Zamieszanie w polu karnym Piasta, jednak kilka uderzeń gospdoarzy było blokowanych.

1
2
88'
86'

Zivec uderzył sprzed pola karnego, piłka wylądowała na górnej części poprzeczki!

6
2
2
2
6
84'

Mocny strzał Jodłowca odbił bramkarz. Piast coraz groźniejszy.

6
3
2
2
6
82'
78'

Papadopulos do bramki, jednak wcześniej Czech sfaulował rywala w walce o piłkę.

76'

Sprzed pola karnego niespodziewanie uderzył Enrique Esqueda, Szmatuła odbił piłkę przed siebie, ale naprawił swój błąd.

4
1
75'
73'

Z ostrego kąta uderzał Papadopulos, kapitalnie interweniował Steinbors!

5
1
1
1
1
72'

Vassiljev dogrywał z rzutu wolnego, ale Czerwiński... uprzedził Jodłowca. Strzał obrońy poszybował ponad poprzeczką.

3
1
1
1
1
71'

Kolejne utarczki słowne na boisku. Szwoch i Zivec "pozdrowili" się.

3
1
1
1
1
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Martin Konczkowski.

5
1
2
2
1
69'

Piast na moment zamknął Arkę w jej polu karnym. Uaktywnił się Zivec, ale zabrakło uderzenia.

2
2
1
1
2
67'
67'

Zivec ruszył z piłką, ale w polu karnym źle dogrywał. Wciąż pasywny Piast.

1
1
1
1
1
62'

Wycofanie piłki z rogu do Warcholaka, ale piłkarz Arki uderzył bardzo niecelnie.

3
3
2
3
3
59'

Andrij Bohdanow uderzył z rzutu wolnego, trafił w mur. To musiało boleć.

3
1
3
3
3
57'

Sędzia potrzebował moment, trwała analiza VAR, ale nie dopatrzono się nic złego w zagraniu obrońcy Piasta.

2
2
2
4
2
55'

Jurado biegł sam naprzeciwko Szmatuły, ale Hiszpan pogubił się, a na końcu przewrócił. Tragicznie to wyglądało.

2
5
2
2
5
50'

W końcu Piast w polu karnym Arki, Vassiljev uderzał, ale trafił w obrońcę.

4
8
1
1
1
48'

Nalepa do Jurado, Hiszpan jednak przesadził z siłą i przestrzelił.

5
6
1
1
1
47'

Z woleja lewą nogą uderzył Piesio, strzał z ok. 25 metrów poszybował tuż ponad bramką.