Doliczone minimum 3 minuty do regulaminowego czasu.

1
1
90'

Konrad Michalak kontra Pavels Steinbors i bramkarz Arki Gdynia podwyższa sobie notę po fatalnym błędzie w pierwszej połowie.

1
1
1
88'
87'

Arka Gdynia. Schodzi: Tadeusz Socha. Wchodzi: Adam Danch.

84'

Poszybowała piłka z narożnika boiska w pole karne Wisły Płock. Zabrakło chętnego Arkowca, żeby skierować ją do bramki Seweryna Kiełpina.

3
4
1
2
81'

Konrad Michalak w boczną siatkę. Liczba strzałów gospodarzy jest w tym meczu imponująca. Spośród 20 płockich uderzeń osiem było celnych.

10
9
2
2
4
77'

Jose Kante zdecydował się na zakończenie akcji indywidualnej strzałem z dystansu. Nie zaskoczył swoją próbą Pavelsa Steinborsa.

5
3
3
1
2
76'
75'

Żółtą kartkę za faul na Patryku Kunie otrzymał Igor Łasicki.

Wisła Płock
5
4
1
2
2
73'

2883 kibiców na trybunach i większość jest zadowolona, że zdecydowała się odwiedzić stadion. Wisła Płock prowadzi zasłużenie. Poza początkowymi 10 minutami jest stroną przeważającą.

9
5
4
71'

20 minut do końca regulaminowego czasu. Arka Gdynia nie potrafi zepchnąć przeciwnika we własne pole karne. Prowadząc grę w centrum boiska na pewno nie wyrówna.

4
5
1
3
68'

Podobne do poprzedniej draki są za rękę płocczanom. Sędzia i tak nie doliczy całego straconego na kłótnie czasu.

1
2
2
65'

Żółtą kartkę otrzymał sprawca całego zamieszania Giorgi Merebaszwili.

6
3
2
4
3
65'

... a także Antoni Łukasiewicz.

3
2
2
2
4
65'

Żółtą kartkę za agresywną reakcję po faulu Merebaszwiliego otrzymał Grzegorz Piesio...

7
5
1
3
5
62'
60'

Seweryn Kiełpin mógł popisać się lepszym piąstkowaniem, ale błyskawicznie naprawił niedostatki. Bramkarz Wisły Płock zatrzymał strzał Grzegorza Piesia zza pola karnego.

3
1
1
56'

Pavels Steinbors zatrzymał uderzenie Merebaszwiliego. Celne uderzenia, składne akcje - obecna gra Nafciarzy rozgrzewa w chłodny dzień kibiców w Płocku.

4
2
1
1
1
54'

Dobrze zaczęli prezentować się wszyscy piłkarze ofensywni Wisły Płock. Kante, Merebaszwili, Varela mieli udział przy golu, więc Semir Stilić nie chce być gorszy. Przed momentem uderzenie Bośniaka zostało zablokowane.

3
2
53'

Giorgi Merebaszwili próbował wygrać pojedynek jeden na jednego i zrobić przewagę w polu karnym gdynian. Tym razem górą zawodnik w żółtej koszulce, a całe zamieszanie wyjaśnił Pavels Steinbors.

3
1
1
50'

Najlepszą obroną jest atak i Wisła Płock ponownie w polu karnym przeciwnika. Seria zablokowanych uderzeń po ciekawej wymianie podań. Wydaje się, że najlepszą pozycję miał Giorgi Merebaszwili.

3
3
2
2
46'

Gra wznowiona po przerwie.

1
4
1
46'

Arka Gdynia. Schodzi: Luka Zarandia. Wchodzi: Patryk Kun.

Czy Arka Gdynia wyrówna po przerwie?
6
4
1
2
2
45'

Doliczona minuta.

1
1
45'

Ruben Jurado mógł podgrzać temperaturę tego spotkania, ale jego uderzenie z bliska zatrzymał Seweryn Kiełpin!

2
1
3
3
41'

Gol! Strzelił Nico Varela. Asystował mu Giorgi Merebaszwili.

