2
2
89'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Kamil Drygas. Dośrodkowanie w pole karne Pogoni. Strzał głową oddał Krzysztof Piątek, piłka odbiła się jeszcze od zawodnika gospodarzy, a dokładniej Kamila Drygasa i wpadła do bramki.

Pogoń Szczecin
27
20
9
13
22
88'

Ładny strzał z rzutu wolnego oddał Javi Hernandez. Dobrze obronił jednak Łukasz Załuska.

1
1
1
2
88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Zwoliński.

1
1
2
87'

Pogoń Szczecin przy piłce. Goście dobrze jednak prezentują się w defensywie. Przed chwilą strzelał Łukasz Zwoliński, a uderzenie zostało zablokowane.

1
1
2
83'

Po dośrodkowaniu w pole karne Cracovii niecelnie główkował Jarosław Fojut.

4
5
3
5
4
80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Hubert Matynia.

10
3
1
4
6
79'

Dobra okazja dla Cracovii. W polu karnym strzelał Krzysztof Piątek, ale to było uderzenie niecelne.

2
1
1
2
4
77'

Z ostrego kąta strzelał Javi HernandezŁukasz Załuska nie dał się zaskoczyć.

4
3
2
3
4
76'

Cracovia. Schodzi: Kamil Pestka. Wchodzi: Michal Siplak.

6
4
2
2
7
74'
73'

Ricardo Nunes wrzucił piłkę, którą pewnie złapał Michal Pesković.

6
2
3
2
3
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ołeksij Dytiatjew. Rzut wolny dla Pogoni i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Cracovii.

8
3
1
3
68'
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Spas Delew.

3
1
3
5
66'

Ricardo Nunes dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne gości. Piłka wybita, jeszcze z dystansu strzelał Hubert Matynia, lecz znów piłka została wybita.

2
2
65'

Pogoń. Schodzi: Jakub Piotrowski. Wchodzi: Dawid Kort.

5
1
1
1
2
63'
62'

Ładne dośrodkowanie w pole karne Cracovii. W ostatniej chwili piłkę wybił jeden z obrońców gości.

1
1
1
1
60'

Gra wznowiona.

3
2
3
5
4
59'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Diego Ferraresso.

1
1
1
1
57'

W polu karnym Pogoni Szczecin dryblował Javi Hernandez. Piłkarz Cracovii oddał jeszcze strzał, ale Łukasz Załuska złapał piłkę.

1
2
1
2
55'

Źle w pole karne gości dośrodkował Spas Delew. Piłka wyszła poza boisko.

1
1
1
1
2
53'

Blisko było o gola dla Pogoni! Po dośrodkowaniu główkował Adam Frączczak, a piłka odbiła się od słupka!

5
4
6
3
6
50'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Cracovii piłkę wypiąstkował Michal Pesković. Jeszcze sędzia odgwizdał faul zawodnika Pogoni.

3
3
3
1
1
47'

W znakomitej sytuacji znalazł się Krzysztof Piątek, ale jeszcze odgrywał piłkę do kolegi z zespołu. Akcję przerwał jednak obrońca Pogoni.

3
1
3
1
5
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
2
45+2'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego minimalnie niecelnie główkował jeden z zawodników Pogoni.

2
1
3
1
45'

Doliczona jedna minuta. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Jarosław Fojut.

1
3
2
4
6
45'

Jeszcze jeden strzał z dystansu, uderzył Łukasz Zwoliński, po rykoszecie piłka opuściła boisko.

1
1
3
42'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego przed bramkę Cracovii. W ostatniej chwili piłkę dobrze wybił Michal Pesković.

3
2
3
2
4
41'

Pogoń Szczecin atakuje. Przed chwilą zza pola karnego strzelał Łukasz Zwoliński. Jeszcze będzie rzut rożny.

7
1
1
39'

Adam Frączczak dośrodkował w pole karne gości. Wrzutka była jednak zbyt mocna i piłka wyszła poza boisko.

3
1
3
2
36'

W odpowiedzi na bramkę gospodarzy uderzył Krzysztof PiątekŁukasz Załuska obronił to uderzenie.

5
5
1
1
35'

Z około 15 metrów strzelał Łukasz Zwoliński. Michal Pesković nie dał się zaskoczyć.

1
1
3
2
33'

Gra toczy się na połowie Cracovii. Pogoń Szczecin rozgrywa piłkę.

5
3
3
1
2
30'

Z dystansu strzelał Jakub Piotrowski. To uderzenie zostało zablokowane.

3
2
2
28'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne karne gospodarzy. Tym razem jeden z piłkarzy Pogoni wybił piłkę.

2
2
1
25'

Rzut wolny dla Pogoni Szczecin. Dośrodkowanie w pole karne, jeszcze po chwili strzelał Marcin Listkowski, ale został zablokowany. Nie ma też rzutu karnego, sędzia nakazał grać dalej.

4
3
2
1
22'

Gol! Strzelił Ołeksij Dytiatjew. Asystował mu Javi Hernandez. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego celny strzał głową oddał Ołeksij Dytiatjew.

34
20
10
9
20
21'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Piłka została wybita, jeszcze z dystansu strzelał Diego Ferraresso, ale po rykoszecie piłka opuściła boisko.

8
20'

Będzie rzut wolny dla Cracovii. Okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

1
1
4
19'

Pogoń Szczecin szuka okazji na gola. Cracovia stara się oddalić grę od własnego pola karnego.

2
1
2
15'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Adam Frączczak. W ostatniej chwili piłkę wybił jeden z obrońców Cracovii.

4
4
2
3
3
14'

Spore zamieszanie w polu karnym Cracovii. Ostatecznie jednak goście zdołali wybić piłkę.

3
3
3
12'

Zza pola karnego niecelnie strzelał Marcin Listkowski.

5
3
1
1
3
10'

Teraz dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Główkował Jarosław Fojut, a piłkę pewnie złapał Michal Pesković.

3
1
1
1
9'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy niecelnie główkował Krzysztof Piątek.

1
2
3
8'

Będzie rzut wolny dla Cracovii i okazja na dośrodkowanie w pole karne gospodarzy.

6
2
1
2
5'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Michał Helik. Po dośrodkowaniu Miroslav Covilo zgrał piłkę, a przed bramkę zagrał ją Michał Helik. Tam pewnie do siatki skierowal ją Krzysztof Piątek

42
21
10
14
23
3'

Poślizgnął się Michal Pesković, ale dobrze piłkę wybił Ołeksij Dytiatjew. Biegł już do niej Łukasz Zwoliński.