Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

4
4
5
90'

Jeszcze banalna strata Górnika Zabrze na własnej połowie i Tomasz Loska musiał gasić pożar po uderzeniu Diego Ferraresso.

6
3
2
2
1
88'
87'

Poniedziałek szczęśliwy dla kibiców w Krakowie.

12
3
3
2
3
85'

Żółtą kartkę za prowokowanie kibiców otrzymał Michał Helik.

16
8
3
3
5
84'

Gol! Strzelił Sergei Zenjov. Asystował mu Matic Fink.

Po podaniu z rzutu wolnego do Matica Finka piłka powędrowała szybko w pole bramkowe, skąd wkopał futbolówkę do siatki Sergei Zenjov! Nokaut, pogrom, 4:0 to już wynik sensacyjny!

65
45
22
11
25
82'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Dani Suarez za faul na Krzysztofie Piątku.

35
21
4
3
14
79'

Gol! Strzelił Javi Hernandez.

Jeszcze skontrowali przyjezdni i dzięki odważnemu rajdowi Krzysztofa Piątka zdobyli gola na 3:0! Po płaskim dośrodkowaniu napastnika Mateusz Wieteska nastrzelił Javiego Hernandeza. W kuriozalnych okolicznościach stracili dziś dwie bramki zabrzanie.

65
45
16
23
29
77'
77'

Cracovia coraz mniej zainteresowana atakowaniem. Trudno się temu dziwić, ma korzystny wynik, gra z wysoko notowanym przeciwnikiem, a do końca już tylko kilkanaście minut.

6
2
1
3
1
75'

Za wysokie podanie w kierunku Szymona Żurkowskiego i to nie mogło się skończyć inaczej - od bramki Adam Wilk.

4
3
3
5
3
72'
70'

Nie klei się gra Górnikom. Kolejne przeciągnięte dośrodkowanie i gaśnie w Zabrzu nadzieja na zwycięstwo. Trzy bramki w 20 minut - to już misja karkołomna.

4
3
1
3
3
68'

Żółtą kartkę za symulowanie otrzymał Jaroslav Mihalik.

11
5
2
2
4
68'

Jeszcze raz Szymon Matuszek po dośrodkowaniu Damiana Kądziora z prawego skrzydła. Tym razem w światło bramki, ale jednocześnie prosto w rękawice golkipera Pasów.

8
7
3
4
7
67'

Frekwencja tradycyjnie do pozazdroszczenia na wielu stadionach w Polsce.

12
3
3
2
4
64'

Szymon Matuszek nie jest strzelcem wyborowym! Fenomenalna sytuacja podbramkowa byłego pomocnika Dolcanu Ząbki. Po dośrodkowaniu Damiana Kądziora był sam przed bramką Cracovii i główkował niecelnie. Co za pudło!

6
7
3
3
4
62'

Żółtą kartkę za faul na Krzysztofie Piątku otrzymał Dani Suarez.

11
8
2
5
2
60'

Dwa kwadranse pozostały do końca regulaminowego czasu. Na zakończenie pierwszego po przerwie Górnik Zabrze posłał bezpańskie dośrodkowanie prosto na głowę przeciwnika.

4
5
2
2
2
58'

Marcin Brosz spogląda w kierunku rezerwowych. Jego drużyna ma problem w ostatnim meczu roku.

5
7
3
2
2
56'

Organizowali się na darmo do kontrataku piłkarze Górnika Zabrze. Damian Kądzior nie wypatrzył żadnego partnera i zdecydował się na strzał z 30. metra. Nie dość, że anemiczny, to jeszcze prosto w Adama Wilka.

3
3
3
2
3
54'

Na stadionie Górnika Zabrze padło w tym sezonie już 40 goli. Publiczność ma nadzieję, że to nie jest koniec i gospodarze odpowiedzą Cracovii.

9
4
4
4
4
52'

Pierwsze celne uderzenie Górnika Zabrze! Po wrzutce Rafała Kurzawy główkował niebezpiecznie pod poprzeczkę Mateusz Wieteska. Wykazał się na linii Adam Wilk i sparował futbolówkę.

6
3
3
3
2
50'

Rafał Kurzawa huknał z rzutu wolnego prosto w głowę zawodnika Cracovii stojącego obok muru. Jedyny łup beniaminka to korner.

13
4
1
1
5
49'

Javi Hernandez faulował przed polem karnym Szymona Żurkowskiego i gospodarze mają dobrą szansę na wyrównanie z rzutu wolnego.

7
1
1
1
1
48'

Cracovia nie chce się cofnąć po przerwie. Milan Dimun próbował wbiec z drugiej linii w pole karne gospodarzy. Górnik Zabrze zostawia w tyłach coraz mniejszą liczbę zawodników.

4
5
1
1
1
46'

17:19

Górnik Zabrze musi zastanowić się jak zwiększyć moc swoich ataków. Ma dwa gole do odrobienia, a w pierwszej połowie nie oddał celnego uderzenia.

7
45'

Doliczona minuta.

10
9
4
6
9
40'

Pięć minut do końca regulaminowego czasu w pierwszej połowie. Górnik Zabrze próbuje zaatakować, żeby nie schodzić na przerwę z ciężkim bagażem dwóch goli do odrobienia.

