4
4
8
89'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne Jagiellonii piłkę przejął Antonini Culina i oddał strzał z kilkunastu metrów. To było jednak uderzenie niecelne.

14
7
2
5
4
87'

Gra wznowiona.

17
8
3
4
1
86'

Przerwa w grze. Na boisku leży Łukasz Burliga.

5
6
5
4
9
84'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Znów zabrakło strzału, piłkę wybił Martin Pospisil.

6
9
3
1
6
83'

Po dośrodkowaniu Szymona Drewniaka piłka została wybita z pola karnego Jagiellonii Białystok.

13
10
3
1
6
82'

Będzie rzut wolny dla Cracovii. To okazja na dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii.

10
7
3
2
6
79'
ZMIANA
76'
ZMIANA
75'

Guilherme Sitya w polu karnym wycofał piłkę do Arvydasa Novikovasa. Ten oddał jednak niecelny strzał. To była dobra okazja na gola.

8
5
4
1
3
73'

Szymon Drewniak dośrodkował w pole karne gospodarzy. Niecelnie główkował jednak Krzysztof Piątek.

5
8
2
4
2
71'

Spore zamieszanie w polu karnym Cracovii. Ostatecznie piłkę wybił jednak Szymon Drewniak.

5
5
1
71'

W dobrej sytyacji znalazł się Martin Pospisil. Piłkarz Jagiellonii biegł na bramkę, oddał strzał, lecz uderzenie obronił Michal Pesković.

8
3
2
1
70'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Jagiellonii. Bartosz Kwiecień w ostatniej chwili wybił piłkę, a do strzału już składał się Michał Helik.

6
1
2
2
1
69'
ZMIANA
67'
ZMIANA
64'

Groźna akcja Jagiellonii - w słupek strzelił Arvydas Novikovas, ale sędzia i tak odgwizdał spalonego.

7
5
5
4
3
63'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Martin Pospisil.

Jagiellonia Białystok
7
3
3
2
11
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Martin Pospisil.

Na linii pola karnego świetnie zachował się Martin Pospisil. Najpierw "położył" dwóch zawodników Cracovii, a potem oddał precyzyjny, celny strzał! 1:0 prowadzi Jagiellonia Białystok.

60
35
12
19
26
59'

Cracovia rozgrywa piłkę na własnej połowie.

6
4
2
4
4
55'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Po chwili kolejna wrzutka. Jeden z zawodników Jagiellonii oddał jednak zbyt słaby strzał, aby piłka wpadła do bramki.

4
2
1
1
2
54'

Żółtą kartkę za taktyczny faul otrzymał Nicolai Brock-Madsen.

7
3
2
1
4
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Roman Bezjak.

8
3
2
4
8
49'

Tym razem z dystansu niecelnie strzelał Arvydas Novikovas.

5
5
2
4
7
47'

W dobrej sytuacji znalazł się Martin Pospisil. Piłkarz Jagiellonii strzelał z około 15 metrów, lecz było to uderzenie niecelne.

3
6
2
4
3
46'

Początek drugiej połowy.

9
8
5
5
4
45'

Doliczona jedna minuta.

5
4
2
1
1
45'

Coraz groźniejsze są akcje Jagiellonii. Przed chwilą w polu karnym Cracovii doszło do zamieszania. Skończyło się jednak na strachu kibiców gości.

8
5
1
2
3
43'

Z ostrego kąta strzelał Przemysław Frankowski. Michal Pesković nie dał się zaskoczyć.

5
1
1
1
4
42'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii.Dość przypadkowy strzał oddał Ivan Runje, lecz to było niecelne uderzenie.

1
1
3
41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Niko Datković.

4
1
1
1
2
38'

Zagranie w pole karne gospodarzy do Denissa Rakelsa. Podanie było jednak zbyt mocne i nic z tej akcji Cracovii nie wyszło.

3
3
1
4
35'

Przemysław Frankowski zagrał Guilherme. Ten wpadł w pole karne, a po jego strzale i rykoszecie piłka wyszła poza boisko.

1
4
1
2
2
33'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Główkował Taras Romanczuk, ale pewnie interweniował Michal Pesković.

6
3
2
2
3
30'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Jagiellonii Białystok. Jeden z zawodników gospodarzy wybił piłkę.

3
2
1
2
5
30'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Burliga.

7
4
1
3
2
28'

Efektowny rajd przeprowadził Arvydas Novikovas, lecz zbyt mocno wypuścił sobie już piłkę i nie zdołał oddać strzału na bramkę.

2
5
2
2
3
27'

Jagiellonia rozgrywa piłkę na własnej połowie. Goście dobrze prezentują się w defensywie i nie dopuszczają do większego zagrożenia we własnym polu karnym.

6
4
4
2
7
23'

Na strzał z dystansu zdecydował się Arvydas Novikovas. Było to jednak uderzenie niecelne.

4
5
3
4
6
22'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii Białystok i znów piłka w rękach Mariusza Pawełka.

4
4
2
1
2
21'

Szymon Drewniak dośrodkował w pole karne Jagiellonii. Piłkę pewnie złapał Mariusz Pawełek. Jak na razie brakuje w tym spotkaniu dobrych okazji strzeleckich.

3
3
1
1
3
19'

Kolejna przerwa w grze. Tym razem opatrywany zawodnik Jagiellonii.

3
3
2
4
4
18'

Arvydas Novikovas dośrodkował z rzutu wolnego. Piłkę zgrywał jeszcze Ivan Runje, ale ta wyszła poza boisko.

2
3
2
2
2
17'

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne gości.

5
4
1
1
3
14'

Po dośrodkowaniu Michala Siplaka piłkę wybił Ivan Runje.

3
3
2
1
2
13'

Przemysław Frankowski szukał dośrodkowania w pole karne Cracovii. Wrzutka została jednak zablokowana.

4
4
2
2
1
11'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Cracovii.

4
4
3
4
4
9'

Cracovia rozgrywała piłkę na połowie rywala. Po chwili jednak strata, piłka dla Jagiellonii.

4
3
2
4
4
5'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska. Cracovia stara się szybko odbierać piłkę rywalom.

6
6
5
4
4
3'

Kolejna akcja Cracovii. Zabrakło jednak strzału na bramkę Jagiellonii.

5
4
4
5
5
2'

Dalekie zagranie w pole karne gospodarzy. Piłkę przejął Mariusz Pawełek.

5
5
2
3
3
17:14

- Nie zostawiłem w Białymstoku spalonej ziemi - zostawiłem bardzo stabilny zespół i cieszę się, że on tak gra - mówił trener Cracovii, Michał Probierz. W przeszłości ten szkoleniowiec pracował w Jagiellonii.