5
7
88'
86'

Jevtić świetnie zagrał do Jóźwiaka, ten po chwili oddał piłkę, ale strzał Szwajcara był bardzo niecelny.

4
4
9
6
11
84'

Jevtić uderzył z dystansu nieznacznie obok bramki.

4
2
10
5
7
81'
80'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer.

Co za dzień Gytkjaera! Duńczyk znakomicie przedarł się w polu karnzm i strzałem z ostrego kąta pokonał Muchę! 3:1 dla Lecha!

101
47
8
6
10
78'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dejan Janjatović.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20
12
2
2
6
77'

Lech. Schodzi: Mario Situm. Wchodzi: Kamil Jóźwiak.

26
10
4
3
4
74'

Gol! Strzelił Artem Putiwcew. Asystował mu Gabriel Iancu.

Nic nie zwiastowało gola gości, a jest 2:1. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola głową zdobył Putiwcew.

19
8
6
16
56
70'

8 102 kibiców zasiadło na Inea Stadionie.

14
13
14
12
7
67'

Z linii pola karnego uderzał Radut. Piłka odbiła się rykoszetem i wyszła poza boisko.

7
5
8
2
6
67'

Situm zagrał przed pole karne do Jevticia, który uderzył tuż obok słupka. Piłka otarła się o boczną siatkę.

6
6
5
6
5
65'

Termalica. Schodzi: Roman Gergel. Wchodzi: David Guba.

8
5
2
2
6
64'

Żółtą kartkę za faul na Situmie otrzymał Samuel Stefanik.

20
12
2
2
2
61'

Płaskie i mocne dośrodkowanie Kostewycza sprawiło problemy bramkarzowi gości, który odbił piłkę przed siebie, ale niewykorzystał tego Gytkjaer i nie zdołał oddać strzału.

10
6
5
4
8
60'

Żółtą kartkę za faul na Gajosie w poprzedniej akcji otrzymał Artem Putiwcew.

15
8
2
4
8
60'

Powinno być 3:0! Gajos zagrał do Gytkjaera, ten minął rywala, ale mając przed sobą tylko bramkarza uderzył lewą nogą obok bramki.

6
4
14
4
5
58'

Szybka akcja Lecha. Gumny zagrał na lewą stronę do Situma, którego techniczny strzał z pola karnego na rzut rożny wybił Mucha.

12
6
3
2
5
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mario Situm.

Lech Poznań
6
4
5
14
10
55'
53'

Trałka kontynuopwał grę przez minutę i znów potrzebuje pomocy sztabu medycznego. Potrzebna będzie zmiana.

8
3
2
17
10
51'

Żółtą kartkę za faul na Trałce otrzymał Łukasz Piątek.

21
13
4
4
6
51'

Chwilowa przerwa w grze, ponieważ pomocy sztabu medycznego potrzebuje Łukasz Trałka.

6
6
4
23
13
50'

Dobry odbiór lechitów na połowie rywala. Po podaniu Gytkjaera w dobrej okazji znalazł się Mihai Radut, ale jego strzał lewą nogą obronił bramkarz.

5
3
4
3
6
50'

Z dystansu prosto w Putnocky'ego uderzył Samuel Stefanik.

6
8
7
2
2
48'

W doskonałej sytuacji znalazł się Maciej Gajos, ale długo zwlekał z oddaniem strzału i górą z tego pojedynku wyszedł Jan Mucha.

8
5
2
8
8
48'

Śpiączka dośrodkowywał w pole karne Lecha, ale skutecznie interweniował Dilaver.

6
5
1
1
3
47'

Po dośrodkowaniu Raduta z rzutu rożnego piłka spadła pod nogi Trałki, ale jego strzał został zablokowany.

4
4
1
3
9
46'

Początek drugiej połowy.

12
6
3
2
1
45'

Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska głową uderzał Śpiączka, ale bez problemów interweniował Putnocky.

18
6
2
1
2
41'

Znów dobra akcja Lecha. Gajos zagrał spod linii końcowej do Jevticia, ale ten niepotrzebnie przyjmował piłkę i nie zdołał oddać groźnego strzału.

22
11
6
5
6
38'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Asystował mu Darko Jevtić.

2:0! Błąd popełniła defensywa gości. Piłkę wywalczył Jevtić, dzięki czemu Gytkjaer znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i pewnym strzałem z pola karnego zdobył swoją drugą bramkę.

150
73
15
5
14
36'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Asystował mu Wołodymyr Kostewycz.

Ładna akcja Lecha. Kostewycz rozegrał piłkę z Jevticiem, a potem mocno dośrodkował w pole karne, gdzie znakomicie nogę dostawił Gytkjaer i pokonał bezradnego Muchę.

146
72
12
6
9
32'

Piłka po strzale Jevticia z dystansu przeleciała nad bramką.

6
6
6
7
12
30'

Wciaż w Poznaniu nie doczekaliśmy się bramek. Lech miał kilka doskonałych okazji, aby wyjść na prowadzenie, ale goście sporadycznie również potrafią się odgryźć.

6
6
2
10
13
27'

Groźnie pod bramką Lecha. Gergel znakomicie zagrał wzdłuż bramki, ale piłki nie sięgnął Bartosz Śpiączka.

11
13
6
4
10
23'

Spokojniejszy fragment meczu. Lech przeważa, ale brakuje sytuacji strzeleckich.

7
11
6
8
9
19'

Gajos dobrze zebrał się z piłką, ale lewą nogą sprzed pola karnego uderzył obok słupka.

15
9
6
9
11
19'

Z dystansu bardzo niecelnie uderzał Kupczak.

12
16
4
6
5
18'

Dobra akcja Bruk-Bet Termaliki, ale obrońcy Lecha zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

14
9
4
3
4
16'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Emir Dilaver i w kapitalny sposób swój zespół uchronił Jan Mucha.

9
7
13
4
5
12'

Groźnie sprzed pola karnego uderzał Mihai RadutJan Mucha odbił piłkę, ale skutecznie powstrzymał również dobijającego Christiana Gytkjaera.

8
6
7
7
11
10'

Dla niektórych zawodników Lecha to ostatnia szansa, aby przekonać do siebie Nenada Bjelicę. Zimą w drużynie dojdzie do kilku zmian.

17
9
2
3
2
8'

Teraz mogło być 1:0 dla gości. Gergel dośrodkował w pole karne, błąd popełnił Matus Putnocky, który wypuścił piłkę z rąk i w dogodnej sytuacji znalazł się Łukasz Piątek. Jego strzał z bliskiej odległości zablokował Robert Gumny i uratował Lecha przed stratą bramki.

20
15
8
7
17
7'

Lech ma wyraźną przewagę.

31
19
5
4
7
5'

Po dośrodkowaniu Jevticia kolejny raz w polu karnym odnalazł się Gytkjaer, ale z trudnej pozycji uderzył obok bramki.

11
8
5
7
10
4'

Powinno być 1:0 dla Lecha! Po świetnym prostopadłym podaniu w sytuacji sam na sam znalazł się Christian Gytkjaer, ale najpierw uderzył prosto w bramkarza, a potem nad bramką. Będzie jednak jeszcze rzut rożny.