Żółtą kartkę otrzymał Fabian Burdenski. Przerwana kontra Piątka.

3
1
2
88'

Tylko korner dla Korony. Burdenski źle przyjął piłkę i zdecydował się na żałosną próbę wymuszenia karnego. Sędzia Raczkowski nawet przez moment nie pomyslał o jedenastce.

3
3
2
3
1
88'

Brawa dla Macieja Górskiego. Mocno z lewej nogi, ale w strefę Sandomierskiego. Napastnik Korony wie, że mógł to rozwiązać lepiej.

5
3
1
1
86'

Burdenski się nie popisał. Fatalne podanie do Rymaniaka.

3
2
1
4
3
84'

To był Bartosz Rymaniak? Znalazł się przed szesnastką, balansem ciała zgubił rywala i miał miejsce na strzał. Uderzył jednak za wysoko, ale brawo za technikę.

11
3
4
3
5
83'

Dobre dośrodkowanie Hernandeza spadło na głowę, ale piłkarza Korony.

7
3
3
3
2
83'

Żółtą kartkę otrzymał Adnan Kovacević. Ostro Bośniak.

5
4
1
3
3
81'
79'

Pestka ruszył do przodu, strzelał soczyście po ziemi, ale Gostomski na posterunku.

3
3
1
1
1
78'

Imponuje dzisiaj Kaczarawa. Dwa metry wzrostu, a ma w sobie więcej z dynamiki skrzydłowego niż z Croucha czy Rasiaka.

7
1
1
1
76'
74'

Mihalik nie jest dzisiaj demonem szybkości, więc próbował nadrobić sprytem. Nieudana próba wymuszenia karnego.

2
1
2
1
73'

Wójcicki - chyba niepotrzebnie - złamał akcję do środka zamiast pognać do przodu. Zwolnił akcję napędzoną przez Hernandeza i musiał uderzać z dystansu. Zupełnie niegroźnie.

2
2
1
1
72'

Hernandez zyskał 2-3 metry wolnego i próbował odpalić z lewej nogi. Strzał zatrzymał się w gąszczu kieleckich nóg.

4
1
3
70'

Odpowiedź Korony. Cebula rozprowadził akcję do Kallaste, jednak zupełnie nie w tempo i Estończyk nie zdołał wymyślić z tego prochu.

2
1
1
2
1
70'

Piątek dostał dobre podanie od Mihalika, próbował się zastawić, ale oszukanie dwóch rywali graniczyło z cudem.

1
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Miroslav Covilo.

7
3
2
3
3
66'

Cebula - na trzech metrach - z udziałem Kaczarawy rozklepał defensywę Pasów. Strzał jednak zablokowany.

4
3
2
3
3
65'

Diego nie słyszał/nie zrozumiał okrzyku kolegów i wybił na rożny zupełnie niegroźne dośrodkowanie.

1
64'

Mecz się uspokoił. Nie ma takich fajerwerków, jakich spodziewaliśmy się w 50. minucie.

3
2
1
2
1
62'

No nie, jak można tak psuć okazje. Kaczarawa ośmieszył Helika, pobiegł sam na bramkę Sandomierskiego i zamiast strzelać, podał do nikogo.

6
7
3
3
3
59'
59'
57'

Żubrowski z wolnego. Mocno, po koźle, w ręcę Sandomierskiego.

4
5
3
56'

Żółtą kartkę otrzymał Ołeksij Dytiatjew. Faulowany Cvijanović.

10
3
2
2
1
54'

Cebula szoruje pośladkami po murawie, ależ rozgorzała walka.

2
3
1
53'

Bilard w polu karnym Korony. Wójcicki doszedł do dośrodkowania, ale kielczan uratowało wybicie z serii "laga do przodu na chaos".

9
3
2
52'

Dośrodkowanie Pestki prawie znalazło drogę do Wójcickiego.

3
2
1
2
2
51'

Festiwal koncertowo zmarnowanych okazji vol.3. Sam na sam z Sandomierskim znalazł się Górski, szukał jeszcze kolegów, znalazł nogi piłkarzy Pasów.

4
1
1
3
4
49'

Gol! Strzelił Radek Dejmek.

Równie dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego i Dejmek wyskoczył najwyżej w polu karnym. Nie zdążyliśmy ochłonąć po golu Piątka, a tu już 2:2. Na tym się nie skończy.

27
14
3
6
12
47'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Szymon Drewniak.

90 sekund po gwizdku i Drewniak idealnie dorzuca piłkę na głowę Piątka.

46'

I ruszyli.

4
1
44'

Oboje wstali, otrzepali się i zdążyli jeszcze wymienić się uwagami. Kosakiewicz ma szczęście, że za to wejście nie zarobił drugiego "żółtka".

5
2
1
3
1
43'

Ojojoj... zderzenie Pestki i Kosakiewicza wyglądało bardzo źle...

3
4
3
4
2
41'

Doceniamy, drugi celny (po bramce) strzał Korony. Sandomierski bez problemu złapał jednak uderzenie głową po rzucie wolnym.

2
2
3
5
3
39'

Jeżeli chodzi o grę tyłem do bramki, to Kaczarawa należy do czołówki ligi. Świetnie się zastawił, ale źle przyjął piłkę.

3
4
2
4
2
37'

Gol! Strzelił Marcin Cebula.

