Lotto Ekstraklasa: 23. kolejka
18 lut 2018 15:30
90+4'

Gol! Strzelił Michal Papadopulos.

2:0 dla Piasta! Po zagraniu z rzutu wolnego Michal Papadopulos uciekł Gersonowi i po długim słupku umieścił piłkę w bramce.

81
47
17
22
29
90+3'

6
90+1'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Piasta. Piłkę wybił obrońca gości. Z dystansu jeszcze strzelał Paweł Stolarski, ale to było uderzenie niecelne.

16
9
7
5
9
90'

Doliczone cztery minuty.

16
15
6
7
12
90'

Zza pola karnego strzelał Mateusz Szczepaniak. To było mocne uderzenie, ale Dusan Kuciak nie dał się zaskoczyć.

6
3
3
3
3
89'

Piast przy piłce. Goście oddalają grę od własnego pola karnego.

10
3
3
1
1
85'

Po dośrodkowaniu w pole karne Sławomir Peszko oddał strzał głową, ale było to uderzenie niecelne.

9
9
2
3
8
84'

Znakomitą okazję miał Michal Papadopulos. Piłkę świetnie wyprowadził Tom Hateley, lecz strzał Papadopulosa obronił Dusan Kuciak.

8
4
4
5
4
82'

Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Michal Papadopulos. Piłkę złapał Dusan Kuciak.

6
6
3
3
80'

Z dystansu strzelał Adam Chrzanowski. To było jednak uderzenie niecelne.

8
4
2
2
2
77'
75'

Lechia Gdańsk będzie kończyć mecz w dziesiątkę. Wolski z powodu urazu nie będzie kontynuował gry w tym meczu.

6
5
8
7
74'

Gra wznowiona. Rafał Wolski na razie poza boiskiem.

4
4
1
4
1
73'

Na boisku opatrywany Rafał Wolski. Chwilowa przerwa w grze.

2
2
4
2
2
71'

Piast. Schodzi: Gerard Badia. Wchodzi: Joel Valencia.

7
5
5
3
3
70'

Gerard Badia dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Lechii. Tam doszło do zamieszania, strzelał Tomasz Jodłowiec, ale piłkę złapał Dusan Kuciak.

2
2
2
2
2
68'

Z rzutu wolnego zza pola karnego strzelał Marco Paixao. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

4
4
4
4
4
67'
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Czerwiński.

6
5
2
2
6
65'

Gol! Strzelił Mateusz Szczepaniak. Asystował mu Tomasz Jodłowiec. Po wyrzucie piłki z autu Tomasz Jodłowiec w polu karnym zagrał przed bramkę, gdzie piłkę do siatki skierował Mateusz Szczepaniak.

53
37
13
21
36
64'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sławomir Peszko.

14
7
3
7
14
62'
61'

Teraz zaatakował Piast. Po dośrodkowaniu Zivca piłkę złapał jednak Dusan Kuciak.

7
4
2
2
2
60'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Piasta. Główkował Adam Chrzanowski, ale piłkę złapał Jakub Szmatuła.

4
3
2
2
6
58'

Ładny strzał z dystansu oddał Gerard BadiaDusan Kuciak obronił to uderzenie.

11
7
2
3
5
56'

Kolejne dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Znów piłkę wrzucał Gerard Badia. Tym razem zawodnicy Lechii wybili piłkę.

8
3
2
4
5
54'

Z rzutu wolnego dośrodkował Gerard Badia. W polu karnym główkował Jakub Czerwiński, lecz było to uderzenie niecelne.

5
4
2
3
5
51'

Sławomir Peszko zagrywał w pole karne Piasta. Szybszy był Jakub Szmatuła, który przejął piłkę.

6
5
2
10
50'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w polu karnym gości doszło do lekkiego zamieszania, lecz ostatecznie zawodnicy Piasta wybili piłkę.

1
1
1
5
7
50'

Będzie rzut wolny dla Lechii i okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

6
2
3
4
46'

Początek drugiej połowy.

11
7
2
1
1
46'

Lechia. Schodzi: Flavio Paixao. Wchodzi: Rafał Wolski.

45+2'

Filip Mladenović zagrał do Flavio Paixao. Ten oddał strzał z kilkunastu metrów, lecz było to uderzenie niecelne.

4
2
1
2
5
45+2'

Tomasz Jodłowiec dryblował w polu karnym Lechii. Jego strzał został już jednak zablokowany.

5
2
4
2
3
45+1'

Zaatakował teraz Piast Gliwice. Zabrakło jednak strzału na bramkę gospodarzy.

6
2
45'

Doliczone trzy minuty.

2
44'

Paweł Stolarski dośrodkował w pole karne Piasta. Piłkę wybił Jakub Czerwiński.

1
4
1
41'

W pole karne Lechii piłkę wstrzelił Jakub Czerwiński. Tam przejął ją Dusan Kuciak.

3
2
1
1
39'

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Brakuje w tym meczu dobrych okazji strzeleckich.

2
1
2
10
35'

Zza pola karnego strzelał Marco Paixao. Uderzenie zostało zablokowane.

6
4
1
3
5
33'

Gra wznowiona.

9
1
1
32'

Mamy przerwę w grze. Pomocy medycznej potrzebuje arbiter liniowy.

1
3
14
2
2
29'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Karol Angielski.

Piast Gliwice
11
3
5
5
6
29'

Zagranie w pole karne Piasta, piłkę wybił Uros Korun. Po chwili kolejna wrzutka. Lechia Gdańsk wywalczyła rzut rożny, po którym ostatecznie goście przejęli jednak piłkę.

2
1
1
1
1
25'

Joao Nunes wrócił już na boisko. Przy piłce natomiast Piast Gliwice.

5
7
1
24'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Lechii Gdańsk.

2
2
4
2
5
23'

Marcin Pietrowski zbyt mocno zagrał w pole karne Lechii. Do piłki nie zdążył Tom Hateley.

2
2
1
1
2
20'

Kolejna ładna akcja Sławomira Peszko. Po jego dośrodkowaniu główkował Flavio Paixao, lecz Jakub Szmatuła nie dał się zaskoczyć.

7
5
2
4
16'

W pole karne gości dośrodkował Filip Mladenović. Piłkę wybił Marcin Pietrowski.

8
4
2
2
3
15'

W polu karnym Lechii zablokowany został Sasa Zivec. Groźna akcja Piasta. Uderzenie zablokował Gerson.

10
6
4
4
7
14'

Środkiem boiska przedzierał się Sławomir Peszko. Zabrakło już jednak dokładnego dogrania.

6
7
2
3
2
11'

Piast Gliwice szuka okazji do strzelenia gola. Przed chwilą dośrodkowanie Mateusza Szczepaniaka, lecz na spalonym był jeden z zawodników gości.

7
4
2
6
8
8'

Po dośrodkowaniu Peszki Flavio Paixao oddał strzał głową. Jakub Szmatuła trącił piłkę, ta odbiła się jeszcze od słupka i nie wpadła do bramki.

6
10
2
6
4
5'

Simeon Sławczew wrzucił piłkę w pole karne Piasta. Po chwili została ona jednak wybita.

8
5
3
3
5
3'

Wyrównany początek meczu. Sporo gry w środkowej strefie boiska.