7
7
15
88'

Jacek Kiełb powiedział ostatnie słowo w tym starciu? Jeszcze kilka minut do końca.

20
4
2
3
7
87'

Żółtą kartkę za faul na Goranie Cvijanoviciu otrzymał Erik Grendel.

Górnik Zabrze
14
10
4
5
7
84'

Gol! Strzelił Jacek Kiełb. Asystował mu Nika Kaczarawa.

Nie szło Jackowi Kiełbowi aż w końcu znalazł drogę do bramki! Górnik już nie prowadzi, a Korona Kielce ma wirtualny punkt po pięknym pościgu. Kiełb zakończył strzałem z bliska akcję Niki Kaczarawy.

69
32
15
21
56
82'

Karę za niewykorzystaną sytuację podbramkową Igora Angulo mógł wymierzyć Jacek Kiełb, po którego strzale głową interweniował na refleks Tomasz Loska!

14
3
2
1
6
80'

Żółtą kartkę za dyskutowanie otrzymał Rafał Kurzawa.

6
4
3
7
17
80'

Ponad 22 tysiące kibiców na trybunach.

16
4
1
1
4
79'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Goran Cvijanović.

13
5
2
1
1
77'

Igor Angulo miał odsłoniętą bramkę Korony Kielce i zupełnie nie w swoim stylu zawahał się. Powstał z kolan Maciej Gostomski i zatrzymał futbolówkę po uderzeniu lidera klasyfikacji strzelców!

3
2
5
4
5
77'
73'

Gol! Strzelił Goran Cvijanović.

Jeszcze będzie ciekawie w ostatnich kilkunastu minutach! Korona Kielce zdobyła ponownie gola kontaktowego. Efektownego, ponieważ Goran Cvijanović strzelił precyzyjnie zza pola karnego.

35
16
7
15
35
70'

Szymon Matuszek trafił dziś do własnej bramki. Po przerwie pracuje wytrwale w środku pola, by odkupić część win.

4
2
2
2
1
68'

Ivan Jukić dośrodkował prosto na głowę przeciwnika. Takie zagrania to woda na młyn Górnika Zabrze, który jest coraz bliżej zwycięstwa.

9
65'

Jakub Żubrowski dostał podanie od Marcina Cebuli i spróbował trafić do bramki zza pola karnego. Potrzeba mu więcej precyzji, żeby zdobyć gola kontaktowego i rozgrzać widowisko.

6
1
2
62'

Damian Kądzior strzelił dwa gole w pierwszej połowie. Po powrocie z szatni czeka na możliwość skontrowania Korony i skompletowania hat-tricka.

14
6
2
1
3
59'
5
5
1
1
4
59'
55'

Jacek Kiełb sprytnie przyjął piłkę i natychmiast zorganizował się do oddania strzału. Piłka sunęła po ziemi obok bramki.

2
55'

Szymon Żurkowski zmagał się z bólem już w pierwszej połowie. Trener Marcin Brosz zlitował się nad swoim pomocnikiem i postanowił wprowadzić w jego miejsce zdrowego piłkarza.

5
1
1
52'

Marcin Brosz wyskoczył z ławki rezerwowych i pokazał dłonią, w których miejscach mają się ustawić jego zawodnicy.

3
2
2
2
49'

Goran Cvijanović zmienił kierunek biegu przed polem karnym zabrzan i wypracował sobie miejsce do oddania strzału. Płaska próba zmiennika została zatrzymana przez Tomasza Loskę.

11
6
1
1
2
48'

Górnik Zabrze chce mocno rozpocząć drugą połowę, by odebrać przyjezdnym jakąkolwiek nadzieję na wyrównanie.

14
7
3
2
46'

8
45'

Doliczona minuta.

4
10
4
2
3
45'

Gol! Strzelił Damian Kądzior. Asystował mu Łukasz Wolsztyński.

Piłkę zabrał kielczanom Igor Angulo, a Łukasz Wolsztyński i Damian Kądzior zmontowali drugą w tym spotkaniu akcję bramkową! Kadrowicz Adama Nawałki strzelił płasko w narożnik bramki Korony na 3:1.

65
35
8
10
15
43'

Kombinacja złocisto-krwistych w polu karnym Górnika Zabrze. Odrobina więcej miejsca i Jacek Kiełb mógł huknąć na 2:2 z półdystansu.

5
3
3
1
5
41'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Szymon Matuszek.

