Lotto Ekstraklasa: 17. kolejka
25 lis 2017 20:30
90+3'

Moulin zagrywał prostopadłą piłkę, ale... wywalił ją na aut bramkowy. Już chyba nic nie uratuje Legii.

76
53
6
10
12
90+2'

Strzał rozpaczy sprzed pola karnego Brozia. Rozpacz to była bardziej po uderzeniu. Tragiczna próba!

78
65
12
11
12
90+1'

Anemiczny strzał Moulina wprost w potężne rękawice Gostomskiego. 120 sekund do końca!

65
34
12
13
14
90'

3 minuty nadziei Legii! W tym czasie można ugotować jajko na miękko.

30
65
14
13
20
89'

Kielczanie kradną sekundy niczym lis kury z kurnika. Wkrótce wejdziemy w doliczone minuty.

79
35
8
11
18
87'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul na Rymaniaku otrzymał Maciej Dąbrowski.

Legia Warszawa
44
18
7
9
13
85'

Legia pod polem karnym Korony. Zapowiada się nerwowa końcówka. Fanom z Kielc i Warszawy, zwłaszcza tzw. sercowcom, przypominamy, że to tylko sport!

36
20
10
11
16
Legia jest w stanie doprowadzić do wyrównania?
8
83'
ZMIANA
82'
ZMIANA

Korona Kielce. Schodzi: Nika Kaczarawa. Wchodzi: Elhadji Pape Diaw. Zejście po... gruzińsku. Trwa, trwa i... trwa.

78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jacek Kiełb. Asystował mu Łukasz Kosakiewicz. 3:2! Cóż za mecz, cóż emocje. Po dośrodkowaniu Kosakiewicza z prawej strony, Kiełb z kilku metrów wbił piłkę do siatki. Po analizie VAR sędzia uznał gola.

235
102
20
30
58
78'

Znowu groźnie zaczęła kontrować Legia. Chyba tylko szaleniec postawiłby jakiekolwiek pieniądze i wskazał jakim wynikiem zakończy się mecz.

18
9
7
5
15
74'

I już biją na alarm pod kielecką bramką! Po płaskim dograniu Brozia, uderzał Moulin. Nogę wystawił Rymaniak i uratował zespół! Tylko róg dla Legii.

27
12
10
7
17
74'

Uderzał Możdżeń, piłka odbiła się od murawy, ale przytulił ją Malarz. Bramkarz nie popełnił błędu.

19
11
7
5
10
73'

Będzie rzut wolny dla Korony z ok. 19 metrów. Kopczyński faulował Możdżenia.

20
7
5
6
16
71'

Kiełb doszedł piłki w narożniku pola bramkowego, potężny strzał na róg odbił Malarz!

2
69'
ZMIANA
24
13
7
7
7
69'

Legia na dłużej pod bramką Korony. Kielczanie mieli problemy z odebraniem piłki mistrzom Polski.

20
10
5
6
16
66'

Cały czas optyczna przewaga Korony, kontry Legii wyglądają jednak bardzo groźnie.

29
10
5
8
8
64'

I właśnie po kontrze sam naprzeciwko Gostomskiego wyszedł Kucharczyk. Strzał obok bramkarza, piłka odbiła się od słupka i wróciła na boisko.

32
19
16
16
22
63'

Swoich szans szuka Korona, Legia po utracie dwóch ważnych ogniw kontruje.

17
10
9
8
12
59'

Soriano runął w polu karnym niczym drzewo targane przez huragan. Sędzia nie takie rzeczy widział w życiu i nakazał grać dalej. Zgadzamy się z decyzją arbitra.

30
18
9
10
20
59'
ZMIANA
58'

Hamalainen doznał krwotoku z nosa, którego nie da się zatamować. W walce o piłkę Fin został trafiony przez rywala. Za moment dojdzie do zmiany.