Z dystansu strzelał Darko Jevtić, piłkę pewnie złapał Grzegorz Sandomierski.

6
8
5
90+6'

Z rzutu wolnego dośrodkował Szymon Drewniak, niecelnie główkował Grzegorz Sandomierski, który pobiegł w pole karne przeciwnika.

18
10
3
4
7
90+4'

Jeszcze mieliśmy chwilową przerwę w grze. Problemy zdrowotne miał Mihai Radut.

4
2
3
9
17
90+3'

Lech Poznań spokojnie rozgrywa jednak piłkę.

33
13
9
10
10
90+2'

Jeszcze będzie rzut wolny i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Cracovii.

22
10
4
6
6
90+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Matic Fink.

18
8
3
3
7
90'

Doliczone trzy minuty.

13
11
7
9
11
90'

Ładny, aczkolwiek niecelny strzał z dystansu oddał Robert Gumny.

20
3
2
5
7
88'

Kolejny rzut wolny, ale Grzegorz Sandomierski nie dał się zaskoczyć po wrzutce Jevticia.

5
3
4
5
11
87'

Darko Jevtić dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Piotr Malarczyk wybił piłkę.

6
2
2
3
12
85'

Michał Helik zagrywał piłkę przed bramkę Lecha Poznań, gdzie złapał ją Matus Putnocky.

9
3
2
3
6
84'

Niecelnie strzelał Darko Jevtić. Piłka wyszła poza boisko.

3
3
2
9
6
83'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Cracovii. Będzie jeszcze jedna wrzutka, piłkę wybił zawodnik gości.

4
3
2
4
6
80'
79'

Dośrodkowanie w pole karne gości, gdzie piłkę pewnie złapał Grzegorz Sandomierski.

6
5
2
5
4
77'

Spotkanie obserwuje 20 692 widzów. Czy w tym meczu padnie jeszcze jakaś bramka?

21
5
1
2
2
75'

Cracovia skupia się na defensywie. Lech szuka swojej szansy na gola, lecz goście dobrze się bronią.

11
9
5
5
8
72'
70'

Trudną pozycję po dośrodkowaniu w pole karne miał Adam Deja. Oddał niecelny strzał głową.

3
9
3
6
3
69'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Gra została jednak przerwana przez sędziego.

4
4
4
3
6
67'

W pole karne Cracovii zagrał Mihai Radut. Było groźnie, ale zabrakło strzału na bramkę gości.

7
3
3
4
8
66'

Lech rozgrywa pilkę. Cracovia dobrze oddala jednak grę od własnego pola karnego.

4
3
3
2
7
63'

Kolejny strzał na bramkę Cracovii i kolejny zablokowany.

9
5
3
4
8
63'

Z około 16 metrów strzelał Christian Gytkjaer. To uderzenie zostało zablokowane.

2
2
1
5
10
62'

Dośrodkowanie w pole karne Cracovii. Jeden z obrońców wybił piłkę.

7
5
3
3
11
59'
58'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Cracovii. Piłkę wrzucal Mihai Radut. W polu karnym przejął ją Christian Gytkjaer, lecz po jego zagraniu pewnie interweniował Grzegorz Sandomierski.

10
5
5
6
11
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Abdul Aziz Tetteh.

9
9
3
7
15
54'
52'

W polu karnym Lecha Poznań główkował Krzysztof Piątek. To było uderzenie niecelne.

5
8
2
3
5
52'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Trałka.

6
5
3
13
12
50'

Po świetnym podaniu z głębi pola w polu karnym strzelał Darko Jevtić. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

6
4
3
3
10
47'

Po dośrodkowaniu w pole karne Cracovii piłkę pewnie złapał Grzegorz Sandomierski.

5
2
1
4
8
46'

Początek drugiej połowy.

8
5
2
2
2
46'

Lech. Schodzi: Maciej Gajos. Wchodzi: Abdul Aziz Tetteh.

45+3'

Jeszcze główkował Krzysztof Piątek, lecz był to strzał niecelny.

5
7
2
5
4
45+3'

Ładny strzał zza pola karnego oddał Krzysztof Piątek. Matus Putnocky nie dał się jednak zaskoczyć.

