Lotto Ekstraklasa: 21. kolejka
16 gru 2017 20:30
90+2'

Legia gra na aferę, ale nic z tego nie będzie. Strzał rozpaczy Pasquato. Bardzo niecelny.

76
74
10
8
9
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

19
17
10
12
44
88'
38
25
5
5
7
86'

Co robi sędzia Musiał? Oczywiście, konsultuje się z wozem. Mógł być rzut karny dla Legii, ale nie będzie.

97
58
12
5
10
85'

Strzał z pola karnego Niezgody. Piłka po nogach obrońcy wprost w ręce Kiełpina.

40
24
7
6
6
83'

Minuty płyną. Legia bezradna, Wisła konsekwentnie realizuje plan.

58
29
6
4
10
81'
23
15
7
6
6
80'

Cristian Pasquato z dystansu, piłka odbiła się przed Kiełpinem, ale bramkarz złapał futbolówkę.

17
11
4
2
5
77'

Dogrywał Pasquato, Sadiku wślizgiem atakował piłkę. Od bramki Kiełpin.

20
20
4
5
7
76'

Legia nie ma pomysłu na zaskoczenie Wisły. Jednak gol kontaktowy może znacząco zmienić ten coraz bardziej senny mecz.

15
12
5
8
9
72'

Legia ryzykuje i nadziewa się na kontry. Przed momentem akcję źle rozegrał Merebaszwili. Po chwili z dystansu niecelnie huknął Rasak.

24
13
5
3
10
70'
6
69'

Kucharczyk dośrodkował z prawej strony, Sadiku uderzał z bliska, ale piłka nie trafiła do bramki!

19
15
5
4
12
68'

Już tylko 22 minuty pozostały Legii na zdobycie co najmniej dwóch goli. Na teraz niewiele wskazuje na to, ze się uda. Wisła mądrze się broni, oddala grę od własnego pola karnego.

29
17
3
6
11
66'

Stilić w polu karnym chciał przelobować Malarza. Zabrakło pół metra!

19
8
8
11
18
63'

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Seweryn Kiełpin. Chwilę wcześniej VAR nic nie stwierdził.

9
7
7
10
24
62'

Stilić leży na murawie. Sędzia Musiał znowu korzysta z VAR. Mamy wrażenie, że sędziowie coraz częściej idą na łatwiznę i czekają na sygnał z wozu VAR.

14
4
7
5
22
60'

Legia. Schodzi: Guilherme. Wchodzi: Armando Sadiku. To pożegnanie Brazylijczyka z Lotto Ekstraklasą.

34
14
8
14
11
60'

Do dośrodkowania Pasquato doszedł Szymański, ale głową z pięciu metrów uderzył niecelnie.

14
8
5
8
9
58'

Kontra Wisły, zamieszanie w polu karnym gospodarzy. W decydującym momencie Merebaszwili skiksował. Mogło być 0:3!

15
8
5
16
20
55'

Kolejny strzał Niezgody, piłkę uderzoną głową w ostatnim momencie nad bramkę wybił Kiełpin.

19
22
5
7
12
53'

Mocny strzał Niezgody z ostrego kąta. Podobnie jak w 1. połowie górą Kiełpin!

23
11
8
10
8
52'

Goście mądrze zwalniają grę, Legia nie potrafi złapać swojego rytmu.

25
19
5
7
12
49'

Cristian Pasquato z rzutu wolnego w mur. Tylko korner dla Legii.

13
13
2
7
10
48'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dominik Furman.

Wisła Płock
16
7
4
7
14
47'

Po dośrodkowaniu piłka spadła pod nogi Dźwigały. Strzał z woleja obronił dobrze ustawiony Malarz.