Lotto Ekstraklasa: 20. kolejka
13 gru 2017 18:00
90+6'

Jeszcze zaatakowała Pogoń Szczecin. Obrońcy gospodarzy zdołali jednak wybić piłkę.

26
10
3
5
7
90+5'

Lechia przy piłce. Goście rozbijają jednak ataki gospodarzy.

21
7
3
2
7
90+3'
ZMIANA
90+2'

Łukasz Zwoliński wywalczył rzut wolny na połowie Lechii. Dla Pogoni liczy się każda minuta.

14
2
3
1
3
90'

Spotkanie już wznowione, a doliczone sześć minut.

4
2
8
3
5
90'
ZMIANA

Pogoń. Schodzi: Jakub Piotrowski. Wchodzi: Dawid Kort.

6
2
3
2
2
89'

Chwilowa przerwa w grze w związku z zadymieniem boiska.

12
4
4
2
6
85'

Zbyt mocne dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Lechii. Piłka wyszła poza boisko.

6
2
6
3
4
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Paixao. Asystował mu Grzegorz Kuświk. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kuświk zgrał piłkę, a z bliska do bramki skierował ją Marco Paixao.

20
12
6
20
27
82'

Zanosiło się na groźną akcję Lechii. Kamil Drygas dobrze odebrał jednak piłkę Romario Balde.

1
1
1
2
2
80'

Na strzał z dystansu zdecydował się Hubert Matynia. Było to jednak uderzenie niecelne.

3
2
3
1
3
77'
ZMIANA

Pogoń. Schodzi: Spas Delew. Wchodzi: Hubert Matynia.

3
2
2
1
1
76'
ZMIANA
75'

Pogoń Szczecin cały czas dobrze oddala grę od własnego pola karnego.

14
5
3
2
6
72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Frączczak. Adam Frączczak zmylił bramkarza i pewnie skierował piłkę do bramki.

Pogoń Szczecin
56
28
11
8
15
70'

Rzut karny dla Pogoni. Po strzale Zwolińskiego piłka trafiła w rękę Mato Milosa.

19
12
4
3
6
67'

Lechia miała rzut wolny. Po dośrodkowaniu zawodnicy Pogoni wybili piłkę.

8
10
5
8
11
66'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ricardo Nunes. Chwilę wcześniej groźnie było w polu karnym Pogoni, lecz goście zdołali wybić piłkę.

3
1
3
4
3
63'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne gości Łukasz Załuska dobrze wypiąstkował piłkę.

6
3
3
1
2
62'

Pogoń cofnęła się do defensywy, Lechia rozgrywa piłkę.

6
2
2
1
4
60'

Zanosiło się na groźną akcję Pogoni Szczecin. Na spalonym złapany został jednak Spas Delew.

1
1
2
2
4
57'
ZMIANA

Lechia. Schodzi: Joao Nunes. Wchodzi: Patryk Lipski.

5
4
4
5
4
53'

Jakub Piotrowski strzelał z kilku metrów na bramkę Lechii, uderzenie zostało zablokowane. Zawodnik gości domagał się jeszcze rzutu karnego, lecz sędzia nakazał grać dalej.

5
3
3
2
4
51'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Lechii. Wrzutka była jednak zbyt mocna, piłka wyszła poza boisko.

1
1
5
1
2
49'

Z rzutu wolnego dośrodkował Sławomir Peszko. Piłkę wypiąstkował jednak Łukasz Załuska.

7
4
1
2
48'

Będzie rzut wolny dla Lechii. To dobra okazja na strzał na bramkę Pogoni.

1
1
3
3
7
47'

Kolejny raz świetnie pokazał się Jakub Piotrowski. Tym razem zabrakło mu jednak dokładnego dogrania w polu karnym.

1
2
2
46'

Początek drugiej połowy. Mecz obserwuje 9548 widzów.

3
2
3
2
46'
ZMIANA

Lechia. Schodzi: Milos Krasić. Wchodzi: Romario Balde.

2
1
2
1
4
45'

Doliczona jedna minuta.

2
1
2
45'

Dośrodkowanie w pole karne Lechii Gdańsk. Strzelał Jakub Piotrowski, lecz było to uderzenie niecelne.

1
2
3
2
4
43'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z trudnej pozycji strzelał Milos Krasić. Piłkę pewnie złapał Łukasz Załuska.

6
2
3
1
5
42'

Będzie rzut wolny dla Lechii. Faulowany był Sławomir Peszko. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne gości.

1
1
1
1
6
38'

Zamieszanie w polu karnym Pogoni. Ostatecznie skończyło się na rzucie rożnym, po którym goście wybili piłkę.

6
5
4
2
4
35'

Znów strzał na bramkę Lechii. Dusan Kuciak poradził sobie z tym uderzeniem.

4
2
1
2
6
33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Piotrowski.

2:0 dla Pogoni! Jakub Piotrowski wpadł w pole karne Lechii, poradził sobie z obrońcą i oddał strzał, po którym piłka wpadła do bramki. Ładna indywidualna akcja piłkarza Pogoni.

57
42
12
7
12
30'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Lechii. Lekkie zamieszanie, ale ostatecznie gospodarze wybili piłkę.

8
4
1
3
4
26'

Lechia stara się atakować. Pogoń Szczecin dobrze jednak oddala grę od własnego pola karnego.

6
3
3
4
2
24'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Jarosław Fojut.

2
2
2
5
5
21'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Pogoni. Goście zdołali wybić piłkę.

4
3
2
2
4
19'

Z dystansu niecelnie strzelał Spas Delew.

5
2
4
2
1
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Frączczak. Asystował mu Jakub Piotrowski. Jakub Piotrowski otrzymał dobre podanie, w polu karnym Lechii świetne odegrał piłkę do Adama Frączczaka, a ten pewnie skierował ją do bramki. Pogoń prowadzi 1:0.

61
37
7
9
18
15'

Brakuje w tym meczu efektownych akcji, strzałów. W większości gra toczy się w środkowej strefie boiska.

2
4
2
1
2
12'

Teraz goście przy piłce. Spokojnie wymieniają podania na własnej połowie.

2
2
3
2
3
9'

Jak na razie dość spokojne tempo meczu i wyrównane spotkanie.

1
1
2
3
7'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Cornel Rapa.

2
4
2
1
8
5'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

1
1
2
2
1
3'

Lechia rozgrywa piłkę na własnej połowie. Pogoń stara się grać wysokim pressingiem.