Szymon Matuszek pada w polu karnym Jagiellonii, ale nie ma rzutu karnego.

4
5
27
86'

Celny strzał Świderskiego sprzed "szesnastki", ale Loska bardzo pewnie zatrzymał piłkę.

24
9
2
1
4
85'
84'

Gol! Strzelił Igor Angulo. Asystował mu Michał Koj.

Świetny przechwyt Koja i otwierajace podanie do Angulo. Hiszpan jest w tym sezonie w niesamowitym gazie! Minięcie Kelemena i 18. ligowy gol na koncie.

128
52
14
13
25
81'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Runje. Celowe zagranie ręką.

Jagiellonia Białystok
20
9
2
5
8
80'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Piotr Wlazło.

Kądzior odbił się od Burligi niczym od betonowej sciany, ale zdaniem sędziego był faulowany. Centra Kurzawy idealna i bardzo trudna dla obronców. Na dalszym słupku piłkę strącił głową Wlazło, ale Kelemen intuicyjnie obronił. Futbolówka jak we fliperze ponownie trafia w zawodnika "Jagi" i tym razem Słowak już bezradny.

100
47
9
22
33
76'

Podanie Kurzawy "w uliczkę" do Kądziora, ale tego umiejętnie przyblokował Runje i piłka opuściła boisko.

16
5
4
7
10
komentarz

Mecz  przy Roosevelta ogląda 22 708 widzów.

33
8
4
4
3
72'

Arbiter przerwał grę. Na linii własnego pola karnego leży Dani Suarez, który zderzył się z Piotrem Wlazło.

12
6
10
18
8
70'

Kądzior płasko zagrywa wzdłuż białostockiej bramki, ale z piłką minął się Igor Angulo.

11
9
10
12
16
69'

Prawa noga Angulo, ale zamiast soczystego strzału zobaczyliśmy kiks z 18 metrów.

10
9
6
5
5
68'
67'

Kądzior dograł na dalszy słupek. Piłkę najpierw zgrał głową Matuszek, następnie Suarez. Nagle przed Kelemenem znalazło się 3 zabrzan, ale wszyscy byli na ofsajdzie.

5
2
1
2
2
65'

Nie chciano go w Jagiellonii i czuć to na boisku. Damian Kądzior szuka dziś gola za wszelką cenę. Przed momentem nieudana próba z dystansu właśnie w jego wykonaniu.

22
5
2
1
2
63'

Świetna "klepka" Kądziora z Kurzawą zakończona strzałem tuż nad poprzeczką, do tego był spalony.

7
8
4
2
5
59'

Anemiczny strzał Cernycha i Górnik ruszył z kontrą. Żurkowski został jednak dość łatwo zatrzymany w okolicach środka boiska.

7
5
3
3
7
57'

Sporo nberwowości po ostatniej decyzji arbitra. Trenera Brosza jeszcze tak wkurzonego nie widzieliśmy.

12
6
5
2
4
54'

Atomowy strzał Kądziora do góry odbił Kelemen. Głową starał się dobijać Angulo, ale leżący bramkarz ofiarnie wybił piłkę z linii. Po chwili próbował jeszcze Matuszek, ale ze strzału wyszło podanie. Ostatecznie piłka w siatce po strzale z metra Igora Angulo! Sędzia pokazał na środek, ale po dłuższej chwili skorzystał z VAR-u. Ostateczna decyzja to ofsajd Wolsztyńskiego, który brał udział w początkowej fazie akcji. Nie dyskutujemy z zapisem wideo.

78
39
13
20
54
52'

Guilherme Sitya wypatrzył Sheridana, a Irlandczyk chytrze sprzątnął piłkę sprzed nogi Suareza. Gospodarzy uratowało odważne wyjście Loski, który rzucił się pod nogi napastnika.

8
4
2
1
2
50'

Dobra centra Novikovasa, ale napastników uprzedził Matuszek.

4
4
5
3
3
47'

Martin Pospisil łatwo ograł Koja na prawym skrzydle. Mocne wstrzelenie piłki przed bramkę, ale tam byli dobrze ustawieni obrońcy gospodarzy.