Jagiellonia spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

2
2
6
85'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Wisły. Piłkę złapał jednak Julian Cuesta.

3
3
4
4
10
84'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fran Velez.

Wisła Kraków
10
4
4
3
3
81'
8
7
3
13
6
80'
77'

Gol! Strzelił Nemanja Mitrović. Asystował mu Arvydas Novikovas.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym do piłki wyskoczył Nemanja Mitrović i pokonał bramkarza strzałem głową. 2:0 dla Jagiellonii.

87
32
11
19
34
77'
74'

Z dystansu bardzo mocny, ale i niecelny strzał oddał Piotr Wlazło.

9
5
10
5
6
72'

Wisła Kraków stara się atakować i szuka okazji na gola.

15
7
2
5
6
70'

Jesus Imaz przyjął piłkę w polu karnym Jagiellonii, ale jego strzał został zablokowany.

10
6
3
3
8
68'

Dobra okazja dla Wisły. Przed bramką Jagiellonii z piłką znalazł się Jesus Imaz, ale Mariusz Pawełek nie dał się pokonać.

15
7
1
1
6
67'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

2
2
5
6
3
63'
60'

Po znakomitym podaniu świetną okazję miał Roman Bezjak. Przed sobą miał tylko bramkarza, ale Julian Cuesta obronił.

10
4
4
4
5
57'

Rzut wolny dla Wisły Kraków. Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale piłkę wypiąstkował Mariusz Pawełek. Po chwili jeszcze niecelny strzał na bramkę Jagiellonii.

4
9
4
4
6
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jesus Imaz. Po rzucie wolnym dla Jagiellonii piłka znalazła się w rękach bramkarza Wisły.

11
5
6
4
10
55'

Atakuje Jagiellonia Białystok. Przed chwilą groźnie było w polu karnym Wisły, ale zabrakło jednak strzału na bramkę gości.

8
4
3
2
4
51'

Zamieszanie w polu karnym Wisły. Po zgraniu piłki Julian Cuesta zdołał ją jednak złapać.

4
2
2
1
4
50'

Wisła Kraków przy piłce. Carlitos zagrał przed bramkę gospodarzy, ale zabrakłu strzału na bramkę Jagiellonii.

4
4
1
2
4
46'

Początek drugiej połowy.

9
4
3
1
1
45'

Doliczona jedna minuta.

12
6
6
7
8
45'

Podanie w pole karne do Jesusa Imaza. Ten odgrywał przed bramkę Jagiellonii, ale piłkę złapał Mariusz Pawełek.

11
10
4
6
7
41'

Gol! Strzelił Przemysław Frankowski. Asystował mu Guilherme Sitya. Piękna akcja Jagiellonii Białystok! Po wymianie kilku podań Guilherme Sitya zagrał do Frankowskiego, a ten strzelił celnie po długim słupku. 1:0 prowadzą gospodarze.

125
55
11
27
60
40'

Z dystansu uderzył Rafał Boguski. To był niecelny strzał.

9
6
1
4
13
38'

Znów dośrodkowanie Jagiellonii z rzutu rożnego. Do odbitej piłki dopadł Łukasz Burliga i zza pola karnego oddał niecelny strzał.

4
6
1
1
2
37'

Gra toczy się na połowie Wisły. Jagiellonia Białystok wykonuje kolejny rzut rożny. Po dośrodkowaniu piłkę przejął Ivan Runje, ale oddał strzał nad poprzeczką.

7
6
2
3
5
34'

Znów pokazał się Roman Bezjak. Otrzymał podanie w polu karnym, strzelał na bramkę, ale to było uderzenie niecelne. Groźna akcja Jagiellonii Białystok.

14
6
2
1
5
33'

Tym razem na strzał z dystansu zdecydował się Arvydas Novikovas. Uderzenie zablokował jeden z zawodników Wisły.

8
4
4
4
6
31'

Mocny, ale niecelny strzał z dystansu oddał Roman Bezjak.

12
7
6
9
11
30'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Arvydas Novikovas.

14
9
4
5
16
29'

Z około 20 metrów strzelał Rafał BoguskiMariusz Pawełek obronił ten strzał.

11
5
5
3
7
28'

Wisła Kraków rozgrywa piłkę. Dobrze w ostatnich minutach prezentują się goście.

8
8
2
2
8
26'

Żółtą kartkę otrzymał Carlitos. Faulowany był Łukasz Burliga.

12
7
3
6
16
24'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Taras Romanczuk.

13
13
3
9
12
22'

Z dystansu niecelnie strzelał Tomasz Cywka.

9
6
6
11
13
21'

Wisła Kraków rozgrywała jednak piłkę.

12
8
5
4
8
21'

Będzie rzut wolny dla Wisły Kraków. Okazja na dośrodkowanie w pole karne gospodarzy.

11
8
7
6
8
19'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Wisły piłkę wybił Zoran Arsenić. Jeszcze jedna wrzutka, ale tym razem piłkę złapał Julian Cuesta.

10
5
7
4
6
16'

Arvydas Novikovas ładnie dośrodkował w pole karne Wisły. Wrzutka była jednak minimalnie zbyt mocna. Strzału nie zdołał oddać Ivan Runje.

14
12
7
8
8
15'

Znakomitą okazję miał Carlitos! Po podaniu z głębi pola piłkarz Wisły miał przed sobą tylko bramkarza, ale oddał niecelny strzał!

7
7
5
16
21
13'

W polu karnym strzelał Carlitos. Został zblokowany i piłkę złapał Mariusz Pawełek.

16
7
6
10
11
11'

Zaatakowała Wisła Kraków. Zamieszanie w polu karnym Jagiellonii Białystok, ale gospodarze w końcu zdołali oddalić zagrożenie od własnej bramki.

11
11
4
7
10
10'

Rafał Boguski zagrał w pole karnego gospodarzy. Piłkę przejął jeden z obrońców Jagiellonii Białystok.

10
6
6
5
9
9'

Wisła Kraków. Schodzi: kontuzjowany Marcin Wasilewski. Wchodzi: Petar Brlek.

13
4
9
10
16
6'

Przemysław Frankowski zagrał tuż przed pole karne Wisły. Roman Bezjak oddał efektowny strzał przewrotką, ale to było uderzenie niecelne.

16
5
6
5
5
3'

Od początku spotkania śmiało do ataku ruszyła Jagiellonia Białystok. Przed chwilą kolejna akcja gospodarzy, lecz ostatecznie piłka znalazła się w rękach Juliana Cuesty.

16
6
4
3
3
2'

Dośrodkowanie w pole karne Wisły Kraków. Piłkę pewnie złapał Julian Cuesta.

13
8
4
3
3
16:59

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.