9
6
6
89'

Kądzior podciął piłkę nad głowami krakowskich obronców, ale Angulo jej nie dogonił.

17
8
5
14
20
86'

Maciej Ambrosiewicz spróbował z 24 metrów. Celnie, płasko, ale niezbyt mocno i Buchalik łatwo sobie poradził.

15
7
9
13
21
85'

Kontra Górnika 3 na 2. Otwierające drogę do bramki podanie do Ambrosiewicza, ale ten trafia w poprzeczkę!

23
17
9
14
20
83'

Nie do wiary! Igor Angulo sam na sam z Buchalikiem! Minął już bramkarza i stracił równowagę, uderzając z bliska obok pustej bramki.

15
20
9
17
34
81'

Carlitos wywalczył rzut rożny, ale fatalnie spod chorągiewki dośrodkował Jesus Imaz.

23
17
4
3
7
77'
29
12
10
6
14
77'

Gol! Strzelił Carlitos. Asystował mu Jakub Bartkowski.

Wisła jeszcze nie złożyła broni! Podanie z prawej strony boiska do Carlitosa, ten oszukał zwodem Suareza i huknął po długim rogu. Futbolówka odbiła się od słupka i wpadła do siatki.

82
35
20
37
104
75'

Jesteśmy winni informację o frekwencji. 16 808 widzów ogląda mecz przy Reymonta.

18
8
6
8
10
73'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Arkadiusz Głowacki. Faul zatrzymujący Kurzawę kosztuje przedwczesne opuszczenie murawy.

59
35
6
15
20
72'

Gol! Strzelił Szymon Żurkowski. Asystował mu Damian Kądzior.

Żurkowski płasko uderzył z 20 metrów, ale Buchalik nie powinien przepuścić piłki. Błąd bramkarza kosztuje Wisłę stratę trzeciego gola.

142
60
22
17
28
69'
68'

Boguski świetnie podał górą do Brożka, ten opanował piłkę w polu karnym, ale jeden z obrońców ofiarnie zblokował piłkę.

12
5
3
4
4
67'
66'

Akcja Górnika lewą stroną boiska i dogranie w pole karne do Kurzawy. Uderzenie w ekwilibrystycznej pozycji, ale piłka poszybowała nad poprzeczką.

18
9
6
7
4
65'

Wisła w szoku. Gospodarzom po przerwie nic nie wychodzi, a z 1:0 szybciutko zrobiło się 1:2.

25
16
4
5
9
63'

Gol! Strzelił Rafał Kurzawa.

Niesamowite! Trafienie bezpośrednio z rzutu rożnego! Nie popisał się blok obronny Białej Gwiazdy, a Matuszek umiejętnie przyblokował bramkarza.

137
68
17
13
34
60'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Wolniewicz. Ściąganie za koszulkę rozpędzonego na skrzydle Wojtkowskiego.

4
1
5
4
15
57'

Sadlok bardzo ostro zaatakował Kądziora i może podziękować sędziemu, że nie wyleciał z boiska z dwoma "żółtkami".

6
4
7
5
22
55'

Gol! Strzelił Igor Angulo.

Mamy remis! Królo strzelców Lotto Ekstraklasy zmylił Buchalika.

116
58
17
18
35
54'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Sadlok. Kara za protesty.

Wisła Kraków
22
22
6
8
15
54'

Żółtą kartkę otrzymał Zoran Arsenić.

22
17
3
3
12
54'

Trwało to bardzo długo, ale będzie rzut karny dla Górnika!

29
17
4
8
17
49'

Strzał Żurkowskiego i piłka trafia w rękę Arsenicia, który stał we własnym polu karnym! Arbiter nie zareagował, ale będzie jeszcze VAR.

16
7
6
3
8
49'

Brzydkie pierwsze minuty po przerwie. Faul za faulem.

6
2
3
5
4
46'

17:38

Kilka słów o gwiazdach obu drużyn. Carlitos od pierwszej minuty ciężko pracuje na boisku, a Igor Angulo, no cóż musimy się zgodzić z kibicami...

6
3
1
2
8
45'

Było groźnie. Dobra wrzutka Kądziora, ale w polu karnym Wisły skiksował Dani Suarez.

9
4
3
2
5
44'

Zupełnie nieudane uderzenie Bashy z 25 metrów, po ktorym piłka pofrunęła w trybuny.

5
7
5
6
4
41'

Sprytny faul taktyczny Sadloka, który zatrzymał na lewym skrzydle Kurzawę. Powinna być kartka, ale sędzia wyraźnie przymknął oko.

11
4
2
3
16
39'

Dośrodkowanie Kurzawy z prawej strony boiska prosto na głowę Suareza, ale stoper uderzył nad poprzeczką.

13
5
6
4
12
Który z napastników trafi dziś do siatki?
1
36'

Wreszcie coś działo się pod bramką gospodarzy. Ładną wymianę podań gości kończy strzałem Szymon Żurkowski, ale za lekko i do tego prosto do rąk Buchalika.

10
5
1
2
5
35'

Prostopadłe podanie z okolic środka boiska, ale wybiegający na czystą pozycję Jesus Imaz był na minimalnym spalonym.

6
1
1
4
2
33'

Kolejny raz Carlitos. Hiszpan "nawinął" dwóch rywali i uderzył z 18 metrów... metr obok prawego słupka.

8
8
5
2
5
31'

Perfekcyjna kontra Wisły! Carlitos prostopadle podaje do Imaza, ten mija bramkarza, ale uderza tylko w boczną siatkę.

9
14
5
3
6
28'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Matuszek. Bezpardonowy faul na biegnącym lewą flanką Boguskim.

5
3
6
7
14
24'

Kurzawa dograł w pole karne, Mateusz Wieteska przedłużył podanie głową, ale na dalszym słupku nie było żadnego z zabrzan.

2
10
5
8
11
24'

Żółtą kartkę otrzymał Vullnet Basha. Faulowany Wolsztyński.

15
6
2
3
7
21'

Gol! Strzelił Rafał Boguski.

Olbrzymia praca Sadloka i był gdzie być powinien Boguski. Obrońca Wisły mocno uderzył sprzed pola karnego po długim rogu, ale Loska odbił piłkę do boku. Tam był Boguski i skutecznie dobił z ostrego kąta.

73
28
10
34
65
18'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Głowacki. Taktyczne przewrócenie Kurzawy.

20
7
3
5
11
18'

Faul Koja na Wojtkowskim z prawej strony boiska. Centrę Carlitosa zgarnia jednak Rafał Kurzawa.

6
2
2
4
15'

Za nami kwadrans. Przy Reymonta 22 na razie bardzo wyrównane zawody.

10
4
5
1
13'

Kolejny raz szarpnął aktywny Carlitos. Podcięcie piłki w kierunku Boguskiego, ale tego uprzedził Suarez.

12
4
4
4
3
11'

Carlitos z piłką z lewej strony pola karnego gości. "Siatka" założona Wietesce nie przyniosła jednak Wiśle żadnych korzyści.

5
7
3
3
4
8'

Carlitos pada w polu karnym Górnika! Był lekko przytrzymywany przez Wolniewicza, ale bez przesady. Słusznie nie ma rzutu karnego.

13
8
4
6
5
5'

Soczysty strzał Kądziora z 23 metrów. Celnie, ale pewnie w bramce spisał się Buchalik.

16
5
3
7
3
3'

Nie do końca wiedział co zrobić z piłką Dani Suarez. To była okazja do strzału z 13 metrów, ale obrońca szukał podaniem Angulo... nieskutecznie.