Bramkę miał zdobyć Kaczarawa, który kapitalnie obrócił się z piłką i zbierał się do strzału. Interweniował Pestka, jednak bardzo niefortunnie. Futbolówka spadła pod nogi Cebuli, który trafił do pustej bramki.

24
12
8
7
19
36'

Ohohoh, Cebula przypuścił atak na bramkę kolejki. Mocno z dystansu, ale wysoko nad poprzeczką.

2
2
3
5
3
34'

Możdżeń za długo zbierał się do strzału, a miał sporo miejsca. Nabił Diego i piłka wróciła na środek placu.

3
3
3
4
3
33'

Cebula popatrzył w pole karne, wbiegał tam Kosakiewicz, zagrał mu niezłą piłkę, ale minimalnie za mocną. Zaczyna Cracovia.

7
5
4
5
4
31'

Chwilowo Cracovia okopała się przed własną szesnastką i nie pozwoliła przedostać się Koronie.

2
4
3
2
3
29'

Wydawało się, że nie będzie już nic z akcji Wdowiaka. Kallaste wypchnął go z pola karnego, ale piłka dotarła do Wójcickiego, stojącego przed szesnastką. Ten uderzył bez namysłu, z woleja. Sandomierski musiał ubrudzić bluzę.

3
2
1
1
1
27'

Wrzutka Cebuli z wolnego leciała, leciała, leciała i... żaden z 10 piłkarzy Korony jej nie dotknął.

5
4
1
5
3
25'

W konkursie na najgorsze rozwiązanie akcji Piątek ma konkurenta. Po błędzie Żubrowskiego w pole karne wbiegł Wdowiak, miał dwóch partnerów, a zdecydował się na dośrodkowanie. Fatalny wybór.

4
5
1
2
2
24'

Dalekie podanie do Kaczarawy, Gruzin zdołał przyjąć piłkę z rywalem na plecach, ale pomógł sobie ręką. Rzutem wolnym z własnego pola karnego rozpocznie Cracovia.

4
5
3
3
1
21'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Kosakiewicz. Faul na uciekającym Pestce.

3
4
2
3
5
21'

Dośrodkowanie do Kosakiewicza, Pestka nie najlepiej główkował i stworzył zagrożenie, ale nikt z Koroniarzy nie dopadł do piłki.

3
4
1
1
1
21'

Malarczyk jak taran wjechał w Górskiego. Czyściutkie wejście, brawo za odwagę i skuteczność.

2
3
1
19'

Kovacević zawalił i naraził Koronę na kontrę. Na szczęście dla stopera, Piątek na spalonym.

4
3
2
4
2
18'

Piłka z pominięciem drugiej linii do Kaczarawy, choć tak naprawdę Gruzin nawet nie był bliski, by przejąć podanie. Spokojnie Sandomierski.

1
2
2
1
16'

Rywale rozstąpili się przed Kosakiewiczem, więc nie pozostało nic innego jak strzelać zza szesnastki. Po rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny.

2
2
1
1
1
15'

To jasne, że kielecka lokomotywa musiała w końcu ruszyć. Rymaniak świetnie dojrzał Kaczarawę, Gruzin przyjął piłkę w szesnastce, ale dał się uprzedzić Pestce. Po dośrodkowaniu Cebuli z rożnego od bramki Sandomierski.

5
1
1
3
2
14'

Rozpędził się Cebula na lewej stronie. 50 metrów od bramki. Akcję w zalążku zgasił Wdowiak.

3
3
1
13'

Pasy cały czas wywierają presję na Koronie. Przed chwilą fatalne wybicie Gostomskiego.

4
6
1
3
1
11'

Przez 11 minut Korona stworzyła tyle sytuacji, ile przed pierwszym gwizdkiem. Słownie: zero.

4
7
1
2
3
10'

Gol! Strzelił Javi Hernandez. Asystował mu Krzysztof Piątek.

To La Liga? Nie, Ekstraklasa! Kapitalna wymiana piłek na kilku metrach między Piątkiem i Drewniakiem. Kielczanie tylko patrzyli jak Piątek w tempo wypuszcza Hernandeza. Klasa, panownie, klasa.

35
22
8
12
23
7'

Tego nie dało się rozegrać gorzej. Po fenomenalnym prostopadłym podaniu Hernandeza Piątek z Wójcickim wychodzi 2 na 1. Napastnik Pasów podał jednak za wcześnie, zbyt mocno, do nikogo. Naprawdę, zawiódł pod każdym względem.

12
5
3
4
9
6'

Wdowiak z Wójcickiem chcieli rozklepać obronę Korony. Skończyło się na chęciach.

6
4
3
5
4
5'

Gostomski królem przedpola. Niezłe dośrodowanie Drewniaka wypiąstkowane daleko od bramki.

5
5
3
3
4
4'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Rymaniak. Przed obrońcę Korony wbiegł Wójcicki i wymusił faul.

6
5
3
2
5
3'

Kosakiewicz pod presją. Piłkarz Korony oddał piłkę rywalom, ale po chwili jego zespół znowu ją odzyskał, bo jego z zawodników Pasów znalazł się na spalonym.

4
3
2
3
3
1'

Na minimalnym spalonym Piątek. Już widać, że Cracovia będzie szukała swojego snajpera.