szczęśliwym wybiciu Helika.

62'

Pogoń. Schodzi: Kamil Drygas. Wchodzi: Tomasz Hołota.

60'

Kontra Pogoni, ale Portowcy zbyt długo rozgrywali akcję. Strzał Delewa był bardzo niecelny.

1
1
3
56'

Strzał "na wiwat" Piotrowskiego. W ten sposób Pogoń na pewno nie złapie kontaktu z rywalem.

1
1
3
55'

Pogoń stara się zepchnąć Cracovię do defensywy, ale Portowcy po drugim ciosie stracili i tak wątłą pewność siebie.

3
3
1
2
51'

Gol! Strzelił Javi Hernandez. Asystował mu Lennard Sowah. Niespodziewane uderzenie oddał Hernandez. Błąd popełnił Załuska i piłka po interwencji wpadła do bramki. 2:0!

32
22
6
6
7
48'

Ruszyła Pogoń. Na bramkę Pasów ciągnie akcja za akcją. Uderzał Delew, Sandomierski na róg wybił piłkę.

1
2
1
6
46'

Powinno być 1:1. Z prawej strony dogrywał Rapa, a Gyurcso uderzył ponad bramką w dogodnej sytuacji.

2
2
5
46'

Gramy po przerwie.

2
45+1'

Kontra Pogoni, Delew do Frączczaka, a ten głową spudłował z ok. 10 metrów.

2
5
1
2
2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
3
1
1
3
43'

Z 19,6 metra uderzył Hernandez. Piłka przeleciała tuż obok słupka! Niewiele brakowało, a byłoby już 2:0!

4
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jarosław Fojut.

Pogoń Szczecin
4
3
1
3
40'

Dośrodkowanie w pole karne, akcję strzałem głową zakończył Adam Gyurcso, ale nieznacznie pomylił się.

3
3
2
4
38'

Piłkarze Pogoni po anulowaniu gola ruszyli do ataku. Coraz groźniej pod bramką Pasów.

2
2
3
35'

Piłka w bramce Cracovii. Błąd Sandomierskiego, do siatki trafił Delew. Arbiter po analizie VAR trafienie anulował. Wciąż 1:0.

6
6
4
12
34'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Miroslav Covilo.

6
3
2
4
2
32'

Znowu Rapa dobrze dośrodkował z prawej strony, Helik uprzedził Frączczaka.

1
1
1
1
1
29'

Cornel Rapa dobrze dośrodkował, ale Frączczak głową... zbił kapiszona. Źle złożył się do uderzenia napastnik.

2
1
1
1
1
28'

Obraz meczu nie zmienia się. Atak Pogoni, ale wszystko toczone jest w wolnym tempie. Gdyby to była "Liga żółwia" to może by coś z tego było.

1
1
1
1
25'

Sandomierski musiał interweniować tuż na linii bramkowej. Tymczasem po zderzeniu z Frączczakiem na murawie leży Malarczyk.

2
1
1
2
4
23'

Atak pozycyjny Pogoni. Jednak piłkarze Cracovii dobrze się ustawiają i na niezbyt wiele pozwalają rywalom.

3
3
1
20'

Z dystansu uderzył Lasza Dwali. Piłka poszybowała daleko od bramki. Słabszy fragment meczu.

2
1
1
1
16'

Inicjatywę przejęli Portowcy. Jednak goście wciąż nie potrafią poważniej zagrozić rywalom.

3
3
1
1
1
14'

Niebezpiecznie mogło być pod bramką Cracovii. Sędzia jednak przerwał grę dopatrując się spalonego.

2
1
1
1
1
12'

Ponownie przed szansą Malarczyk! Obrońca doszedł do wrzutki, ale tym razem Załuska zdołał obronić.

4
3
2
1
1
10'

Goście nie potrafią zdominować Cracovii. Gospodarze bardzo dobrze weszli w mecz.

5
3
1
1
7'

W końcu Pogoń. Strzał Murawskiego poszybował wprost w ręce bramkarza.

3
1
5'

Wciąż więcej do powiedzenia mają piłkarze gospodarzy. Goście niemrawi i bardzo apatyczni.

2
3
1
3
2'

Gol! Strzelił Piotr Malarczyk. Kapitalny początek w wykonaniu Cracovii! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkarze gości nie potrafili dobrze wybić piłki. Dopadł do niej Malarczyk i mocnym, płaskim strzałem sprzed pola karnego zdobył gola! 1:0!