8
6
2
4
4
45'

11
6
7
5
5
45'

Ładne, groźne dośrodkowanie Jevticia przed bramkę Cracovii. Zabrakło jednak strzału. Po chwili grę wznowił Grzegorz Sandomierski.

4
4
4
9
5
43'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i strzale Gajosa piłka w bramce Cracovii. Sędzia odgwizdał jednak spalonego.

10
5
5
6
15
42'

Darko Jevtić ładnie dograł w pole karne do Christiana Gytkjaera. Piłkę wybił Grzegorz Sandomierski.

7
5
3
6
3
38'

Gol! Strzelił Emir Dilaver. Asystował mu Darko Jevtić. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego celnym strzałem głową popisał się Emir DilaverGrzegorz Sandomierski nie zdołal obronić tego uderzenia.

130
58
20
14
25
37'

Zamieszanie w polu karnym Cracovii. Strzelał Łukasz Trałka, lecz zablokował go Piotr Malarczyk.

6
4
4
5
11
35'

Piłka w bramce Lecha Poznań, ale sędzia odgwizdał spalonego.

23
11
6
5
12
34'

Z rzutu wolnego strzelał Javi Hernandez. Po rykoszecie piłka wyszła poza boisko.

9
7
4
4
4
33'

Będzie rzut wolny dla Cracovii tuż zza pola karnego. To dobra okazja do strzału na bramkę.

8
6
6
6
11
32'

Lech cały czas stara się atakować. Gospodarze prowadzą grę i szukają okazji na gola.

12
7
7
7
7
29'

Po akcji Roberta Gumnego strzelał Mihai Radut. To było uderzenie niecelne.

6
6
6
10
17
28'

Lech. Schodzi kontuzjowany Maciej Makuszewski. Wchodzi: Nicklas Barkroth.

26'

Wszystko wskazuje na to, że potrzebna będzie zmiana.

8
8
12
22
14
25'

Maciej Makuszewski źle stanął na piłce i upadł w polu karnym Cracovii. Potrzebna pomoc medyczna.

6
6
6
21
13
24'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Cracovii w trudnej pozycji strzelał Maciej Gajos. To było uderzenie niecelne.

7
7
7
7
9
22'

Maciej Makuszewski wpadł w pole karne Cracovii. Dobrze w defensywie spisał się Kamil Pestka, który przerwał akcję Lecha.

11
10
11
11
13
20'

Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Cracovii. Piłkę wrzucał Mihai Radut, wypiąstkował ją Grzegorz Sandomierski.

10
12
9
5
10
19'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jeden z zawodników Cracovii zdołał wybić piłkę.

8
8
7
5
8
18'

Znów strzelał Darko Jevtić po świetnej indywidualnej akcji. Grzegorz Sandomierski nie dał się zaskoczyć.

11
7
4
4
4
17'

Ładny strzał z dystansu oddał Darko Jevtić. Grzegorz Sandomierski zdołał trącić piłkę i ta wyszła poza boisko.

8
10
4
3
4
16'

Lech Poznań rozgrywa piłkę na połowie Cracovii.

11
6
4
4
6
13'

Makuszewski zagrał przed pole karne do Gumnego, ale jego strzał lewą nogą był bardzo niecelny.

4
6
4
12
8
10'

Mecz toczy się w dobrym tempie. Jedni i drudzy starają się atakować.

15
10
7
5
5
8'

Groźne dośrodkowanie do Wójcickiego, ale w ostatniej chwili skutecznie interweniowała defensywa Lecha.

9
4
4
4
5
6'

Piłka po strzale Gajosa przeleciała wysoko nad poprzeczką.

3
3
3
4
15
5'

Mariusz Złotek po obejrzeniu powtórek nie uznał gola.

33
13
8
10
18
4'

Będzie VAR. Piątek najprawdopodobniej faulował Dilavera.

13
8
8
8
10
3'

Piłka w bramce Lecha! Cracovia świetnie rozegrała rzut rożny, a po dośrodkowaniu Hernandeza gola zdobył Piątek.