3
2
4
87'

Główkował Śpiączka i piłka odbiła się od poprzeczki! Sporo szczęścia mieli goście.

6
2
7
3
7
86'

Wisła nie chce się bronić, płocczanie pod bramką niecieczan.

12
8
1
2
5
83'

Gol! Strzelił Giorgi Merebaszwili. Asystował mu Semir Stilić. Dalekie dogranie Stilicia, fatalnie w defensywie zachował się Toivio, sam na sam z bramkarzem znalazł się Merebaszwili i obok Muchy trafił na 1:2!

41
23
7
11
16
81'

Strzał Stilicia z ostrego kąta. Piłka trafiła w boczną siatkę.

9
7
5
4
2
81'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Grzelak.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6
4
1
3
5
79'
79'

Michalak do Stilicia, ale Bośniak spudłowa z ok. 16 metrów.

2
2
4
1
1
77'

Wciąż niewiele dzieje się w Niecieczy. Dobrze, że mróz nie jest już tak dotkliwy. Wkrótce ligowcy zaczną narzekać na upał.

1
2
1
74'

Bruk-Bet wciąż w ataku, ale próby gospodarzy są schematyczne i mało dynamiczne.

3
4
4
1
2
73'

Miković w polu karnym Wisły. Dlaczego nie uderzał wie tylko on. Po chwili było już na to zbyt późno.

3
2
1
71'
70'

Pokopany przez rywali Gergel na moment poza linią. Czy wróci do gry? Za moment gotowy do wejścia będzie Bartosz Śpiączka.

2
1
1
1
66'

Dogrywał Jovanović, głową uderzał Stefanik, Daehne końcami palców na róg. Wydaje się, że strzał był niecelny.

6
7
5
1
3
66'
9
7
5
4
4
63'

Na murawie leży Stefańczyk. Kolejna przerwa w grze.

4
3
3
3
9
61'

Termalica. Schodzi: David Guba. Wchodzi: Martin Miković.

4
4
5
2
2
61'

Uderzał Pawłowski, ale próba z okolic linii pola karnego minęła cel.

6
6
3
3
3
60'

Problemy ma Adam Dźwigała, Wisła dokonała już dwóch zmian.

4
3
5
4
4
57'

Domnik Furman miał pretensję do arbitra, Paweł Gil wysłuchał swoje i powiedział: Ja tutaj sędziuję. Furmana nie zobaczymy w następnej serii spotkań.

7
5
6
1
5
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dominik Furman. Gracz Wisły, jak zawsze, zdziwiony.

Wisła Płock
6
6
5
2
6
55'

Uryga sam na sam z bramkarzem, piłka w bramce, ale był spalony.

6
6
6
3
3
53'

Gol! Strzelił Semir Stilić. Dość niespodziewanie Wisła wyrównała. Zbyt krótko sprzed pola karnego wybił piłkę obrońcą. Przejął ją Stilić i uderzył z woleja. Futbolówka otarła się jeszcze od obrońcy i od poprzeczki wpadła tuż za linię. Paweł Gil po chwili wskazał na środek boiska.

Wisła Płock
35
17
7
8
10
49'

Niespodziewanie uderzył z trudnej pozycji Gergel, Thomas Daehne obronił.

6
4
3
4
4
48'

Dośrodkowanie z prawej strony, uderzał Kante i... zamiast w piłkę trafił w Joonę Toivio.

3
5
4
2
2
46'

Gramy po przerwie.

5
2
3
1
3
46'
6
6
3
2
2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

6
6
5
3
3
41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Giorgi Merebaszwili.

9
5
5
3
5
40'

Dźwigała uderzał głową i trafił w obrońcę. Goście domagają się rzutu karnego. Trwała analiza VAR, ale wszystko było zgodnie z przepisami.

2
1
2
4
2
40'

Po rogu groźnie, ale niecelnie uderzył Szymański. Będzie kolejny korner.

3
3
2
1
4
37'

Gra toczy się na połowie Bruk-Betu, ale goście nie potrafią nic zdziałać pod bramką gospodarzy.

4
8
3
2
3
35'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joona Toivio.

5
6
2
2
3
33'

Furman dogrywał z rzutu wolnego, ale goście nie zdołali oddać uderzenia. Po chwili sprzed pola karnego przymierzył Varela i zbił szybę w... wozie VAR (oczywiście to był żart, wóz VAR ma szyby pancerne).

3
9
2
1
1
30'

Kolejny kryminał w obronie Adama Dźwigały. Tym razem Pawłowski źle rozegrał akcję i... podał do rywala.

5
4
27'

Varela znowu sam na sam z Muchą, ale trafił golkipera w nogą!

3
3
2
2
5
26'

Indywidualna akcja Guby, strzał z pola karnego. Daehne udowadnia, że już nie popełnia błędów z początku rundy wiosennej.

4
1
24'

Sporo niedokładności, łatwych strat, niewiel spięć podbramkowych. Ostatnie minuty niczym z serialu "Moda na sukces".

1
2
2
20'

Wisła Plock nie potrafi odgryźć się rywalom. Gdzie jest ten zespół z pierwszych dwóch kolejek rundy wiosennej?

4
3
4
1
5
18'
17'

Łasicki opuścił plac gry na noszach. Starcie z rywalem okazało się poważniejsze.

5
5
2
2
3
16'

Problemy z dolną częścią pleców ma Igor Łasicki. Potrzebna jest pomoc medyczna.

2
3
1
3
3
14'

Strasznie niepewni są płocczanie w defensywie. Gospodarze z dużą łatwością dochodzą do sytuacji.

3
2
2
3
5
12'

Paweł Gil ustnie napomniał Grzelaka. Arbiter zaapelował o rozsądek w grze.

4
4
3
1
2
9'

Gol! Strzelił Samuel Stefanik. Kuriozalna sytuacja. Dźwigała stracił piłkę przed własną bramką, sam na sam z bramkarzem znalazł się Gergel, ale trafił w Daehne. Do futbolówki dopadł przed polem karnym Stefanik i dość anemicznie uderzył. W bramce stało kilku graczy z Płocka, ale futbolówka wpadła do siatki! 1:0!

24
16
8
9
17
8'

Varela sam na sam z Muchą, gracz Wisły już nawet minął bramkarza, ale zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i ta opuściła plac gry.

2
2
1
1
5
7'

Z pierwszej piłki uderzył Grzelak, ale piłka poszybowała pół metra ponad bramką.

4
2
1
4'

Tymczasem na boisku póki co gra w środku pola. Pierwsze koty za płoty, a właściwie słonie.