0:1
Zakończony
Cracovia
90+4'

Kamil Biliński sam przed bramkarzem! Bardzo mocny strzał "pofrunął" wysoko nad poprzeczką! Ależ to była szansa!

13
10
9
7
10
90+3'
90+1'

3
90'

Doliczone 3 minuty.

4
4
2
88'

Przeciągnięte dośrodkowanie Furmana z prawego skrzydła. Łasicki nie sięgnął tej piłki na dalszym słupku.

1
3
2
1
1
85'
83'

Kontra gości. Piątek chciał się odwdzięczyć podaniem, ale niedokładnie dogrywał do Rakelsa.

1
1
3
2
80'

Wisła jeszcze próbuje, ale jest problem ze stwarzaniem sytuacji.

1
2
3
78'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Pestka. Powalony na murawę został Michalak.

3
3
3
4
1
77'
76'
75'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Deniss Rakels.

Kontra Cracovii i zastopowany strzał Rakelsa. Łotysz jednak nie dał za wygraną, pobiegł po piłkę do linii bocznej i świetnie dośrodkował na głowę kolegi.

43
24
4
10
22
71'

"Przewrotka" Łasickiego! Gdyby to weszło zrobiłoby się cieplej, ale Pesković złapał piłkę.

5
3
3
1
1
68'

Javi Hernandez odebrał piłkę przed polem karnym Wisły, ale prostopadłe podanie nie dotarło do Piątka.

1
65'

Dimun dośrodkował prawą nogą na 10. metr, gdzie nerwowo zareagował Dominik Furman. Dla gospodarzy wszystko skończyło się jednak szczęśliwie.

3
1
1
2
64'

Żółtą kartkę otrzymał Alan Uryga. Faulowany Pestka.

Wisła Płock
3
2
1
4
61'

Semir Stilić pada w polu karnym gości, ale nie ma rzutu karnego... słusznie.

8
7
3
5
10
58'

Giorgi Merebaszwili "nawinął" rywala 18 metrów przed bramką Cracovii. Soczysty strzał nie sprawił jednak problemów Peskoviciowi.

7
6
1
1
2
57'

Kontra gości i piłka w uliczkę do Zenjova! Estończyk popędził sam na bramkarza, ale uderzył niecelnie (tuż obok prawego słupka).

4
1
2
1
4
53'

Żółtą kartkę otrzymał Miroslav Covilo. Faulowany Stilić.

7
7
1
2
52'

Okazja Dytiatjewa! Ukrainiec ładnie złozył się do strzału głową, ale chybił celu.

1
1
2
1
50'

Cracovia. Schodzi: Matic Fink. Wchodzi: Diego Ferraresso.

2
2
1
3
1
48'

Dobre podanie do Piątka, ten przepchnął Dźwigałę, ale zagrał piłkę ręką. Zamiast sytuacji sam na sam mamy zatem rzut wolny dla gospodarzy.

2
1
1
3
1
46'

Żółtą kartkę otrzymał Matic Fink. Podcięcie Stefańczyka.

4
2
2
2
2
46'

Początek II połowy.

2
1
45+2'

Na zakończenie jeszcze wyblokowany strzał Zawady po ładnej akcji Merebaszwiliego.

9
5
1
45'

Jeszcze 3 minuty gry w I połowie.

4
3
3
1
2
44'

Sergei Zenjov szarpnął prawą flanką, ale nie wywalczył nawet rzutu rożnego.

2
2
2
2
42'

Wisła Płock. Schodzi: Arkadiusz Reca. Wchodzi: Alan Uryga. Lewy obrońca gospodarzy już w karetce. Wizyta w szpitalu jest w tym przypadku koniecznością.

2
2
2
11
6
38'

Fatalnie wyglądające zderzenie głowami Finka i Recy. Piłkarz Wisły stracił przytomność!

5
7
9
22
14
36'

Cezary Stefańczyk przedarł się prawą stroną i dobrze obsłużył Szymańskiego. Kapitan gospodarzy uderzył po długim słupku w górny róg, ale piłka minęła cel o ok. metr.

6
2
3
2
1
32'

Długie podanie w kierunku Piątka. Ten walczył z dwoma obrońcami, ale przesadził z agresją.

3
3
4
3
3
31'

Żółtą kartkę otrzymał Oskar Zawada. Dość przypadkowe zderzenie z  Dytiatjewem.

Wisła Płock
5
4
1
4
5
28'

Pierwszy celny strzał gości. Deniss Rakels lekko z 18 metrów i piłka w "koszyczku" Daehne.

2
2
2
2
2
26'

Jeśli ktoś zasłużył na gola to gospodarze. Wisła atakuje "konkretniej", najczęściej wykorzystując szybkość Michalaka.

4
2
2
1
1
25'

Giorgi Merebaszwili blisko przechwytu w "szesnastce" Cracovii, ale ostatecznie piłka u bramkarza.

3
2
2
2
2
22'

Kapitalne zagranie Stlicia na wolne pole do Michalaka. Ten nabrał prędkości na prawym skrzydle, ale źle dograł w pole karne.

8
5
2
3
2
19'

"Kocioł" tuż przed bramką Cracovii. Nikt nie wiedział gdzie jest piłka, a ta ostatecznie ląduje poza boiskiem.

5
2
3
2
2
18'

Thomas Daehne przerywa akcję gości, wybiegając poza pole karne. Gdyby tego nie zrobił Cracovia miałaby "setkę".

3
2
2
2
3
17'

Strzał Merebaszwiliego z 23 metrów, ale piłka trafia w nogi Helika.

7
1
15'

Szymański zacentrował z prawej flanki, ale w polu karnym gości najlepiej ustawiony był Fink. Po chwili bardzo niecelnie z dystansu uderzył Michalak.

5
4
3
3
2
17:22

Gra słaba, pogoda też, więc trzeba ratować się wyostrzonym humorem.

2
5
1
1
2
12'

Deniss Rakels dograł w pole karne gospodarzy, ale Łukasz Piątek pomagał sobie ręką w przyjęciu piłki.

1
1
3
10'

Igor Łasicki przy linii bocznej. Medycy próbują zatrzymać krwawienie z nosa.

1
1
2
5
8'

Semir Stilić świetnie podał na prawą stronę boiska do Michalaka, a ten wyłożył futbolówkę na 12. metr. Nadbiegający Giorgi Merebaszwili huknął hen hen w niebo i ma czego żałować, bo była to dobra okazja na objęcie prowadzenia.

2
2
2
2
2
5'

Dynamiczniej ruszył prawym skrzydłem Piątek, ale płaskie zagranie w pole karne trafia do Furmana.

1
1
2
3'

Początek bardzo senny. Powolnie rozgrywana piłka.

2
17:22

Stadion im. Kazimierza Górskiego w Płocku jest dzisiaj niczym pustkowie. Nie mamy jeszcze informacji o frekwencji, ale na nasze oko max 100-150 osób.