Lotto Ekstraklasa: 16. kolejka
17 lis 2017 18:00
90+6'

Piłka w bramce Jagiellonii po akcji Pawłowskiego, lecz sędzia odgwizdał spalonego.

11
6
3
11
23
90+4'

Zanosiło się na bardzo groźną akcję gości. Fatalnie z około 18 metrów strzelił jednak Krystian Peda.

6
2
4
9
11
90+2'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Nemanja Mitrović.

7
4
4
8
9
90+1'
90+1'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Bartosz Śpiączka.

1
2
2
3
4
90'

Doliczone cztery minuty.

2
2
2
2
5
90'

Po dośrodkowaniu w pole karne gości piłkę wypiąstkował Jan Mucha.

5
2
3
1
3
87'

Termalica. Schodzi: Jakub Mrozik. Wchodzi: Krystian Peda.

6
2
1
4
8
87'
4
3
1
2
2
86'

Strzał z dystansu na bramkę Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Było to jednak uderzenie niecelne.

2
4
2
2
4
85'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Artem Putiwcew.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2
4
2
4
4
84'

Szymon Pawłowski dośrodkował w pole karne Jagiellonii. Piłkę wybił Ivan Runje.

1
1
1
2
4
84'

Jagiellonia rozgrywa piłkę i szuka swojej szansy na strzelenie gola. Goście pewnie grają jednak w defensywie.

4
1
1
1
1
79'
79'

Groźna akcja gości. Po dośrodkowaniu w pole karne niecelnie główkował jednak Bartosz Śpiączka.

1
1
3
1
3
77'

Kolejny strzał na bramkę gospodarzy. Tym razem z dystansu nad poprzeczką uderzył Szymon Pawłowski.

2
1
1
1
5
76'

Na bramkę Jagiellonii strzelał Fryc. Uderzenie zostało zablokowane.

1
2
4
1
7
74'

Zza pola karnego niecelnie strzelał Piotr Wlazło.

4
2
1
2
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Mrozik.

8
2
2
2
5
71'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Jagiellonii. Ostatecznie piłkę złapał Marian Kelemen.

7
2
2
2
3
70'

Sporo gry w środkowej strefie boiska w ostatnich minutach.

4
3
6
3
4
66'

Arvydas Novikovas dośrodkował w pole karne gości. Piłkę wybił jeden z zawodników Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

7
3
3
3
4
63'

Ładnie w pole karne Jagiellonii dośrodkował Szymon Pawłowski. Zabrakło jednak strzału na bramkę gospodarzy.

6
3
6
5
5
61'

Termalica. Schodzi: David Guba. Wchodzi: Roman Gergel.

6
5
3
3
3
59'

Na strzał zza pola karnego zdecydował się Arvydas Novikovas. To było uderzenie niecelne.

2
5
2
2
4
55'

Po dośrodkowaniu Arvydasa Novikovasa piłkę pewnie złapał Jan Mucha.

4
1
1
1
4
52'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Jagiellonii. Ostatecznie niecelnie strzelał Bartosz Śpiączka.

5
4
5
4
5
49'

Dośrodkowanie w pole karne Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Goście wybili piłkę.

6
2
2
2
6
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
1
1
2
45+1'

Z 16 metrów strzelał Martin Pospisil. Piłka odbiła się od słupka i wyszła poza boisko.

6
7
3
3
8
45'

Doliczona jedna minuta. Przed chwilą źle w pole karne gości dośrodkował Łukasz Burliga.

4
4
2
3
2
43'

Z dystansu niecelnie strzelał Jakub Mrozik.

4
4
4
4
4
41'

Kontra Jagiellonii, lecz na spalonym złapany został Arvydas Novikovas.

6
6
4
4
4
41'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Jagiellonii. Marian Kelemen wypiąstkował piłkę.

5
4
4
4
4
37'

Zza pola karnego niecelnie strzelał Fiodor Cernych.

10
9
4
7
7
37'

Martin Pospisil wrzucił piłkę w pole karne gości. Wybił ją Artem Putiwcew.

6
4
3
3
3
36'

Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich. Aktualnie przy piłce Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

2
2
2
2
3
32'

Wyrównało się to spotkanie w ostatnich minutach. Zawodnicy Bruk-Bet Termaliki Nieciecza są teraz częściej przy piłce.

5
3
3
3
5
30'

W pole karne gospodarzy dośrodkował Szymon Pawłowski. Piłka wyszła jednak poza boisko.

5
5
3
3
3
27'

Ładna akcja Szymona Pawłowskiego przed polem karnym Jagiellonii. Zabrakło już jednak dokładnego dogrania do Bartosza Śpiączki.

5
5
5
4
4
25'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w świetnej sytuacji znalazł się Ivan Runje. Oddał jednak niecelny strzał głową.

3
3
2
3
1
24'

Z dobrej strony pokazał się Fiodor Cernych. Groźnie było w polu karnym Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

3
2
3
5
3
23'

Z rzutu wolnego dośrodkował Arvydas Novikovas. Piłkę wypiąstkował Jan Mucha.

3
3
2
3
3
22'

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii Białystok i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne gości.

4
4
5
4
3
21'

Jagiellonia cały czas stara się atakować.

8
4
4
4
5
17'

Strzał z dystansu na bramkę Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Piłkę pewnie złapał jednak Jan Mucha. Chwilę wcześniej gospodarze domagali się odgwizdania rzutu karnego, ale sędzia nie wskazał na jedenasty metr.

6
5
3
2
3
14'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Jagiellonii. Gospodarze wybili piłkę.

4
4
4
4
3
13'

Zanosiło się na groźną akcję Jagiellonii. Martin Pospisil został jednak zatrzymany przed polem karnym gości.

5
4
4
4
5
10'

Śmielej do ataku ruszyli goście. Jagiellonia jest jednak dobrze zorganizowana w defensywie.

7
5
5
4
4
8'

Gospodarze są zdecydowanie częściej przy piłce. Bruk-Bet Termalica Nieciecza skupiła się na defensywie.

7
4
4
5
5
6'

Tym razem z dystansu niecelnie uderzył Fiodor Cernych.

4
4
4
4
3
5'

Na strzał z dystansu zdecydował się Arvydas Novikovas. Uderzenie było jednak niecelne.

4
4
4
4
3
4'

Jagiellonia stara się atakować skrzydłami. Gospodarze rozgrywają piłkę na połowie gości.