Lotto Ekstraklasa: 12. kolejka
14 paź 2017 15:30
90+5'

Gol! Strzelił Mateusz Mak.

Remis w Gliwicach! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym Sandecji doszło do zamieszania. Najpierw gości uratował słupek, ale później po strzale Maka i rykoszecie piłka wpadła już do bramki!

Piast Gliwice
17
8
6
6
12
90'

Doliczone sześć minut.

3
2
2
4
3
90'

Z dobrej strony pokazał się Denis Gojko. Zabrakło jednak celnego strzału na bramkę.

2
3
2
1
1
85'

Piast. Schodzi: Patryk Dziczek. Wchodzi: Mateusz Mak.

4
3
3
1
1
85'

Pomocy medycznej potrzebuje teraz Grzegorz Baran.

2
1
1
3
85'

Z około 10 metrów strzelał Denis Gojko. Uderzenie zostało zablokowane.

4
2
2
1
2
84'

Na boisku leży piłkarz Sandecji. Chwilowa przerwa w grze.

1
1
3
4
80'
79'

Gol! Strzelił Filip Piszczek. Asystował mu Tomasz Brzyski. Brzyski miękko wrzucił piłkę w pole karne Piasta, a tam świetnym strzałem głową popisał się Piszczek! 2:1 dla Sandecji!

Sandecja Nowy Sącz
10
12
3
2
5
77'
75'
73'

Świetnie obronił Michał Gliwa! Z około 10 metrów strzelał Michal Papadopulos. Bramkarz Sandecji nie dał się zaskoczyć.

5
3
2
1
3
72'

Tomasz Brzyski tym razem strzelał na bramkę Piasta, ale było to uderzenie niecelne.

1
1
1
2
4
71'

Tomasz Brzyski dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Piasta. Gospodarze zdołali wybić piłkę.

1
2
1
1
1
69'

Patrik Mraz dośrodkował w pole karne. Piłka wyszła jednak poza boisko.

2
2
1
2
1
66'
63'

Sandecja. Schodzi: Adrian Danek. Wchodzi: Tomasz Brzyski.

61'

Ładny strzał oddał Aleksander JagiełłoMichał Gliwa obronił to uderzenie.

1
1
60'

Tym razem strzał na bramkę Piasta. Uderzył Wojciech Trochim, ale był to strzał niecelny.

2
58'

Martin Konczkowski dośrodkował w pole karne Sandecji. To była zbyt mocna wrzutka i piłka wyszła poza boisko.

54'

Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Joel ValenciaMichał Gliwa obronił ten strzał.

1
1
52'

Grzegorz Baran wrócił jednak na boisko. Oba zespoły w komplecie.

3
3
1
2
49'

Gra wznowiona.

2
1
49'

Wszystko wskazuje na to, że potrzebna będzie zmiana w zespole Sandecji i Grzegorz Baran opuści boisko.

1
1
47'

Chwilowa przerwa w grze. Dwóch zawodnikow zderzyło się głowami.

1
1
1
46'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Płamen Kraczunow.

1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
1
1
44'

Gol! Strzelił Mateusz Cetnarski. Z dystansu strzelał Mateusz Cetnarski. Piłka odbiła się od poprzeczki, sędzia chwilę później korzystał z systemu VAR by sprawdzić, czy przekroczyła linię bramkową. Ostatecznie arbiter zaliczył gola. 1:1 w Gliwicach.

11
10
4
5
4
41'

Na bramkę Sandecji strzelał Joel ValenciaMichał Gliwa nie dał się zaskoczyć.

3
3
4
1
39'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka wyszła poza boisko.

2
2
3
38'

Będzie rzut wolny dla Piasta i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Sandecji.

1
2
1
3
34'

Teraz szansę mieli goście. Świetnie obronił jednak Dobrivoj Rusov.

1
1
1
33'

Ależ okazja dla Piasta! Maciej Jankowski miał przed sobą tylko Michała Gliwę, ale ten nie dał się pokonać! To powinien być gol!

1
4
1
2
29'

Gol! Strzelił Aleksandar Sedlar.

Po wyrzucie piłki z autu i przebitce w polu karnym Sandecji piłka trafiła do Aleksandara Sedlara, a ten skierował ją do bramki! 1:0 dla Piasta.

7
7
2
8
7
28'

Zanosiło się na groźną akcję Piasta, lecz zabrakło dokładnego dośrodkowania w pole karne Sandecji.

1
1
2
2
27'

Kolejna wrzutka z rzutu rożnego. Tym razem minimalnie niecelnie główkował Płamen Kraczunow.

1
2
26'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Piasta. Po chwili do piłki doszedł Grzegorz Baran, lecz jego strzał został zablokowany.

1
1
1
22'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Uros Korun.

5
1
1
2
4
20'

W pole karne Piasta ładnie dośrodkował Patrik MrazAleksandar Kolew nie zdołał jednak skierować piłki do bramki.

2
1
1
1
19'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

1
1
1
16'

Z dystansu bardzo niecelny strzał oddał Aleksandar Sedlar.

1
1
2
13'

Mateusz Cetnarski dośrodkował w pole karne Piasta. Gospodarze wybili piłkę.

1
3
1
2
1
11'

2
1
10'

Przerwa w grze. Na boisku leży Wojciech Trochim.

1
1
2
8'

Michal Papadopulos zagrał przed bramkę Sandecji. Tam piłkę pewnie złapał Michał Gliwa.

1
1
1
1
4'

Zamieszanie w polu karnym Sandecji. Gospodarze domagali się rzutu karnego, lecz sędzia nakazał grać dalej.

2
1
1
2
3'

Piłkarze Piasta od pierwszych minut ruszyli do ataku. Przed chwilą niecelnie główkował Michal Papadopulos.