4
2
4
90+3'

Tu już nic się nie wydarzy. Zagłębie wygra mecz po raz pierwszy od połowy października.

10
8
2
3
5
90+2'

Gabriel Iancu celnie główkował, ale nie sprawił problemów Polackowi.

8
4
1
3
5
90'

Doliczone 4 minuty.

6
5
2
3
86'

Ładna akcja Miedziowych zakończona bardzo niecelną przewrotką Świerczoka.

17
5
7
8
7
85'

Goście próbują jeszcze coś ugrać, ale nie wydaje się, żeby wydarzył się cud.

11
6
3
4
5
83'

Za mocna wrzutka Balicia i nikt nie zdołał zamknąć akcji.

2
1
1
3
5
82'

Niezła akcja Słoników, ale Dejan Janjatović źle trafił w piłkę przy strzale.

3
2
1
2
4
77'

Gol! Strzelił Łukasz Piątek. Asystował mu Szymon Pawłowski. Dubel Piątka. Indywidualna akcja Pawłowskiego, który wypuścił w uliczkę Piątka, a ten precyzyjnym strzałem trafił do bramki.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17
11
9
16
25
76'

Zagłębie nieco odpuściło gościom.

2
2
1
1
7
73'

Świerczok przez przypadek został trafiony łokciem w nos i mocno krwawi.

1
2
8
7
73'

Jarosław Kubicki szukał gola uderzeniem sprzed pola karnego. Mucha bez problemu wyłapał piłkę.

4
1
1
1
3
72'

Poklepali teraz gospodarze, ale strzał Świerczoka został zablokowany.

4
2
2
5
71'

Od dobrych 2-3 minut Zagłębie nie zagroziło bramce Bruk-Betu.

2
2
3
3
8
68'

Zagapił się Tuszyński i zaprzepaścił szansę na dobrą akcję swojego zespołu.

2
4
2
65'

Bartosz Śpiączka zdołał dziubnąć piłkę po prostopadłym podaniu, jednak Polacek nie dał się zaskoczyć.

2
2
1
64'

Jakub Świerczok spróbował dryblingu i uderzył na bramkę. Został zablokowany.

4
1
3
5
3
63'

Na spalonym Alan Czerwiński.

4
2
1
4
2
62'

Odpowiedź - na krótko. Szybki wypad, piłka trafiła pod nogi Tuszyńskiego, który mocno uderzył. Mucha zdołał sparować piłkę.

3
1
1
1
1
61'

Zagłębie na moment odpuściło Bruk-Betowi. Pytanie - na jak długo?

2
2
2
2
2
58'

Termalica. Schodzi: Kamil Słaby. Wchodzi: Gabriel Iancu.

4
4
2
2
3
58'

Tragiczny strzał Tuszyńskiego z dystansu.

3
3
2
5
3
57'

Niewiarygodne, że na początku meczu Bruk-Bet przeważał i prowadził 1:0. W Zagłębiu obudził się potwór.

7
4
1
2
1
55'

Co tu się dzieje! Jak tak dalej pójdzie, to Świerczok ustrzeli podwójnego hat-tricka! Tym razem trafił tylko w poprzeczkę.

10
7
3
2
3
55'

Bartłomiej Pawłowski ruszył z kolejną akcją i zakończył ją bardzo niecelnym strzałem.

5
1
1
3
2
53'

Powinno być 5:1! Dośrodkowanie do Pawłowskiego, który nieatakowany nieczysto trafił w piłkę z jedenastego metra.

5
3
2
3
3
53'

Świerczok na spalonym.

2
1
2
4
51'

Bartosz Śpiączka nie opanował podania od Jovanovicia.

4
3
1
1
48'

Gol! Strzelił Sasa Balić. Ależ dziurawa jest obrona Bruk-Betu... Po raz kolejny gospodarze strzelają gola z najbliższej odległości. Tym razem Balić.

KGHM Zagłębie Lubin
30
15
3
5
7
46'

Strzał Pawłowskiego odbija Mucha.

6
1
1
1
6
46'

Gramy dalej.

8
1
1
46'
45'

Gol! Strzelił Jakub Świerczok. Asystował mu Lubomir Guldan. Hat-trick Świerczoka! Bartłomiej Pawłowski dośrodkował z rzutu rożnego, piłkę głową zgrał Guldan, a Świerczok również głową z najbliższej odległości podwyższył na 3:1! Ależ come-back gospodarzy!

38
20
7
7
9
44'

Bruk-Bet po mocnym początku oddał całkowicie inicjatywę. Zagłębie szybko wyszło na prowadzenie i szuka kolejnych goli.