6
6
3
3
3
38'

Za bramką Adama Wilka też było w pierwszej połowie gorąco.

8
3
3
3
3
35'

Przerwa w grze spowodowana urazem Michała Helika. Obrońca Cracovii zamierza powrócić na boisko.

4
5
1
1
1
34'

Rusza beniaminek. Po dośrodkowaniu Rafała Kurzawy z rzutu wolnego zdobyć gola kontaktowego próbowali Dani Suarez, Damian Kądzior i Szymon Matuszek. Uratowali się krakowianie.

12
3
1
2
3
33'

Błyskotliwe minuty w wykonaniu Cracovii i jeżeli przez najbliższą godzinę zagra równie konsekwentnie i szczęśliwie, sprawi niespodziankę.

11
7
4
3
4
31'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Meik Karwot.

Po wrzutce z rzutu wolnego do własnej bramki główkował Meik Karwot. Tomasz Loska nie zapobiegł nieszczęściu i drużyna Michała Probierza ma dwa gole przewagi w Zabrzu!

62
44
16
22
45
30'

Po dwóch kwadransach prowadzi Cracovia. Strzelanie w tym meczu rozpoczął Matic Fink.

8
8
2
3
7
28'

Gol! Strzelił Matic Fink.

Cracovia wyszła na prowadzenie! Po rajdzie Jaroslava Mihalika na lewym skrzydle strzelił Krzysztof Piątek. Próbę byłego napastnika KGHM Zagłębia Lubin zatrzymał jeszcze Tomasz Loska, ale wobec dobitki Matica Finka był bezradny.

65
38
8
23
47
25'

Mateusz Wieteska został upomniany przez sędziego za zbyt agresywną walkę z Krzysztofem Piątkiem przed własnym polem karnym. Żółta kartka.

3
4
2
2
7
24'

Rafał Kurzawa szukał miejsca do oddania strzału zza pola karnego. Jedna przekładka, za moment druga, w końcu uderzenie, ale jak spod ziemi wyrósł kolejny obrońca i zahamował piłkę.

13
6
4
4
4
21'

Czas mija, bramkarze trochę się rozgrzali, ale nadal nie zostali zmuszeni do żadnej spektakularnej interwencji.

3
4
3
3
3
19'

Ołeksij Dytiatjew interweniował po dośrodkowaniu Rafała Kurzawy z lewego skrzydła. Za plecami obrońcy Cracovii trochę się zadymiło dzięki kibicom Górnika Zabrze.

8
5
4
4
4
16'

W zasadzie każde wybicie piłki przez Adama Wilka jest naganne. Obrońcy Cracovii powinni zastanowić się nad każdym podaniem do własnego bramkarza.

6
12
4
4
4
14'

Mierne dośrodkowanie Szymona Drewniaka po krótkim rozegraniu rzutu rożnego i Cracovia nie oddała uderzenia.

8
5
2
2
2
13'

Bezpańska piłka wrzucona w pole karne Górnika Zabrze. Jedynym adresatem zagrania mógł być Tomasz Loska. Cracovia pozostała jednak na połowie przeciwnika i wywalczyła korner.

6
1
1
1
1
12'

Górnik Zabrze potrzebuje do tego trzech punktów.

6
1
1
3
2
10'

Adam Wilk ledwo wybił piłkę z własnego pola karnego po podaniu od partnera. Całe zamieszanie zakończone uderzeniem Damiana Kądziora z powietrza i w powietrze.

4
3
1
3
1
8'

Dynamicznie poruszają się po murawie piłkarze obu drużyn, ale jeszcze nie zakończyli swoich ataków celnym strzałem. Tomasz Loska i Adam Wilk muszą kontynuować rozgrzewkę.

5
3
3
1
1
6'

Żółtą kartkę za faul na Szymonie Żurkowskim otrzymał Milan Dimun.

14
6
3
3
6
4'

Odpowiedział nieśmiało Górnik Zabrze. Akcja na tym samym skrzydle została rozegrana przez Igora Angulo i Damiana Kądziora. Wrzutka reprezentanta Polski nie dotarła do Rafała Kurzawy.

4
3
2
2
3
3'

Na lewej stronie rozpędzał się dwukrotnie Kamil Pestka. W końcu akcja Cracovii została zakończona płaskim dośrodkowaniem, po którym Sergei Zenjov strzelił nieopodal bramki Górnika Zabrze.

4
3
3
2
3
17:19

Piłkarze wyszli na murawę. Górnik Zabrze w białych strojach z czerwonymi akcentami, a Cracovia na czarno.

17:19

Ławka rezerwowych Cracovii: Michal Pesković - Michal Siplak, Mateusz Wdowiak, Adam Deja, Lennard Sowah, Sebastian Strózik, Diego Ferraresso

4
3
3
2
2
17:19

Ławka rezerwowych Górnika Zabrze: Wojciech Pawłowski - Adam Wolniewicz, Bartłomiej Olszewski, Marcin Urynowicz, Dominik Lasik, Krzysztof Kiklaisz, Dariusz Kamiński

4
2
2
3
2
16:43

Górnik Zabrze jest niepokonany na swoim stadionie. Cracovia spróbuje zburzyć jego twierdzę.