7
11
16
90+2'

Jarosław Fojut interweniował na linii bramkowej i w ten sposób uchronił Pogoń Szczecin przed małym pogromem w meczu, który długo był wyrównany.

21
10
6
13
23
90'

Doliczone minimum 5 minut.

25
19
16
9
16
86'

Pogoń. Schodzi: Adam Gyurcso. Wchodzi: Dariusz Formella.

25
22
13
11
15
85'
33
19
12
14
19
82'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Lasza Dwali.

Po sprokurowaniu rzutu karnego Lasza Dwali strzelił gola samobójczego! Radość w obozie Legii Warszawa. Trudno się temu dziwić. Wiktoria jest blisko.

158
93
35
45
79
82'

Żółtą kartkę otrzymał błyskawicznie po wejściu na boisko Sebastian Kowalczyk.

34
17
11
7
23
81'
23
17
9
9
16
79'

Thibault Moulin wszedł i strzelił. Kilkanaście minut pozostało Pogoni Szczecin na wyrównanie.

55
23
8
16
35
77'

Gol! Strzelił Thibault Moulin.

Miał nosa trener Romeo Jozak! Zmiennik wyprowadził Legię Warszawa na prowadzenie. Uderzenie było tak dobre, że Łukasz Załuska nawet nie drgnął.

Legia Warszawa
183
106
34
49
106
75'

Przerwa w grze była spowodowana problemami ze zdrowiem Kamila Drygasa. Podniósł się z boiska i zamierza pozostać na murawie.

17
7
4
5
7
73'
70'

20 minut do końca regulaminowego czasu. Rozkładają ręce gospodarze po swoich nieudanych zagraniach. Legia Warszawa jakby spokojniejsza, ale na pewno również nie jest ukontentowana.

15
12
10
5
16
68'

Sędzia asystent zasygnalizował spalonego i przerwał atak Pogoni Szczecin. Już szykowali się do rozegrania piłki Spas Delew z Adamem Frączczakiem.

17
7
6
5
30
65'

Kamil Drygas poirytował gości i sprawił, że końcówka może być interesująca, z atakami z obu stron.

42
23
9
7
11
63'
31
16
9
6
11
62'

Gol! Strzelił Kamil Drygas. Asystował mu Adam Gyurcso.

Wyrównanie! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pojedynek wygrał Kamil Drygas, a że potrafi grać skutecznie w powietrzu, przelobował strzałem głową Arkadiusza Malarza!

167
84
24
55
106
62'

Jarosław Fojut przerwał akcję Legii Warszawa grając na wyprzedzenie. Odpowiedź gospodarzy zakończyła się zablokowanym dośrodkowaniem Adama Gyurcso.

16
9
3
4
7
60'
58'

Atak Pogoni Szczecin na słowo honoru. Stłoczeni w jedenastu na własnej połowie piłkarze ze stolicy Polski radzą sobie w defensywie.

24
9
5
8
14
54'

Próbowali zorganizować się do kontrataku podopieczni Rafała Janasa, jednak nawet Adam Frączczak cofnął się we własne pole karne i zabrakło go na połowie Legii Warszawa.

19
12
14
7
14
50'

Futbolówka na połowie przyjezdnych. Arkadiusz Malarz pobudza swoich obrońców, by aktywnie przeszkadzali w atakowaniu Pogoni.

27
12
12
11
17
47'

Domagali się rzutu karnego szczecinianie. Po chwili Kamil Drygas główkował z bliska i tak samo na początku drugiej połowy, jak na początku pierwszej musiał interweniować Arkadiusz Malarz.

21
6
9
8
19
46'

Gra wznowiona po przerwie.

24
15
12
6
7
Czy Pogoń Szczecin odpowie golem po przerwie?
37
19
17
14
28
45+3'

Gol! Strzelił Łukasz Broź.

Nie pomylił się obrońca Legii Warszawa i klasyczna bramka do szatni z rzutu karnego stała się faktem!

163
94
28
42
111
45+2'

Rzut karny dla Legii Warszawa. Sędziowie zauważyli faul Laszy Dwaliego na Michale Kucharczyku praktycznie na linii szesnastki i mistrz Polski ma ogromną szansę na objęcie prowadzenia.

74
43
23
39
80
45'

Doliczone minimum 4 minuty.

30
16
15
11
20
43'

Dlatego pierwsza połowa jeszcze trochę potrwa.

22
11
12
11
13
41'

Bułgar postanowił rozbiegać bolącą nogę, ale nie wygląda na zawodnika, który dokończy te spotkanie. Z powodu zadymienia krótka przerwa.

