82'
82'
79'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Adrian Basta. Normalnie w Niecieczy być na pewno dzisiaj nie może! Piłka została dośrodkowana do Gergela, który głową zagrał piłką w Bastę. Ta odbiła się dla obrońcy tak niefortunnie, że wpadła do siatki.

Sandecja Nowy Sącz
28
15
6
15
19
76'

Samuel Stefanik strzałem z kilku metrów poszukał piłki Sergio Ramosa z pamiętnego meczu Realu z Bayernem.

2
5
2
1
1
75'

Doczekamy się?

Czy padnie gol?
1
2
2
73'
72'

Ten mecz coraz bardziej zaczyna przysparzać obserwatorów o bóle głowy i oczu.

4
3
1
1
1
69'

Po wrzutce z rzutu rożnego piłka trafiła do Jakuba Bartosza stojącego tuż przed bramkarzem. Futbolówka zaskoczyła obrońcę i odbiła się niekontrolowanie od jego głowy, wychodząc poza boisko.

4
1
1
69'

Woli walki piłkarzom obu drużyn odmówić nie można. Jakości już tak...

4
5
1
1
3
67'

Mocne dośrodkowanie Adriana Basty zostało przecięte przez obrońcę i trafiło w ręce Muchy.

2
3
2
1
65'

Kolejny beznadziejny strzał z dystansu. Tym razem nie popisał się Aleksandar Kolew.

3
2
2
4
4
64'

Bartosz Śpiączka zdołał trącić piłkę po dośrodkowaniu ze skrzydła, ale Gliwa nie mógł mieć żadnych problemów. Ciężko zagranie napastnika gospodarzy nazwać strzałem, choć w statystykach zostanie tak to odnotowane.

4
4
2
3
3
61'
61'

Sandecja. Schodzi: Filip Piszczek. Wchodzi: Adrian Basta.

60'

Zablokowany strzał Małkowskiego.

3
4
1
3
3
58'

Na spalonym Maciej Małkowski.

2
2
1
3
3
56'

Niezła akcja Sandecji zakończona słabym dośrodkowaniem Jakuba Bartosza.

1
4
6
2
54'

Bartosz Śpiączka uderzył sprzed pola karnego. Pewna interwencja Gliwy.

5
3
3
53'

Remis nie urządzi żadnej z drużyn. W sytuacji Bruk-Betu i Sandecji zwycięstwa są niezwykle potrzebne. Ścisk na dole jest spory, a swoje mecze mają przed sobą jeszcze Pogoń i Piast.

4
1
48'

Wojciech Trochim stanął przed pierwszą szansą na zdobycie gola, ale jego uderzenie z rzutu wolnego z 18 metrów trafiło w mur. Fatalnie wykonanie.

3
3
1
1
5
46'

Gramy dalej.

6
2
2
1
45'

Gospodarze bliscy wyjścia na prowadzenie. Stefanik dośrodkował z rzutu rożnego do Mikovicia, który strzałem z powietrza prawie zaskoczył Gliwę. Doświadczony golkiper świetnie sparował piłkę.

3
2
4
2
4
43'

Łukasz Piątek niczym kilka chwil wcześniej Maciej Małkowski - uderzył sprzed pola karnego, a piłka powędrowała w pola kukurydzy.

3
6
2
2
3
39'

Nie oglądamy porywającego widowiska w Niecieczy.

3
3
3
8
8
35'

Za słabe dogranie Guby w pole karne. Przejmują obrońcy.

5
4
2
2
4
31'

Maciej Małkowski strzałem sprzed pola karnego postraszył gołębie na stadionie.

2
4
2
3
5
28'

W Niecieczy znowu mocno o sobie dają znać opady śniegu.

4
3
9
2
2
25'

Jakub Gric odegrał w polu karnym do Aleksandara Kolewa, który z pierwszej piłki uderzył ponad bramką.

6
7
4
2
3
24'

Niezłą wrzutkę Brzyskiego przeciął Artem Putiwcew.

6
2
1
1
22'

Aleksandar Kolew przejął piłkę pod polem karnym Bruk-Betu i wpadł w pole karne. Uderzył z dość ostrego kąta i Jan Mucha zdołał odbić futbolówkę.

6
2
3
3
1
19'

Na spalonym Aleksandar Kolew.

2
2
2
4
7
17'

Przeważają gospodarze, lecz bez konkretów.

5
3
3
4
4
13'

Póki co bez sytuacji podbramkowych.

1
4
1
7
5
8'

Błąd Michała Gliwy, który stracił piłkę w polu karnym. Bartosz Śpiączka nie wykorzystał tego potknięcia golkipera.

1
3
1
6
7
7'

Na spalonym Martin Miković.

2
2
3
7
4'

Bruk-Bet od początku meczu w ataku pozycyjnym. Sandecja przyczajona na własnej połowie.