Lotto Ekstraklasa: 15. kolejka
04 lis 2017 18:00
90+8'

Gol! Strzelił Victor Perez Alonso. Victor Perez Alonso pewnie skierował piłkę do bramki. 3:0 dla Wisły.

33
15
3
7
15
90+7'

Rzut karny dla Wisły! Gliwa faulował Jakuba Bartosza.

20
7
5
3
8
90+7'

Jeszcze atakuje Sandecja Nowy Sącz.

3
4
4
3
5
90+6'

4
90+5'

Zamieszanie w polu karnym Sandecji. Wisła miała okazję na podwyższenie prowadzenia, ale ostatecznie uratowali się zawodnicy z Nowego Sącza.

1
2
1
90+3'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Wojtkowski.

2
1
1
2
10
90'

Doliczone sześć minut.

3
2
3
2
4
90'

Wisła Kraków. Schodzi: Carlitos. Wchodzi: Marko Kolar.

2
1
2
2
3
89'

Po dośrodkowaniu Sadloka Carlitos przyjął sobie piłkę w polu karnym Sandecji, a po chwili skierował ją do bramki. Sędzia korzystał z systemu VAR i nie uznał tego gola. Carlitos był na spalonym.

3
3
2
5
12
88'

Efektowną akcją popisał się Carlitos. Zatrzymał go jednak Michał Gliwa, który złapał piłkę.

5
1
4
2
85'

Jakub Bartosz zagrał w pole karne Sandecji, w doskonałej sytuacji znalazł się Imaz, lecz nie trafił w piłkę.

2
1
1
4
84'

Jakub Bartosz wpadł w pole karne Sandecji, oddał strzał na bramkę, ale było to uderzenie niecelne.

6
5
3
1
4
81'

Po dośrodkowaniu Brzyskiego niecelnie główkował Filip Piszczek.

4
2
2
3
4
79'
78'

Ładna akcja Wisły, pokazał się Kamil Wojtkowski. Ostatecznie jednak piłkę złapał Michał Gliwa.

5
2
4
4
2
77'

Mamy przerwę w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Sandecji.

7
5
2
4
2
75'

Po dośrodkowaniu Tomasza Brzyskiego w pole karne Wisły Kraków piłka wyszła poza boisko.

3
1
2
1
4
72'
71'

Po akcji Carlitosa i Rafała Boguskiego z 16 metrów niecelnie strzelał Jesus Imaz.

2
3
2
6
4
69'

Sandecja. Schodzi: Lukas Kuban. Wchodzi: Maciej Korzym.

68'

W dobrej sytuacji znalazł się Wojciech Trochim. Piłkarz Sandecji oddał jednak zły strzał. Wynik bez zmian.

5
5
2
3
6
65'

Tomasz Brzyski oddał ładny strzał, ale Michał Buchalik nie dał się zaskoczyć. Dobitka Dudzica była niecelna.

12
6
3
5
64'

Rzut wolny dla Sandecji Nowy Sącz. Do bramki Wisły około 18 metrów.

2
3
2
1
6
63'

Gol! Strzelił Carlitos. Pewny, dobry strzał oddał Carlitos. Wisła Kraków prowadzi 2:0.

45
27
5
11
26
62'
61'

Rzut karny dla Wisły! Sędzia odgwizdał faul na Zoranie Arseniciu.

21
13
1
4
12
59'

Zamieszanie pod bramką Wisły Kraków. Dobrze piłkę złapał jednak Michał Buchalik.

9
3
1
1
58'

Gra wznowiona.

11
3
2
1
2
56'

Mamy przerwę w grze. Na boisko spadły race.

2
1
2
9
12
54'

Kapitalna akcja Carlitosa, po której piłkę do bramki skierował Imaz. Sędzia odgwizdał jednak spalonego i gola nie uznał.

2
1
1
1
9
50'

Z 16 metrów niecelnie strzelał Adrian Danek.

6
3
3
1
1
50'

Tym razem rzut wolny dla Sandecji Nowy Sącz i dośrodkowanie Brzyskiego w pole karne gospodarzy. Arkadiusz Głowacki wybił piłkę.

5
2
2
1
3
47'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Sandecji. Sędzia odgwizdał jednak spalonego i przerwał grę.

3
1
1
1
4
46'

Początek drugiej połowy.

4
1
1
45+1'

Ładny, mocny strzał z dystansu oddał Tibor Halilović. Piłkę pewnie złapał Michał Gliwa.

2
2
3
4
45'

Doliczona jedna minuta.

2
1
44'

Po akcji Piszczka niecelnie z około 15 metrów strzelał Adrian Danek.

3
4
1
4
2
43'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Piłka została jednak wybita przez zawodnika Wisły.

4
3
2
1
4
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jesus Imaz.

3
2
1
4
7
41'

W polu karnym Wisły padł Filip Piszczek. Sędzia nakazał grać dalej.

5
4
2
1
5
40'

Kolejny rzut wolny dla Sandecji Nowy Sącz. Tym razem strzał na bramkę gospodarzy został zablokowany.

4
1
36'

Tomasz Brzyski dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Wisły. Piłkę wybił Victor Perez Alonso.

3
2
1
1
34'

Carlitos zagrał do Imaza. Ten strzelał z 16 metrów, lecz świetnie obronił Michał Gliwa.

6
3
1
2
2
31'

Odpowiedź Wisły Kraków. Nikt nie zamknął jednak dośrodkowania Carlitosa.

5
4
1
3
5
30'

Po dośrodkowaniu Mraza niecelnie główkował Filip Piszczek. To była dobra okazja dla Sandecji.

6
3
1
2
1
29'

Kolejne uderzenie zza pola karnego. Tym razem w wykonaniu Tomasza BrzyskiegoMichał Buchalik nie dał się zaskoczyć.

7
4
1
28'

Zaatakowała Sandecja. Tym razem ładnie strzelał Grzegorz Baran. Dobrze obronił jednak Michał Buchalik.

6
3
1
1
27'

Zaskakujący strzał z dystansu oddał Adrian Danek. Uderzenie było jednak niecelne.

2
2
3
3
2
25'

Na strzał z dystansu zdecydował się jeden z zawodników Sandecji. Uderzenie zablokowali jednak obrońcy Wisły.

1
3
1
3
3
24'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tibor Halilović.

7
5
2
7
20'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michal Piter-Bucko.

Sandecja Nowy Sącz
6
4
1
5
7
18'

Po dośrodkowaniu Sadloka niecelnie główkował jeden z piłkarzy Wisły Kraków.

2
5
1
2
5
17'

Wisła przy piłce. Zanosiło się na groźną akcję gospodarzy, lecz obrońcy Sandecji zdołali wybić piłkę.

7
5
2
3
6
13'

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Carlitos. Świetna zespołowa akcja gospodarzy. Carlitos zagrał przed bramkę, a Michała Gliwę pewnie pokonał Jesus Imaz.

47
31
7
16
25
10'

Z dystansu niecelnie strzelał Victor Perez Alonso.

11
8
6
7
8
7'

Ładne dośrodkowanie Tomasza Brzyskiego w pole karne Wisły. Znów jednak zabrakło strzału na bramkę gospodarzy.

5
3
2
4
4
7'

Wisła rozgrywa piłkę. Sporo gry w środkowej strefie boiska.

7
3
1
1
2
3'

Dobrze teraz zachował się Michał Buchalik, który wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu we własne pole karne.

8
3
2
2
3
1'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Wisły. Po wrzutce zabrakło strzału na bramkę.