Lotto Ekstraklasa: 23. kolejka
17 lut 2018 20:30
90+3'

Tym razem dośrodkowanie z rzutu rożnego, strzał na bramkę Wisły, lecz piłkę pewnie złapał Michał Buchalik.

31
20
5
6
13
90+3'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował Adam Marciniak, lecz świetnie obronił Michał Buchalik.

37
19
5
7
18
90+2'

Jeszcze będzie rzut wolny dla Arki i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne gospodarzy.

20
5
4
10
27
90'

Doliczone trzy minuty.

17
9
8
8
21
90'

Wisła Kraków. Schodzi: Carlitos. Wchodzi: Marko Kolar.

18
13
11
8
10
89'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Patryk Kun.

Arka Gdynia
23
10
3
5
10
88'

W polu karnym Wisły strzał Mateusza Szwocha zablokował Maciej Sadlok.

20
14
5
5
10
86'

Do strzału w polu karnym Arki doszedł Marcin Wasilewski, ale oddał już niecelne uderzenie.

13
7
3
11
10
85'

Żółtą kartkę otrzymał Antoni Łukasiewicz.

18
9
5
5
12
84'
83'

Gol! Strzelił Zoran Arsenić.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Carlitosa. W polu karnym Arki dobrze odnalazł się Zoran Arsenić, który zdołał skierować piłkę do bramki.

Wisła Kraków
85
51
17
22
54
82'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę wypiąstkował Pavels Steinbors.

17
11
5
7
12
81'

Po prostopadłym podaniu Carlitos nie zdołał opanować piłki. Zanosiło się na groźną akcję gospodarzy.

7
9
4
4
10
80'
76'

Z rzutu wolnego strzelał Carlitos, lecz trafił w mur.

15
16
4
11
15
75'

Będzie rzut wolny dla Wisły. Do bramki Arki Gdynia około 25 metrów.

7
11
5
2
12
74'

Nikola Mitrović dośrodkował piłkę w pole karne Arki. Wybił ją Michał Marcjanik.

12
5
5
4
5
70'

Z około 15 metrów uderzył Jesus Imaz. To była dobra okazja, ale piłka przeleciała obok bramki.

14
18
6
5
11
68'

Z dystansu niecelnie strzelał Maciej Sadlok.

9
7
6
7
6
66'
10
9
6
4
5
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tomasz Cywka.

19
11
5
5
10
60'

Gol! Strzelił Michał Marcjanik. Asystował mu Frederik Helstrup. Po dośrodkowaniu w pole karne zupełnie niepilnowany Michał Marcjanik przyjął piłkę i pewnie pokonał bramkarza. Źle w tej sytuacji zachowała się defensywa Wisły.

77
40
11
24
49
60'

Ładnie w polu karnym Wisły pokazał się Patryk Kun. Jego strzał został jednak zablokowany.

16
9
6
5
10
59'

Po dośrodkowaniu w pole karne Wisły główkował Enrique Esqueda. Piłkę pewnie złapał Michał Buchalik.

11
10
2
2
9
56'
21
11
6
2
2
55'

Rafał Boguski dryblował w polu karnym gości, lecz w ostatniej chwili został zablokowany.

10
6
1
3
5
54'

Po dośrodkowaniu w pole karne Arki Gdynia niecelnie główkował Rafał Boguski.

8
3
7
6
9
51'

Z rzutu wolnego zza pola karnego strzelał Carlitos. Pavels Steinbors nie zdołał złapać piłki, a do odbitej futbolówki dopadł Zoran Arsenić i skierował ją do bramki.

73
39
12
21
41
49'

Wisła rozgrywa piłkę na własnej połowie. Arka stara się grać wysokim pressingiem.

16
7
5
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

20
10
4
2
2
45'

Doliczona jedna minuta.

14
8
8
6
14
45'

Gol! Strzelił Jesus Imaz.

Co za gol! Fantastyczny strzał z dystansu oddał Jesus Imaz! Przepiękne, mocne uderzenie. Pavels Steinbors nie zdołał obronić tego strzału.

85
48
16
28
60
43'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Niecelnie główkował Carlitos.

16
9
5
6
6
41'
21
12
4
4
11
41'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Marcin Wasilewski.

12
6
4
1
6
40'

Z rzutu wolnego strzelał Carlitos. Tym razem trafił w mur.

20
15
4
2
10
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Marciniak. Kolejna dobra okazja dla Wisły na strzał zza pola karnego.

14
5
3
9
20
39'

Z rzutu wolnego z około 24 metrów strzelał Carlitos. Słupek uratował Arkę przed stratą gola!

26
17
8
2
7
38'

Będzie rzut wolny dla Wisły. To dobra okazja na strzał zza pola karnego.

8
7
2
8
17
36'

Dobrze w defensywie spisał się Marcin Wasilewski, który wybił piłkę w polu karnym.

7
5
1
6
12
36'

Wisła Kraków szuka okazji na gola. Arka Gdynia dobrze przerywa jednak ataki gospodarzy.

17
15
4
4
4
32'

Damian Zbozień wstrzelił piłkę w pole karne Wisły. Ta wyszła poza boisko.

19
6
2
2
5
29'

Teraz Arka Gdynia groźnie zaatakowała. Ciekawe jest to spotkanie.

30
15
4
6
10
28'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Arki. Tym razem blisko oddania strzału był Marcin Wasilewski, ale ostatecznie piłkę złapał Pavels Steinbors.

13
11
3
4
7
26'

Z rzutu wolnego zza pola karnego dośrodkował Carlitos. Piłkę wybił Antoni Łukasiewicz, chwilę później jeszcze strzał na bramkę gości, ale było to uderzenie niecelne.

18
12
5
6
11
23'

Ładny strzał na bramkę Wisły oddał Michał Marcjanik. Michał Buchalik dobrze jednak obronił to uderzenie.

25
12
3
3
9
21'

Po analizie systemu VAR nie ma gola dla Wisły. Był spalony.

46
22
8
14
22
20'

Z kilkunastu metrów strzelał Jesus Imaz. Pavels Steinbors obronił, ale wypuścił piłkę z rąk. Dopadł do niej Carlitos i po chwili skierował z bliska do bramki.

31
19
2
15
31
17'

Arka Gdynia spokojnie rozgrywa teraz piłkę na własnej połowie.

19
12
1
1
7
15'

Wisła Kraków stara się atakować. Jak na razie dobrze gra jednak defensywa Arki Gdynia.

12
6
1
4
9
11'

Gol! Strzelił Patryk Kun. Asystował mu Adam Marciniak. Po podaniu w pole karne Zbozienia akcję zamknął Adam Marciniak. Po jego zagraniu piłka trafiła do Patryka Kuna, który skierował ją do bramki.

98
54
13
21
49
8'

Pol Llonch sugerował zagranie ręką w polu karnym Arki. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

12
6
2
4
5
6'

Zaatakowała Wisła. Pokazał się Carlitos, lecz zabrakło dokładnego dogrania. Po chwili niecelnie strzelał jeszcze Marcin Wasilewski.

11
11
1
2
3
4'

Po dośrodkowaniu w pole karne gości obrońcy Arki wybili piłkę.

13
9
1
1
3
2'

Damian Zbozień chciał dośrodkować w pole karne gospodarzy. Piłka odbiła się od Macieja Sadloka i po chwili przejął ją Michał Buchalik.