1
7
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Javi Hernandez. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego celny strzał głową oddał Krzysztof Piątek. 2:1 prowadzi Cracovia.

46
31
13
20
21
89'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, strzał na bramkę Arki. Znów świetnie obronił Pavels Steinbors.

3
3
3
3
3
87'

Po dośrodkowaniu w pole karne Arki główkował Mateusz Wdowiak. Świetnie obronił jednak Pavels Steinbors!

4
4
3
3
6
84'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Arki. Piłkę wybił Dawid Sołdecki.

8
4
2
2
4
82'

Gra już wznowiona.

3
2
2
2
2
81'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje zawodnik Arki.

2
4
1
1
4
78'
ZMIANA
8
6
6
6
6
77'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Po chwili piłka została wybita.

2
2
2
2
2
75'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Zbozień.

3
3
3
3
8
74'

Cracovia utrzymuje się z piłką na połowie rywala. Arka dobrze jednak oddala grę od własnego pola karnego.

7
5
2
2
3
69'

Po dośrodkowaniu w pole karne Cracovii piłka wypadła z rąk Michala Peskovicia. Bramkarz po chwili już ją jednak złapał.

6
5
6
3
5
68'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Po chwili piłkę wybił Kamil Pestka.

3
2
3
2
3
67'
ZMIANA
67'

Będzie rzut wolny dla Arki Gdynia i okazja na dośrodkowanie w pole karne gospodarzy.

3
3
3
2
3
66'

Brakuje w ostatnich minutach ładnych, ciekawych akcji. Sporo też niedokładności.

4
2
2
2
1
63'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

1
1
2
1
1
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Siergiej Kriwiec.

Z dystansu, z około 30 metrów, strzelał Siergiej Kriwiec. Piłka odbiła się od jednego z piłkarzy Cracovii i wpadła do bramki.

52
34
10
11
13
59'

W polu karnym strzelał Krzysztof Piątek. Jego uderzenie zostało zablokowane.

3
1
1
1
1
58'

Gra wznowiona.

2
1
1
1
1
58'

Przerwa w grze. Na boisku ucierpiał jeden z zawodników gości.

3
2
2
3
3
56'

Dośrodkowanie w pole karne Arki. Piłkę opanował Javi Hernandez, oddał strzał, ale to było uderzenie niecelne.

3
1
1
1
4
54'
ZMIANA
53'

Przedzierał się Krzysztof Piątek, ale obrońcy Arki Gdynia wybili mu piłkę.

3
2
1
1
1
50'

Arka Gdynia przy piłce. Zagranie na skrzydło, do piłki biegł Damian Zbozień, ale wybił ją Kamil Pestka.

4
4
1
1
4
46'

Początek drugiej połowy.

5
1
1
1
2
46'
ZMIANA
45'

Doliczone dwie minuty. Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Arki.

1
1
2
2
2
45'

Z około 18 metrów niecelnie strzelał Milan Dimun.

1
1
1
1
42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Helik. Asystował mu Miroslav Covilo. Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Arki. Piłkę zgrał Miroslav Covilo, a do bramki z bliska skierował ją Michał Helik.

24
13
7
12
22
40'

Po dośrodkowaniu Mateusza Szwocha niecelnie główkował Dawid Sołdecki.

2
1
1
1
2
37'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego przed bramkę gości. Główkował Miroslav Covilo, lecz bardzo dobrze obronił Pavels Steinbors.

6
2
1
1
2
35'

Lekkie zamieszanie w polu karnym Cracovii. Uderzał na bramkę Adam Marciniak, ale było to uderzenie niecelne.

1
1
3
32'
ZMIANA

Cracovia. Schodzi: Deniss Rakels. Wchodzi: Sebastian Strózik. Zmiana to efekt urazu zawodnika gospodarzy.

29'

Ładny strzał z dystansu oddał Grzegorz Piesio. Dobrze i efektownie obronił bramkarz Cracovii.

8
2
4
2
3
25'

Nie jest to jak na razie porywające spotkanie. Przed chwilą zagranie w pole karne gości, ale piłka wyszła poza boisko.

2
6
2
2
2
23'

Żółtą kartkę otrzymał Miroslav Covilo.

8
3
1
4
3
21'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Piłkę wrzucał Mateusz Szwoch. Została ona wybita, jeszcze z dystansu strzelał Damian Zbozień, ale Michal Pesković nie dał się zaskoczyć.

3
1
1
1
6
18'

Na bramkę Arki biegł z piłką Javi Hernandez. W ostatniej chwili zablokował go Michał Marcjanik.

4
1
2
1
4
16'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku ucierpiał zawodnik Arki. Nieco wcześniej natomiast niecelne uderzenie na bramkę gospodarzy.

2
2
2
1
2
12'

Damian Zbozień dośrodkował w pole karne Cracovii. Piłkę wybił Michał Helik.

5
1
1
2
5
9'

Tym razem dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Główkował Miroslav Covilo, ale piłkę pewnie złapał Pavels Steinbors.

5
2
1
2
3
7'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Cracovii. Po chwili jeszcze jedna wrzutka. Piłka ostatecznie została wybita.

2
1
1
1
3
4'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Arki Gdynia. Goście tym razem też wybili piłkę.

4
1
1
2
4
3'

Gra toczy się na połowie Arki. Deniss Rakels zagrał przed bramkę gości, ale piłka została wybita.

4
1
1
1
2
14:44

Piłkarze już na boisku. Niebawem początek meczu.