Antoni Łukasiewicz zgubił piłkę na rzecz Jose Kante. Wisła Płock wyprowadziła szybko kontratak. Futbolówka powędrowała do Giorgiego Merebaszwiliego, następnie do Nico Vareli, a na koniec do bramki na 2:0!

32
24
7
10
20
39'

Niewiele czasu pozostało do zakończenia pierwszej połowy. Wisła Płock uskrzydlona prowadzeniem jest w posiadaniu piłki.

3
2
1
3
4
34'

Wyczekiwana przez kibiców Arki Gdynia riposta. Seweryn Kiełpin wyszedł dobrze z bramki i zatrzymał w sytuacji sam na sam Rubena Jurado. W odpowiedzi Pavels Steinbors interweniował po strzale z dystansu.

4
1
2
1
31'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Nico Varela!

Intencję Nico Vareli wyczuł Pavels Steinbors i zatrzymał uderzenie pomocnika z rzutu karnego! Arka Gdynia wciąż ma tylko gola straty do gospodarzy.

Wisła Płock
18
22
4
7
19
30'

Żółtą kartkę otrzymał Tadeusz Socha.

Tadeusz Socha sfaulował Giorgiego Merebaszwiliego w polu karnym. Jedenastka dla gospodarzy!

Arka Gdynia
7
4
1
5
7
29'

Damian Szymański huknął zza pola karnego. Pudło i Pavels Steinbors wyłącznie odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko.

2
3
2
3
3
27'

Tym razem sędzia podzielił stanowisko gdynian i zdecydował, że piłka po uderzeniu Jose Kante nie przekroczyła linii bramkowej.

7
6
3
5
13
25'

Zamieszanie za zamieszaniem w ostatnich minutach. Jose Kante strzelił jednego gola i domaga się drugiego po strzale głową.

4
1
5
3
17
23'

Gol! Strzelił Jose Kante.

Wisła Płock dostała prezent od Pavelsa Steinborsa i prowadzi! Bramkarzowi zabrakło zdecydowania, więc futbolówkę sprzątnął mu sprzed nosa Jose Kante i wpakował do opuszczonej bramki.

Wisła Płock
36
22
7
15
31
20'

Semir Stilić sfaulowany przed polem karnym Arki Gdynia. Nie przebierają w środkach piłkarze obu drużyn. Może któraś wymierzy karę przeciwnikowi ze stałego fragmentu.

6
4
1
2
2
17'

Ruben Jurado pozbawił Igora Łasickiego buta. Na pocieszenie dla defensora Wisły Płock sędzia gwizdnął przewinienie jego przeciwnika.

2
7
2
3
4
16'

Wyrównało się spotkanie po 10 minutach, w których więcej do powiedzenia miała drużyna z Gdyni. Wisła już odpowiada przyjezdnym.

4
4
2
3
5
14'

Gwizdek sędziego. Tym razem Cezary Stefańczyk zatrzymał nieprzepisowo Grzegorza Piesia. Arka Gdynia nie spożytkowała rzutu wolnego.

3
3
2
7
4
11'

Niezła wymiana podań i po miękkiej wrzutce Jose Kante główkował niecelnie. Trudna pozycja i napastnik Wisły Płock nie zmusił do interwencji Pavelsa Steinborsa.

6
4
2
3
4
8'

Mateusz Szwoch strzelił z 30. metra. Piłkę sunącą po ziemi zatrzymał Seweryn Kiełpin. Pewna interwencja bramkarza z Płocka.

7
3
1
2
2
6'

Niewiele wynikło z rzutu rożnego Arki Gdynia, ale głębokie dośrodkowanie zamknął jeszcze Grzegorz Piesio i w pojedynku z Cezarym Stefańczykiem wywalczył dla siebie aut. Drużyna znad morza nie opuszcza połowy przeciwnika.

5
3
2
4'

Seweryn Kiełpin wyprzedził Rubena Jurado, a na dodatek napastnik Arki Gdynia był na spalonym i niepotrzebnie wykonał swój sprint.

2
2
6
2
2'

Wrzutki ze stałych fragmentów w pole karne gospodarzy. W natarciu Arka Gdynia w żółtych stronach, bronią się płocczanie w niebiesko-białych koszulkach.