9
6
2
1
5
41'

Gol! Strzelił Jakub Świerczok. Napastnik Zagłębia doszedł do podania z głębi pola, nawinął Patryka Fryca i uderzył na bramkę. Piłka po nodze Fryca wpadła do siatki.

27
16
7
7
11
38'

Płaskie uderzenie Tuszyńskiego sprzed pola karnego wyłapuje Mucha.

8
4
2
1
2
36'

Gol! Strzelił Jakub Świerczok. Asystował mu Patryk Tuszyński. Dobry okres gry Zagłębia i mamy wyrównanie. Tuszyński głową zgrał piłkę do Świerczoka, a ten z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki.

29
13
6
10
13
35'

Strzał Bartłomieja Pawłowskiego z 20 metrów został zablokowany.

6
6
3
2
2
33'

Zagłębie zaczęło prowadzić grę. Bruk-Bet skupiony na kontrach.

3
2
2
1
3
31'

Za nami dobre i emocjonujące pół godziny gry.

8
3
2
1
2
29'

Patryk Tuszyński uderzał z trudnej pozycji z obrębu pola karnego, a piłka po nogach obrońców wyszła poza boisko.

6
2
1
2
2
27'

Natychmiastowa odpowiedź gości! Szymon Pawłowski mknął na bramkę i mocno uderzył, ale Polacek zdołał skutecznie interweniować.

5
3
4
3
5
27'

Bartosz Kopacz obrócił się w polu karnym i z kilku metrów płasko uderzył. Bez mocy i w środek bramki.

6
1
2
2
3
24'

Ależ blisko wyrównania! Jagiełło świetnie dorzucił piłkę z prawej strony, kapitalnie do główki złożył się Jakub Świerczok, a piłka jeszcze po ramieniu obrońcy w ostatniej chwili zostaje zatrzymana przez Muchę.

6
2
1
2
3
24'

Przeciągnięte dośrodkowanie Czerwińskiego zaprzepaściło szansę na dobry strzał.

5
2
2
2
2
22'

Bruk-Bet radzi sobie póki co więcej niż przyzwoicie. Nie pozwala rywalowi rozwinąć skrzydeł.

6
4
1
2
5
20'

Po wrzutce z rzutu rożnego minimalnie niecelnie uderzał Bartosz Śpiączka.

2
2
2
3
10
18'

Bardzo niecelna główka Kopacza.

5
3
3
3
4
17'

Strzał Szymona Pawłowskiego sprzed pola karnego minęła bramkę. Pomocnik powinien był jednak lepiej wykończyć tę akcję.

3
2
4
1
5
16'

Zagłębie próbuje przenieść ciężar gry na połowę rywala.

2
1
1
2
12'

Mogła być szybka odpowiedź gospodarzy! Balić dośrodkował z lewego skrzydła, a tam dobrze do główki złożył się Patryk Tuszyński. Piłka uciekała jednak ze światła bramki i wyszła poza boisko.

7
7
2
1
5
10'

Gol! Strzelił Łukasz Piątek. Asystował mu Martin Miković. Nieco szczęścia dopisało Bruk-Betowi, lecz to właśnie przyjezdni byli drużyną lepszą w pierwszych minutach tego meczu. Piłka po rykoszecie trafiła w pole karne do Mikovicia, który przytomnie wyłożył ją do Piątka, a ten spokojnym strzałem z kilku metrów otworzył wynik. Doświadczony pomocnik nie celebrował jednak gola, bo przez wiele lat był graczem Zagłębia.

28
22
9
10
14
9'

Szybka kontra Zagłębia zakończona dośrodkowaniem Balicia. Sytuację wyjaśnili obrońcy.

3
2
1
2
4
8'

Błąd Kopacza w okolicach swojego pola karnego. Od autu goście.

1
1
3
7'

Za mocne dośrodkowanie Łukasza Piątka.

3
2
1
1
1
5'

Spokojny początek spotkania. Obie drużyny wzajemnie się badają.

3
1
2
1'

Rzut wolny wykonał Szymon Pawłowski. Po kiepskim strzale jednego z graczy gości, piłka została wybita poza pole karne. Tam dopadł do niej Martin Miković, lecz i jego próba minęła bramkę.

1
2
1
2
2
17:41

Ostatnie wyniki Zagłębia i aura panująca za oknem zrobiły swoje - stadion gospodarzy świeci pustkami.

1
17:41

Za kilka chwil zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego. Do tego spotkania KGHM Zagłębie Lubin podchodzi z nowym szkoleniowcem na ławce rezerwowych. Mariusz Lewandowski zajął miejsce Piotra Stokowca. Były reprezentant Polski zadebiutował już w roli trenera Zagłębia w Pucharze Polski. Teraz przyszedł czas na Lotto Ekstraklasę.