2
1
4
87'

Woźniak do Mazka, ale ten źle trafił w piłkę. Gospodarze są aktywniejsi, ale chyba za późno wzięli się do pracy.

5
3
1
2
3
85'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, szczupakiem obok słupka uderzył Woźniak.

5
3
1
1
3
84'

Aktywniejsze w ofensywie jest Zagłębie, ale wszystko dobrze wygląda jedynie do okolic pola karnego.

5
5
2
3
6
komentarz

Ankieta TYLKO dla piłkarzy uczestniczących w "meczu" Zagłębie - Arka!

6
80'
ZMIANA
78'

Mazek wycofał do Starzyńskiego, a ten uderzył kilka metrów ponad bramką. Oni tak specjalnie grają czy po prostu nie potrafią? Może podwyżkę panom piłkarzom?

8
7
2
2
2
77'

Nieoficjalna informacja! Minister Spraw Wewnętrznych złożył wniosek, aby mecz już się zakończył.

18
12
4
3
3
76'

Mecz obserwuje 3032 widzów. Żal nam ich.

1
73'

Czerwiński uderzył w kierunku bliższego słupka, Steinbors wybił piłkę na róg.

6
3
2
1
2
72'

Gra toczy się w środku pola. O wygranej jednej z drużyn może zadecydować jeden błysk, a może kiks.

7
3
6
2
1
72'
ZMIANA
67'
ZMIANA
66'

Guldan padł w polu karnym, sędzia analizował sytuację, ale nic nie było.

10
3
1
1
1
65'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Zbozień. Jego także zabraknie w meczu z Piastem.

4
4
1
1
4
64'

Na boisku zrobiło się więcej miejsca. Może to jest zapowiedź bramek?

3
5
3
1
1
63'
ZMIANA
61'

Arka przyspieszyła grę. Trochę chaosu, przebijanek, ale ponownie bez uderzenia.

2
4
1
2
1
59'

Andrij Bohdanow dośrodkował z rzutu wolnego. Dośrodkował, a może wywalił piłkę w aut... Tragedia!

3
7
1
1
5
59'

Jeśli w tym meczu padnie gol, stawiamy każdemu wybrany napój (prosimy wpisywać w komentarzach).

14
11
2
2
3
56'

Mares zamiast zostawić piłkę partnerowi zaczął dryblować. Wściekły jest na napastnika Jagiełło.

4
3
1
1
1
53'

Lewą nogą sprzed pola karnego uderzał Jagiełło. Tuż ponad bramką.

6
2
3
1
2
51'

Wyjście lubinian, ale Mares w polu karnym Arki był niczym "Kevin sam w domu".

5
11
2
2
2
50'

Szarża Nalepy, ale strzał bardzo anemiczny oddany z ok. 17 metrów. Po twarzy dostał... kret. Zawodnik Arki kopnął w ziemię.

5
6
1
1
2
49'

Teraz to Arka dłużej pod bramką Zagłębia. Gdynianie po przerwie nie zamierzają bronić remisu.

6
4
3
2
3
46'

Wracamy do gry. Oby nie było nudno, bo to jest... nudne.

6
5
3
3
4
46'
ZMIANA

Arka Gdynia. Schodzi: Patryk Kun. Wchodzi: Luka Zarandia.

4
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

9
8
4
4
4
45'

Żółtą kartkę za zagranie ręką otrzymał Lubomir Guldan.

6
8
3
4
4
43'

Balić główkował z pięciu metrów, ale uderzył ponad bramką! To powinien być gol.

7
7
3
3
7
42'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Michał Marcjanik.

9
4
4
4
10
40'

Zbozień daleko wrzucił piłkę z autu. Doszło do niewielkiego zamieszania w polu karnym Zagłębia, ale strzału goście nie oddali.

4
34'

Arka w końcu dłużej rozgrywała piłkę, ale tak to czyniła, że... najpierw Mares miał okazję, ale Steinbors wybił piłkę pod nogi... Starzyńskiego. "Figo" zamiast lobować uderzył obok bramkarza i Łotysz zdołał wybić futbolówkę na korner.

5
7
5
2
2
31'

Pawłowski zamiast w piłkę kopnął Zbozienia w żebra.

7
8
6
4
9
29'

Pełni nadziei zasiadaliśmy do pierwszego meczu 24. kolejki. Jednak niczym uchodzący gaz z otwartej wody mineralnej coraz częściej spoglądamy w kierunku boiskowego zegara. Nuda, panie! Nuuuuuuda!