Lotto Ekstraklasa: 19. kolejka
09 gru 2017 20:30
90+3'

Dośrodkowanie w pole karne Legii. W dobrej sytuacji niecelnie główkował Łukasz Piątek.

4
5
3
6
9
90'

Doliczone trzy minuty.

8
4
5
4
3
88'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza przy piłce. W pole karne dośrodkował Szymon Pawłowski, dobrze interweniował jednak Arkadiusz Malarz.

15
8
5
5
9
87'

Nie ma rzutu karnego. Rzut rożny dla gości.

35
19
3
6
15
85'

Sędzia wskazał na rzut karny dla gości za zagranie piłki ręką. Trwa jednak analiza VAR.

15
6
7
5
16
83'

Dwa groźne dośrodkowania w pole karne gości. Zawodnicy z Niecieczy wybijali jednak piłkę.

11
7
4
5
6
82'

W polu karnym Legii zablokowany został strzał Davida Guby.

14
8
7
5
3
80'
80'
78'
77'

Krzysztof Mączyński zagrał przed bramkę gości. Jeden z zawodników drużyny z Niecieczy zdołał wybić piłkę.

8
6
5
6
10
74'

Z rzutu wolnego tym razem strzelał Gabriel Iancu. Arkadiusz Malarz obronił to uderzenie.

17
11
4
5
6
74'

Będzie rzut wolny dla gości i dobra okazja na strzał na bramkę Legii.

3
5
3
3
13
72'

Z rzutu wolnego bardzo mocny, minimalnie niecelny strzał oddał Artem Putiwcew.

7
1
4
3
6
71'
70'

Dośrodkowanie Pawłowskiego w pole karne Legii. Główkował Bartosz ŚpiączkaArkadiusz Malarz popisał się dobrą interwencją i wybił piłkę.

3
67'
66'
65'

Gol! Strzelił Kasper Hamalainen.

Po dośrodkowaniu w pole karne Hlouska jeden z piłkarzy gości wybił piłkę. Dopadł do niej Kasper Hamalainen i popisał się ładnym uderzeniem, po którym piłka wpadła do bramki.

77
44
8
12
28
64'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Słaby.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
14
10
8
7
9
62'

Groźnie zaatakowała drużyna z Niecieczy. Znów dobrze w defensywie spisał sie jednak Maciej Dąbrowski.

14
8
3
4
5
61'

Dobrze w defensywie zachował się Maciej Dąbrowski. Obrońca Legii przerwał groźnie zapowiadającą się akcję Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

8
4
5
3
4
60'

Gabriel Iancu dośrodkował z rzutu wolnego. Trafił jednak w mur.

7
3
3
2
4
59'

Będzie rzut wolny dla gości i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne.

8
1
1
4
2
56'

Gol! Strzelił Cristian Pasquato. Asystował mu Kasper Hamalainen.

Świetnie do Pasquato dograł Hamalainen. Ten oddał strzał z pierwszej piłki, po którym ta wpadła do bramki. Piękny gol, Legia prowadzi 2:0.

89
51
8
19
36
55'

Z dystansu strzelał Bartosz Śpiączka. Uderzenie było jednak niecelne.

8
3
4
11
9
53'

Gol! Strzelił Guilherme. Guilherme skierował piłkę do bramki i Legia prowadzi 1:0. Jan Mucha był jednak blisko obronienia tego strzału.

Legia Warszawa
82
45
8
18
40
52'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Miković.

12
7
2
5
18
51'

Sędzia wskazał na rzut karny dla Legii. Faulowany był Kasper Hamalainen.

26
13
7
16
26
49'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Niecelnie główkował Maciej Dąbrowski.

7
9
2
4
2
47'

Vlastimir Jovanović zagrał piłkę w pole karne Legii. Nikt nie zdołał jej trącić, a ta przeszła tuż obok bramki.

6
6
8
8
10
46'

Początek drugiej połowy.

11
9
3
2
2
45'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Legii. Po chwili piłkę złapał Arkadiusz Malarz.

14
6
4
10
15
44'

Będzie rzut wolny dla gości i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Legii.

13
4
2
3
9
41'

W dobrej sytuacji znalazł się Jarosław NiezgodaJan Mucha nie dał się pokonać. To była dobra okazja dla Legii.

7
8
3
3
8
40'

Legia miała rzut wolny, do bramki gości około 30 metrów. Po chwili strzelał Maciej Dąbrowski, lecz było to uderzenie niecelne.

9
14
2
5
5
37'

Tym razem Thibault Moulin oddał strzał z dystansu. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

8
6
1
5
5
36'

Bartosz Śpiączka wrzucił piłkę w pole karne Legii. Wybił ją jednak Thibault Moulin.

6
5
3
5
11
33'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Maciej Dąbrowski. Dobrze obronił Jan Mucha.

11
10
2
3
6
31'

Jarosław Niezgoda przedzierał się w polu karnym gości. Nie zdołał jednak pokonać bramkarza Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

10
11
3
5
5
29'

Zanosiło się na groźną akcję Legii. Podanie do Łukasza Brozia było jednak zbyt mocne. Piłka dla gości.

4
7
3
4
4
26'

Dobrze w tym meczu jak na razie spisuje się drużyna Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Wyrównane jest to spotkanie.

13
8
2
2
6
23'

Świetne prostopadłe podanie do Śpiączki. Ten doszedł do piłki, lecz nie zdecydował się na oddanie strzału. Ostatecznie z tej akcji gościom nic nie wyszło.

6
2
5
4
6
23'

Piłkarze Legii wymienili kilka podań. Z ostrego kąta strzelał Łukasz Broź, lecz było to uderzenie niecelne.

7
6
1
2
2
19'

Guilherme dograł w pole karne do Niezgody. Ten oddał strzał na bramkę, który obronił Mucha. Sędzia i tak odgwizdał jednak spalonego.

8
8
1
1
3
18'

Znów na strzał zdecydował się Kasper Hamalainen. Piłkarz Legii uderzył niecelnie z 18 metrów.

12
13
4
3
8
17'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

3
2
7
2
3
14'

Tym razem z dystansu bardzo niecelny strzał oddał Kasper Hamalainen.

9
11
1
3
8
14'

Guilherme strzelał z linii pola karnego. Uderzenie zostało zablokowane.

9
5
1
2
6
13'

Legia spokojnie rozgrywa piłkę na własnej polowie.

2
2
1
7
9'

Świetną okazję miał Bartosz Śpiączka. Miał dużo miejsca i czasu, przed sobą tylko bramkarza, lecz Arkadiusz Malarz nie dał się pokonać.

8
1
1
7
4
8'

Z dystansu strzelał Gabriel Iancu. Po rykoszecie Arkadiusz Malarz obronił jednak to uderzenie.

8
3
2
4
8
6'

Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego, zamieszanie w polu karnym Legii, sędzia nie zdecydował się też na odgwizdanie rzutu karnego. Ostatecznie piłka została wybita przez gospodarzy.

3
2
1
8
5
5'

Teraz goście mieli rzut rożny. Po dośrodkowaniu w pole karne ostatecznie strzelał Szymon Pawłowski, lecz to uderzenie zostało zablokowane.

2
1
1
7
5
3'

Guilherme dośrodkował z rzutu rożnego. Jarosław Niezgoda nie zdołał jednak oddać dobrego strzału na bramkę.

8
6
1
1
5
2'

Po zagraniu Vlastimira Jovanovicia w polu karnym Legii doszło do lekkiego zamieszania. Gospodarze zdołali jednak wybić piłkę.

2
2
1
6
6
20:07

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.