SportoweFakty
Lotto Ekstraklasa: 27. kolejka
10 mar 2018 18:00
17:27
Przed nami spotkanie Pogoń Szczecin - Cracovia. Początek meczu o godzinie 18:00. W tabeli Lotto Ekstraklasy Pogoń zajmuje miejsce czternaste, a Cracovia dziesiąte.
17:27
Spotkanie poprowadzi Piotr Lasyk (Bytom).
3
3'
Poślizgnął się Michal Pesković, ale dobrze piłkę wybił Ołeksij Dytiatjew. Biegł już do niej Łukasz Zwoliński.
1
2
5'
GOOOOOOL!!!
Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Michał Helik. Po dośrodkowaniu Miroslav Covilo zgrał piłkę, a przed bramkę zagrał ją Michał Helik. Tam pewnie do siatki skierowal ją Krzysztof Piątek
42
21
10
14
23
8'
Będzie rzut wolny dla Cracovii i okazja na dośrodkowanie w pole karne gospodarzy.
6
2
1
2
9'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy niecelnie główkował Krzysztof Piątek.
1
2
3
10'
Teraz dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Główkował Jarosław Fojut, a piłkę pewnie złapał Michal Pesković.
3
1
1
1
12'
Zza pola karnego niecelnie strzelał Marcin Listkowski.
5
3
1
1
3
14'
Spore zamieszanie w polu karnym Cracovii. Ostatecznie jednak goście zdołali wybić piłkę.
3
3
3
15'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Adam Frączczak. W ostatniej chwili piłkę wybił jeden z obrońców Cracovii.
4
4
2
3
3
19'
Pogoń Szczecin szuka okazji na gola. Cracovia stara się oddalić grę od własnego pola karnego.
2
1
2
20'
Będzie rzut wolny dla Cracovii. Okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.
8
21'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Piłka została wybita, jeszcze z dystansu strzelał Diego Ferraresso, ale po rykoszecie piłka opuściła boisko.
2
2
3
1
3
22'
GOOOOOOL!!!
Gol! Strzelił Ołeksij Dytiatjew. Asystował mu Javi Hernandez. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego celny strzał głową oddał Ołeksij Dytiatjew.
34
20
10
9
20
25'
Rzut wolny dla Pogoni Szczecin. Dośrodkowanie w pole karne, jeszcze po chwili strzelał Marcin Listkowski, ale został zablokowany. Nie ma też rzutu karnego, sędzia nakazał grać dalej.
4
3
2
1
28'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne karne gospodarzy. Tym razem jeden z piłkarzy Pogoni wybił piłkę.
2
2
1
30'
Z dystansu strzelał Jakub Piotrowski. To uderzenie zostało zablokowane.
3
2
2
33'
Gra toczy się na połowie Cracovii. Pogoń Szczecin rozgrywa piłkę.
5
3
3
1
2
35'
Z około 15 metrów strzelał Łukasz Zwoliński. Michal Pesković nie dał się zaskoczyć.
1
1
3
2
36'
W odpowiedzi na bramkę gospodarzy uderzył Krzysztof PiątekŁukasz Załuska obronił to uderzenie.
5
5
1
1
39'
Adam Frączczak dośrodkował w pole karne gości. Wrzutka była jednak zbyt mocna i piłka wyszła poza boisko.
3
1
3
2
41'
Pogoń Szczecin atakuje. Przed chwilą zza pola karnego strzelał Łukasz Zwoliński. Jeszcze będzie rzut rożny.
7
1
1
42'
Dośrodkowanie z rzutu rożnego przed bramkę Cracovii. W ostatniej chwili piłkę dobrze wybił Michal Pesković.
3
2
3
2
4
45'
Jeszcze jeden strzał z dystansu, uderzył Łukasz Zwoliński, po rykoszecie piłka opuściła boisko.
1
1
3
45'
Doliczona jedna minuta. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Jarosław Fojut.
1
3
2
4
6
45+2'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego minimalnie niecelnie główkował jeden z zawodników Pogoni.
2
1
3
1
46'
Początek drugiej połowy.
1
1
2
47'
W znakomitej sytuacji znalazł się Krzysztof Piątek, ale jeszcze odgrywał piłkę do kolegi z zespołu. Akcję przerwał jednak obrońca Pogoni.
3
1
3
1
5
50'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Cracovii piłkę wypiąstkował Michal Pesković. Jeszcze sędzia odgwizdał faul zawodnika Pogoni.
3
3
3
1
1
53'
Blisko było o gola dla Pogoni! Po dośrodkowaniu główkował Adam Frączczak, a piłka odbiła się od słupka!
5
4
6
3
6
55'
Źle w pole karne gości dośrodkował Spas Delew. Piłka wyszła poza boisko.
1
1
1
1
2
57'
W polu karnym Pogoni Szczecin dryblował Javi Hernandez. Piłkarz Cracovii oddał jeszcze strzał, ale Łukasz Załuska złapał piłkę.
1
2
1
2
59'
Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Diego Ferraresso.
1
1
1
1
60'
Gra wznowiona.
3
2
3
5
4
62'
Ładne dośrodkowanie w pole karne Cracovii. W ostatniej chwili piłkę wybił jeden z obrońców gości.
1
1
1
1
63'
ZMIANA
65'
ZMIANA
Pogoń. Schodzi: Jakub Piotrowski. Wchodzi: Dawid Kort.
5
1
1
1
2
66'
Ricardo Nunes dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne gości. Piłka wybita, jeszcze z dystansu strzelał Hubert Matynia, lecz znów piłka została wybita.
2
2
67'
Żółtą kartkę za faul otrzymał Spas Delew.
3
1
3
5
68'
ZMIANA
71'
Żółtą kartkę za faul otrzymał Ołeksij Dytiatjew. Rzut wolny dla Pogoni i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Cracovii.
8
3
1
3
73'
Ricardo Nunes wrzucił piłkę, którą pewnie złapał Michal Pesković.
6
2
3
2
3
74'
ZMIANA
76'
ZMIANA
Cracovia. Schodzi: Kamil Pestka. Wchodzi: Michal Siplak.
6
4
2
2
7
77'
Z ostrego kąta strzelał Javi HernandezŁukasz Załuska nie dał się zaskoczyć.
4
3
2
3
4
79'
Dobra okazja dla Cracovii. W polu karnym strzelał Krzysztof Piątek, ale to było uderzenie niecelne.
2
1
1
2
4
80'
Żółtą kartkę za faul otrzymał Hubert Matynia.
10
3
1
4
6
83'
Po dośrodkowaniu w pole karne Cracovii niecelnie główkował Jarosław Fojut.
4
5
3
5
4
87'
Pogoń Szczecin przy piłce. Goście dobrze jednak prezentują się w defensywie. Przed chwilą strzelał Łukasz Zwoliński, a uderzenie zostało zablokowane.
1
1
2
88'
Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Zwoliński.
1
1
2
88'
Ładny strzał z rzutu wolnego oddał Javi Hernandez. Dobrze obronił jednak Łukasz Załuska.
1
1
1
2
89'
GOL SAMOBÓJCZY!!!
Gol samobójczy! Kamil Drygas. Dośrodkowanie w pole karne Pogoni. Strzał głową oddał Krzysztof Piątek, piłka odbiła się jeszcze od zawodnika gospodarzy, a dokładniej Kamila Drygasa i wpadła do bramki.