2:1
Zakończony
Lechia Gdańsk
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Grzegorz Wojtkowiak. Po meczu piłkarz Lechii skrytykował sędziego.

34
22
5
5
10
90+8'

Augustyn faulował w ofensywie. Krakowianie kradną minuty.

9
5
1
5
10
90+7'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Ósmy gol Piątka w tym sezonie!

34
21
8
10
23
90+6'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Stolarski. Również za dyskusje.

10
8
6
3
12
90+6'

Żółtą kartkę otrzymał Sławomir Peszko. Za dyskusje.

15
14
7
2
9
90+5'

A jednak! Piotr Lasyk zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego! Hernandez momentalnie podbiegł do sędziego.

8
7
1
1
13
90+3'

Komedia w Krakowie. Po pokazaniu żółtej kartki, Piotr Lasyk... zdecydował się na wideoweryfikację.

7
8
9
9
21
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Javi Hernandez. Za próbę wymuszenia rzutu karnego. Wielka kontrowersja.

20
5
2
1
9
90'

Arbiter przedłużył mecz o przynajmniej 4 minuty.

4
4
2
1
1
90'

Javi Hernandez upadł w polu karnym. Będzie sprawdzany system VAR.

3
1
2
3
87'
87'

Cracovia. Schodzi: Matic Fink. Wchodzi: Diego Ferraresso.

86'

Piątek próbował strzelać z przewrotki i kopnął w plecy Joao Nunesa. To musiało boleć!

2
3
2
86'

Po rzucie rożnym dla Cracovii piłkę wybił Matras. Kolejny korner dla gospodarzy.

1
2
85'

Akcję prawą stroną przeprowadził Peszko. Marco Paixao był powstrzymywany skutecznie przez rywala i nie był w stanie trafić w piłkę.

1
3
82'

To nie tylko powinien, ale i musiał być gol! Chyba tylko Mateusz Szczepaniak wie jak nie trafił głową z metra. Piłka trafiła w słupek!

8
14
7
3
4
81'

Lechia. Schodzi: Milos Krasić. Wchodzi: Mateusz Matras.

81'

Po rzucie wolnym, niecelnie Mateusz Szczepaniak.

1
1
1
79'

Lechia też nie powiedziała ostatniego słowa. Flavio Paixao strzelił w środek bramki Cracovii, obronił Sandomierski.

4
2
1
1
78'

Koszmarny strzał Drewaniaka.

4
3
1
78'

Augustyn wybił głową dośrodkowanie Finka.

2
2
1
77'

Kuciak doskonale obronił strzał Hernandeza zza pola karnego.

5
4
2
3
76'

Na stadionie znajduje się 5 611 widzów.

6
6
5
1
75'

Po rzucie rożnym wykonywanym przez Drewniaka, piłka wylądowała na aucie. Cracovia poczuła krew i wyraźnie przeważa.

2
3
2
1
74'

Ale szansa Cracovii! Doskonały strzał Helika i jeszcze lepsza obrona Kuciaka, który sparował piłkę nad poprzeczkę!

5
3
1
2
73'

Dla odmiany rzut rożny dla Pasów. Hernandez niecelnie.

3
4
1
2
3
72'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Drewniak. Za dyskusje z arbitrem.

72'

Po rzucie rożnym Lechii, piłka trafiłą do rąk Sandomierskiego.

3
3
1
3
72'

Błyskawiczna akcja Flavio Paixao, który wywalczył rzut rożny.

4
4
1
1
71'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Kamil Pestka. Po świetnej wrzutce Kamila Pestki, Krzysztof Piątek idealnie wszedł w pole karne, mijając obrońcę rywala. Napastnik Cracovii strzelił głową - Kuciak bez szans.

20
12
3
5
16
69'

Po akcji na skrzydle Wolskiego i Peszki, sytuację po wrzutce w pole karne wyjaśnili obrońcy Cracovii.

1
2
67'

Strzał Zenjova - piłka obok bramki Kuciaka. Zmarnowana szansa Cracovii.

1
3
1
3
2
64'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Michał Helik. Ale akcja Lechii Gdańsk! Po indywidualnej akcji Sławomir Peszko strzelił z bardzo ostrego kąta i piłka odbiła się od Michała Helika, a następnie wpadła do bramki.

39
15
7
6
10
62'
60'

Tuż przed sytuacją Wolskiego ucierpiał Wójcicki. Nie wygląda to jednak na poważny uraz.

3
3
1
1
2
59'

Doskonała szansa Rafała Wolskiego, który z dystansu strzelił tuż obok słupka bramki Cracovii.

3
4
7
56'

Tym razem strzelał Javi Hernandez z Cracovii - uderzył prosto w doskonale ustawionego Kuciaka.

7
8
2
2
1
54'

Celny, jednak kompletnie nieudany strzał Rafała Wolskiego.

