Pogoń. Schodzi: Spas Delew. Wchodzi: Hubert Matynia.

6
5
5
85'

Z rzutu wolnego z około 20 metrów strzelał Dominik Furman. Piłka otarła się o słupek i wyleciała poza boisko.

14
4
8
5
3
82'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Hołota.

15
6
3
5
16
81'

Zza pola karnego strzelał Jakub Piotrowski. To było uderzenie niecelne.

9
4
5
5
7
80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dominik Furman.

Wisła Płock
17
7
4
4
9
79'

Zaatakowała Wisła Płock. Spore zamieszanie przed polem karnym Pogoni. Strzelał Jose Kante, ale uderzenie zostało zablokowane.

9
8
2
3
9
78'

Tym razem dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Pogoni. Lasza Dwali wybił piłkę.

13
4
2
2
3
76'

Pogoń. Schodzi: Kamil Drygas. Wchodzi: Tomasz Hołota.

10
5
4
7
6
76'

Semir Stilić dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Główkował Damian Szymański, doszło do lekkiego zamieszania, a ostatecznie piłka wyszła poza boisko.

4
2
4
4
4
74'

Z dystansu strzelał Adam Frączczak. To uderzenie zostało jednak zablokowane.

12
6
5
4
6
70'
69'

Gol! Strzelił Morten Rasmussen. Asystował mu Adam Buksa. Adam Buksa idealnie zagrał tuż przed bramkę Wisły Płock, gdzie akcję skutecznie wykończył Morten Rasmussen. 2:1 dla Pogoni!

92
54
11
17
33
68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jose Kante.

Wisła Płock
13
3
2
4
7
66'

Mało ciekawej gry w ostatnich minutach.

3
2
4
3
7
62'

Zamieszanie w polu karnym Wisły Płock po dośrodkowaniu. Ostatecznie piłkę wybił jednak Thomas Daehne.

18
11
6
1
6
60'

Po zagraniu w pole karne gości piłkę pewnie wybił Adam Dźwigała.

10
6
4
2
6
58'

Gol! Strzelił Igor Łasicki. Asystował mu Semir Stilić.

Po dośrodkowaniu Stilicia z rzutu rożnego celny strzał głową oddał Igor Łasicki. Remis w Szczecinie.

52
30
17
26
55
55'

Znów na spalonym był Spas Delew. I tak jednak oddał niecelny strzał.

3
3
5
3
8
54'

Po zagraniu Delewa w pole karne z kilku metrów strzelał naciskany przez obrońcę Morten Rasmussen. To było jednak uderzenie niecelne.

5
1
5
2
1
52'

W dobrej sytuacji znalazł się Spas Delew, lecz sędzia odgwizdał spalonego.

3
2
7
1
4
50'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Pogoni Szczecin. Piłkę wybił jeden z obrońców gospodarzy.

10
3
5
2
5
46'

Żółtą kartkę za zagranie piłki ręką otrzymał Ricardo Nunes.

8
5
5
4
7
46'

Początek drugiej połowy.

8
4
2
2
1
45+1'

Z dystansu strzelał Jakub Piotrowski. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

18
6
6
4
11
45'

Doliczona jedna minuta.

7
5
4
2
2
45'

Po dośrodkowaniu w pole karne Wisły Płock piłki nie zdołał opanować Spas Delew. Zanosiło się na dobrą szansę dla gospodarzy.

5
4
3
3
5
41'

Nico Varela zagrał w pole karne do Semira Stilicia. Dobrze w defensywie spisał się jednak Lasza Dwali, który wybił piłkę. To była groźna akcja gości.

11
8
4
3
7
40'

Przy piłce teraz Pogoń. Zagranie w pole karne Wisły, gdzie dobrze interweniował Thomas Daehne.

13
5
3
3
5
39'

Dominik Furman wstrzelił piłkę w pole karne gospodarzy. O piłkę walczył Jose Kante. Będzie rzut rożny dla Wisły.

15
9
5
1
7
34'

Gol! Strzelił Kamil Drygas. Asystował mu Jakub Piotrowski. Po analizie VAR, jest gol dla Pogoni! Jakub Piotrowski strzelał na bramkę Wisły Płock. Piłkę przejął Kamil Drygas i pokonał bramkarza gości. 1:0 prowadzi Pogoń Szczecin.

101
54
24
28
30
33'

Z rzutu wolnego strzelał Ricardo Nunes. Piłka trafiła w mur. Potem jeszcze jedno zagranie w pole karne, po którym piłkę w bramce umieścił Kamil Drygas. Trwa analiza VAR czy gol będzie uznany.

10
13
5
3
4
32'

Będzie rzut wolny dla Pogoni Szczecin. Do bramki gości około 25 metrów.

17
9
10
2
8
30'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Pogoni Szczecin. Do wybitej piłki dopadł Semir Stilić, ale oddał już jednak niecelny strzał.

5
3
4
2
5
28'

Adam Frączczak zagrywał piłkę w pole karne do Mortena Rasmussena. Szybszy był jednak Thomas Daehne.

10
7
3
4
4
24'

W pole karne Pogoni Szczecin dośrodkował Damian Szymański. Piłka wyszła jednak poza boisko.

9
8
5
4
8
23'

Gra została już wznowiona. Pogoń przy piłce.

12
8
4
3
6
23'

Przerwa w grze. Na boisku leży Sebastian Rudol.

8
2
8
1
4
20'

Ładny strzał z rzutu wolnego oddał Ricardo Nunes. Świetnie obronił jednak Thomas Daehne.

11
3
9
4
5
19'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Szymański. Gospodarze mają rzut wolny. To dobra okazja na strzał na bramkę gości.

13
5
4
2
5
15'

Po dośrodkowaniu Michalaka w pole karne piłkę przyjął Nico Varela. Obrońcy gospodarzy poradzili sobie jednak z tym atakiem Wisły Płock.

8
4
6
4
4
12'

Konrad Michalak zagrał przed bramkę Pogoni, gdzie piłkę w ostatniej chwili dobrze wybił Cornel Rapa.

10
2
3
3
5
12'

Nerwowo przez chwilę na boisku, ale już gra została wznowiona.

7
2
3
2
2
10'

Teraz dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Wisły Płock. Goście wybili piłkę.

12
7
7
3
6
8'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Pogoni. Piłkę wrzucał Semir Stilić, po chwili zgranie głową jednego z zawodników Wisły, ale piłkę złapał Łukasz Załuska.

8
4
3
6
6
5'

Po akcji Konrada Michalaka w polu karnym gospodarzy piłkę przejął Semir Stilić. Zabrakło już jednak strzału na bramkę Pogoni.

9
4
3
1
6
3'

Pogoń Szczecin rozgrywa piłkę na własnej połowie. Jak na razie sporo gry w środkowej strefie.

3
2
4
3
4
17:29

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.