Jeszcze kilka minut temu wydawało się to mało realne, a jednak Korona Kielce zdobyła gola kontaktowego przed przerwą! Po stałym fragmencie strzelał Bartosz Rymaniak, a piłka odbiła się jeszcze od Radka Dejmka i Szymona Matuszka, zanim wpadła do siatki.

24
12
9
24
47
38'

Tomasz Loska ma trochę więcej pracy po zmianie ustawienia kielczan. Przed momentem młody bramkarz Górnika Zabrze zatrzymał piłkę po próbie Mateusza Możdżenia.

7
4
1
2
36'

Po uderzeniu Igora Angulo gospodarze mają dwa gole przewagi i nie zapowiada się, że stracą ją przed przerwą.

13
5
1
3
34'

Akcja Mateusza Możdżenia, Jacka Kiełba i Bartosza Rymaniaka. Ten ostatni dośrodkował, jednak zza linii bramkowej i za moment grę wznowi wykopem Tomasz Loska.

1
3
1
32'
29'

Stara się czymkolwiek odpowiedzieć drużyna z Kielc. Elia Soriano rozgrzał Tomasza Loskę płaskim strzałem, jednak wcześniej sędzia asystent zasygnalizował spalonego i ciąg dalszy nie miał znaczenia.

8
3
2
4
4
27'

Igor Angulo po raz 13. w sezonie!

30
14
3
4
6
26'

Gol! Strzelił Igor Angulo.

Wysoki pressing opłacił się gospodarzom! Igor Angulo dostał podanie od przeciwnika blisko pola karnego. Nie mógł go zmarnować. Ułożył sobie futbolówkę na stopie i strzelił po ziemi, od słupka, do siatki.

78
41
7
7
6
23'

Nie ma szczęścia najlepszy asystent Górnika Zabrze.

3
3
1
4
2
21'

Po faulu na Damianie Kądziorze jeszcze rzut wolny blisko pola karnego kielczan. Rafał Kurzawa wziął na siebie odpowiedzialnosć za wykonanie stałego fragmentu i huknął w poprzeczkę!

17
5
3
3
4
21'

Żółtą kartkę za faul na Damianie Kądziorze otrzymał Elhadji Pape Diaw.

11
6
2
1
18'

Górnik Zabrze prowadzi i nie pozwala przeciwnikom na oddanie celnego strzału. Po przeciwnej stronie boiska jest ciekawiej. Przed momentem Łukasz Wolsztyński uderzył w boczną siatkę.

13
6
1
1
15'

Elia Soriano wrócił na boisko i nawet oddał strzał głową po dośrodkowaniu Bartosza Rymaniaka z prawego skrzydła. Tomasz Loska wyłącznie odprowadził piłkę wzrokiem.

8
1
1
2
1
13'

Elia Soriano zderzył się z Michałem Kojem i zwija się z bólu na boisku. Napastnik gości trzyma się za bark i nerwowo spogląda w jego kierunku Gino Lettieri.

9
5
2
2
4
11'

Jeszcze raz Rafał Kurzawa, którego płaskie uderzenie zablokował Elhadji Pape Diaw. Górnik miał po tej sytuacji rzut rożny, którego nie spożytkował. Dużo pretensji zaczyna mieć do swoich obrońców Maciej Gostomski.

10
4
2
3
1
10'

Zabrzanie ponownie w polu karnym przeciwnika. Korona Kielce musiała uwijać się jak w ukropie po dośrodkowaniu Rafała Kurzawy z rzutu wolnego.

22
9
2
5
3
8'

Damian Kądzior rozpoczął strzelanie w pierwszej sytuacji podbramkowej.

17
9
5
5
6'

Górnik Zabrze nie potrzebował dużo czasu, żeby wyjść na prowadzenie! Damian Kądzior wyprzedził Elhadjiego Pape Diawa po podaniu Łukasza Wolsztyńskiego i miał mnóstwo czasu, żeby znaleźć sposób na pokonanie bramkarza w sytuacji sam na sam.

77
36
7
13
16
5'

Krystian Miś nie przedarł się lewym skrzydłem i nie wywalczył nawet wrzutu z autu. Futbolówka trafiła więc ponownie w posiadanie Górnika Zabrze, który gra w białych strojach.

4
6
1
3
4
3'

Korona Kielce w posiadaniu piłki. Elhadji Pape Diaw wprowadził ją wysoko na połowę przeciwnika i Górnik Zabrze zahamował akcję przyjezdnych dopiero we własnym polu karnym.

6
4
2
2
3
19:55

W Zabrzu piłkarze mogą liczyć tradycyjnie na głośny doping.