9
5
2
2
4
53'

Po świetnej zespołowej akcji Lechii Gdańsk, sytuację zamykał Flavio Paixao. Strzał Portugalczyka sparował Sandomierski.

7
3
1
3
3
51'

Akcja Cracovii zablokowana przez gdańską obronę.

7
7
2
3
3
47'

Po rzucie rożnym, Augustyn faulował Sandomierskiego.

2
2
2
2
3
47'

2
45+2'

Obrońca Lechii zablokował dośrodkowanie Piotra Malarczyka.

7
4
1
1
3
45+1'

Nieudany rzut rożny Szymona Drewniaka.

6
5
4
45+1'

Po mocnym dośrodkowaniu Hernandeza, głowa strzelał Wójcicki. Doskonała obrona Kuciaka.

9
2
2
1
45'

Arbiter doliczył przynajmniej dwie minuty do czasu gry pierwszej połowy.

4
2
1
45'

Po rzucie rożnym wykonywanym przez Lipskiego, niecelnie Marco Paixao.

3
3
3
2
4
44'

Po interwencji medycznej Wojtkowiak będzie mógł kontynuować grę.

9
4
4
3
3
42'

Po starciu z rywalem z bólu zwija się Grzegorz Wojtkowiak.

4
4
1
6
3
39'

Strzał Flavio Paixao obroniony przez Sandomierskiego. W polu karnym Cracovii doszło do sporego zamieszania. Gospodarze wyszli z niego jednak obronną ręką.

8
6
3
3
7
39'

Ciekawa akcja Cracovii. Niecelnie Wójcicki.

6
4
1
3
4
38'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Wolski. Nieodpowiedzialna decyzja reprezentanta Polski. Kopnął piłkę po gwizdku i będzie pauzował w kolejnym meczu Lechii.

4
3
1
3
37'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Piątek. Uderzył łokciem w twarz Grzegorza Wojtkowiaka.

5
4
1
1
3
36'

Lechia zamotała się we własnym ataku. Sytuację wyjaśnił jeden z obrońców Cracovii.

4
4
1
2
1
34'

Coraz śmielej atakują piłkarze Cracovii, którzy odzyskali inicjatywę na boisku.

7
5
1
2
33'

Po dośrodkowaniu Drewniaka, niecelnie głową uderzył Michał Helik.

2
1
32'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Wojtkowiak. Sfaulował Krzysztofa Piątka, w kolejnym meczu go zabraknie - to czwarta żółta kartka obrońcy Lechii.

3
3
1
2
31'

Po doskonałym rzucie wolnym Wolskiego, w słupek trafił Augustyn. Najlepsza szansa w tym spotkaniu!

5
4
2
6
7
29'

Niecelnie Łukasik Od bramki Sandomierski.

3
3
1
5
4
26'

Przed szansą stanęli gdańszczanie, ale na spalonym Krasić.

3
2
1
3
3
26'

Po rzucie wolnym Cracovii bardzo niepewnie, ale szczęśliwie w bramce Dusan Kuciak.

2
2
23'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Flavio Paixao. Piłkę złapał Sandomierski.

2
2
1
2
21'

Po rzucie rożnym sytuację wyjaśnił Dusan Kuciak.

2
1
1
1
19'

Najlepsza szansa Cracovii! Strzał Kamila Pestki zabolokował Paweł Stolarski. Pestka trafił Stolarskiego w rekę, która jednak była przy powierzchni ciała wychowanka Wisły Kraków.

1
2
1
2
17'

Lechia przeważa na boisku, grając wysokim pressingiem. Cracovia nie wygląda na drużynę, która chce walczyć o trzy punkty za wszelką cenę.

4
1
1
1
13'

Po dośrodkowaniu Lipskiego piłkę za boisko wybił Wojtkowiak.

1
4
13'

Po wrzutce Wolskiego, na rzut rożny wybił Helik.

1
1
1
12'

Po dośrodkowianiu Drewniaka lepsi obrońcy Lechii.

3
1
12'

Wojtkowiak uderzył Wójcickiego. Piłkarzowi Cracovii na szczęście nic się nie stało. Szansa Cracovii.

2
2
11'

Ale szansa Lechii! Po rzucie wolnym sędzia dopatrzył się spalonego Błażeja Augustyna. Strzał obrońcy odbił Helik.

1
1
3
9'

Częściej przy piłce piłkarze Lechii, niz z tego jednak nie wynika.

4
1
8'

Akcja Cracovii, Zenjov nie trafił jednak czysto w piłkę i z pewnością łatwo złapał ją Kuciak.

2
1
6'

Na nieoczekiwany strzał z dystansu zdecydował się Milos Krasić. Wyraźnie chybił.

1
1
5'

Piłka przebywa przede wszystkim w środkowej części boiska. Nikt nie ruszył do frontalnego ataku.