24
15
10
13
19
39'

Leży na murawie Spas Delew. To dobry moment i wszyscy mają czas na podziwianie racowiska.

18
15
13
18
19
36'

Łukasz Załuska sparował piłkę po uderzeniu Kaspera Hamalainena z dystansu. Po chwili kolejna interwencja doświadczonego bramkarza po próbie Krzysztofa Mączyńskiego. Zaczyna wachtę Załuska.

33
11
7
7
16
33'

Upadek Legionisty mógł mieć jeszcze przykre konsekwencje. Akcja Pogoni Szczecin zakończyła się uderzeniem Adama Frączczaka nieznacznie obok bramki.

19
8
8
21
18
32'

Adam Hlousek nie jest jeszcze przygotowany na zbliżające się w Szczecinie otwarcie lodowiska. Wywrotka zawodnika Legii Warszawa blisko linii bocznej.

17
20
7
5
9
31'

Żółtą kartkę za faul w bocznym sektorze boiska otrzymał Jarosław Fojut.

24
9
6
8
27
31'

W odpowiedzi płaskie wstrzelenie Adama Gyurcso prosto na nogę Michała Pazdana. Nie pomylił się środkowy obrońca Legii Warszawa.

18
6
5
6
11
29'

Adam Hlousek rozpędził się na lewym skrzydle, jednak po zaliczeniu sprawdzianu na 60 metrów zatrzymał się. Zwolniona akcja Legii Warszawa zakończona zablokowanym strzałem.

20
11
7
10
20
25'

Gorsze minuty w Szczecinie. Pogoń wymienia podania, a Legia już zorientowała się jakie niespodzianki przygotował dla niej Rafał Janas. Nastąpił oby krótki klincz.

16
9
5
8
12
23'

Ucierpiał Michał Pazdan, ale wylegiwanie się na mokrym boisku nie było przyjemne i reprezentant Polski powstał już na równe nogi.

21
14
6
10
15
22'

Żółtą kartkę po starciu w polu karnym przeciwnika otrzymał Adam Frączczak.

26
10
7
7
19
20'

20 minut za kibicami. Ci sympatyzujący z Pogonią rozczarowani wynikiem, a fani Legii Warszawa rozczarowani pewnie wszystkim.

18
6
7
7
14
18'

Szarża Spasa Delewa w pole karne Legii Warszawa. Bułgara wzięli w kleszcze przyjezdni i jedyne co wywalczył to korner.

23
5
7
7
12
16'

Rafał Janas w gustownym płaszczu. Nie przejął się specjalnie ostatnim strzałem Jarosława Niezgody obok bramki Łukasza Załuski. Zapewne obserwuje wydarzenia również nowy trener Pogoni.

14
7
6
7
11
14'

Dynamiczne otwarcie Pogoni nie udokumentowane golem.

17
6
8
9
13
13'

Kasper Hamalainen pokazał się na lewej stronie boiska. Fin dośrodkował głęboko i mógł zaskoczyć Łukasza Załuskę. Czujnie interweniował bramkarz Pogoni Szczecin.

20
12
4
5
11
11'

Jakub Piotrowski sam na sam z bramkarzem. Coraz bardziej zaskakujące jest ustawienie młodego pomocnika. Gdyby tylko potrafił przechytrzyć Arkadiusza Malarza.

15
4
6
5
15
9'

Poprawka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego już niecelna. Arkadiusz Malarz może wznowić grę dalekim wykopem, a jego obrońcy trochę odpocząć.

16
7
9
6
9
7'

Pierwsza sytuacja podbramkowa Pogoni Szczecin. Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła do uderzenia głową złożył się Kamil Drygas i Legionistów musiał uchronić przed stratą gola Arkadiusz Malarz.

23
13
14
12
18
5'

Nie szarpie się ze szczecinianami Legia Warszawa. Chce przeczekać początek spotkania i zapewne niebawem zorganizować się do ataku. Było już jedno dośrodkowanie mistrza Polski.

27
14
9
6
12
3'

Trochę ślizgają się piłkarze na nasiąkniętym wodą boisku. Pogoń Szczecin nie zamierza zgodnie z własną tradycją stracić gola na początku meczu, a najlepszą obroną jest atak.

26
12
7
7
8
17:14

Chłodna aura w Szczecinie. Po południu padał deszcz, dlatego murawa została naturalnie zroszona. Za moment piłkarze zameldują się ponownie na murawie.