7
4
8
89'

Wrzutka z rzutu rożnego przed bramkę Korony Kielce. Po chwili piłkę złapał Zlatan Alomerović.

16
11
5
7
15
86'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego lekkie zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale po chwili piłka została wybita.

18
7
6
3
11
86'

Dosrodkowanie Ricardo Nunesa, główkował Marcin Listkowski. Jeszcze będzie rzut rożny dla gości.

20
11
5
7
8
85'

Żółtą kartkę za faul tym razem otrzymał Oliver Petrak.

Korona Kielce
12
5
5
5
9
84'
83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michael Gardawski.

7
7
4
6
8
81'

Spore zamieszanie w polu karnym Pogoni Szczecin. W końcu z około 16 metrów strzelał Oliver Petrak, ale został zablokowany.

6
11
5
6
9
77'

Dobra okazja dla Pogoni Szczecin. Po zagraniu od Kamila Drygas swoją szansę miał Morten Rasmussen. Zlatan Alomerović obronił jego strzał.

20
12
6
6
6
76'

Na spalonym jeden z piłkarzy Korony Kielce. Mało ciekawych akcji w ostatnich minutach.

3
3
4
5
8
74'
71'

Pogoń. Schodzi: Hubert Matynia. Wchodzi: Dawid Błanik.

70'
69'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Piłkę wrzucał Goran Cvijanović, a wybił ją jeden z zawodników Pogoni.

8
5
2
5
66'

Gra toczy się na połowie Pogoni. Korona Kielce szuka okazji na gola.

10
10
6
6
10
62'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Jarosław Fojut wybił piłkę.

12
7
2
2
4
61'

W polu karnym Pogoni strzelał Jakub Żubrowski. Uderzenie zostało zablokowane.

8
2
2
4
4
60'
59'

Najpierw jeden, potem drugi rzut rożny. Łukasz Załuska wypiąstkował piłkę.

5
2
5
5
58'

Jacek Kiełb przymierzył z dystansu. Łukasz Załuska nie dał się zaskoczyć, ale jeszcze będzie rzut rożny dla gospodarzy.

6
3
3
6
57'

Kamil Drygas dryblował w polu karnym Korony Kielce. Zabrakło już jednak dokładnego dogrania piłki.

7
5
5
2
3
55'

Kamil Drygas dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale zawodnicy Korony wybili piłkę.

7
4
3
5
5
51'

Z około 17 metrów strzelał Spas Delew. Piłka przeleciała jednak obok bramki Korony Kielce.

9
5
8
5
5
47'

Nika Kaczarawa zgrał piłkę po dośrodkowaniu, z kilkunastu metrów strzelał Mateusz Możdżeń, lecz świetnie obronił Łukasz Załuska.

12
7
4
4
4
46'

Początek drugiej połowy.

5
1
1
1
1
44'

Sporo niedokładności na boisku. Nie jest to porywające spotkanie.

5
4
1
5
7
41'

Znów sporo gry w środkowej strefie boiska.

5
2
2
2
5
37'

Z 17 metrów tuż nad poprzeczką strzelił Ivan Jukić.

12
12
5
7
12
37'

Z rzutu wolnego ładny strzał oddał Mateusz Możdżeń. Łukasz Załuska obronił, a piłkę wybił Cornel Rapa.

6
6
1
6
5
36'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jarosław Fojut. Bedzie rzut wolny dla Korony, do bramki gości około 17 metrów.

9
4
3
5
10
35'

Jakub Żubrowski zagrał na skrzydło do Łukasza Kosakiewicza. Ten dośrodkował w pole karne gości, a piłkę wybił Lasza Dwali.

4
4
2
4
2
32'

Zabrakło dokładności zawodnikom Pogoni Szczecin na połowie Korony. Piłka ostatecznie została wybita. Przed chwilą natomiast po dodośrodkowaniu Huberta Matyni piłkę złapał Zlatan Alomerović.

10
6
6
5
3
29'

Ricardo Nunes oddał strzał z dystansu. Piłkę pewnie złapał Zlatan Alomerović. Pogoń teraz śmielej ruszyła do ataku.

15
10
7
6
7
28'

Zagranie z rzutu wolnego w pole Korony. Zawodnicy gospodarzy ostatecznie wybili piłkę.

10
5
5
5
5
27'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Piotr Malarczyk.

9
4
2
4
5
26'

Łukasz Załuska daleko wyszedł z bramki i dobrze wybił piłkę.

9
3
2
3
3
25'

Gospodarze częściej przy piłce. Gra toczy się teraz na połowie Pogoni.

1
1
1
6
7
21'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Pogoni. Piłkę wrzucał Mateusz Możdżeń, a niecelnie główkował Nika Kaczarawa.

8
2
2
5
5
18'

Po zagraniu Kiełba przed bramkę Pogoni piłkę złapał Łukasz Załuska.

10
7
2
2
2
17'

Po dośrodkowaniu Kosakiewicza piłkę wybił Lasza Dwali. Jak na razie brakuje w tym spotkaniu dobrych okazji strzeleckich.

5
5
2
5
5
16'

Na strzał z około 20 metrów zdecydował się Mateusz Możdżeń. To było niecelne uderzenie.

1
7
1
3
7
14'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

4
4
1
1
1
11'

Ładny, minimalnie niecelny strzał z dystansu oddał Mateusz Możdżeń. Dobra okazja dla Korony.

5
5
2
2
3
8'

Cornel Rapa zagrał przed bramkę gospodarzy. Piłkę pewnie złapał Zlatan Alomerović.

7
3
3
2
4
5'

Dośrodkowanie w pole karne Pogoni Szczecin. Piłkę wybił Cornel Rapa.

8
3
1
7
3
2'

Zanosiło się na groźną akcję gości. Spas Delew wycofał piłkę, ale zabrakło już strzału na bramkę Korony. Piłkę przejęli gospodarze.

9
9
3
3
3
17:18

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.