Gabriel Iancu faulował rywala i będzie rzut wolny dla Pogoni.

5
1
86'
85'

W starciu z rywalem ucierpiał Jarosław Fojut, któremu udzielana jest pomoc medyczna.

3
1
5
9
6
84'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza jeszcze walczy, a Pogoń Szczecin czeka na okazję do wyprowadzenia kontry.

11
8
5
3
1
82'

Łukasz Załuska wypiąstkował piłkę z własnej "szesnastki".

17
10
4
1
1
80'

Gol! Strzelił Spas Delew. Asystował mu Łukasz Zwoliński.

Pogoń Szczecin ma już dwie bramki przewagi (4:2)! Łukasz Zwoliński zagrał piłkę w polu karnym przeciwnika do Spasa Delewa, a ten zszedł do środka i uderzeniem lewą nogą pokonał Muchę.

57
31
10
6
5
78'
78'

Tym razem na ojsajdzie był Łukasz Zwoliński.

2
2
2
3
2
76'

Jarosław Fojut zderzył się głową z Vladislavsem Gutkovskisem. Zawodnikom udzielana jest pomoc medyczna.

2
2
4
2
1
75'

Fojut znalazł się na pozycji spalonej.

3
2
2
2
3
73'

Tempo rywalizacji zwolniło. Walka o piłkę w środku pola.

2
2
1
71'

4
69'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Łukasz Załuska.

Pogoń Szczecin
6
2
2
3
7
69'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Łukasz Piątek.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
5
3
2
1
1
68'
68'
68'
66'

Szymon Pawłowski w dogodnej sytuacji strzelił wprost w bramkarza - Łukasz Załuskę.

6
6
4
3
2
65'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

15
8
3
4
5
63'

Pogoń Szczecin w ostatnich minutach cały czas naciera na bramkę Termaliki.

14
7
2
2
3
61'

Jarosław Fojut rozpoczął akcję szczecinian od rzutu wolnego.

7
3
2
1
3
58'

Gol! Strzelił Lasza Dwali.

Znów Lasza Dwali i Pogoń Szczecin wygrywa 3:2! Goście wykonywali rzut rożny, a najlepiej w polu karnym rywala znalazł się Dwali, który mocnym strzałem skierował piłkę do bramki.

51
23
6
7
5
57'

Jan Mucha wybił piłkę na rzut rożny.

3
4
2
3
3
56'

Starają się szybko odpowiedzieć gospodarze.

4
4
2
3
6
54'

Gol! Strzelił Lasza Dwali. Asystował mu Ricardo Nunes.

Pogoń Szczecin doprowadziła do remisu 2:2! Z rzutu wolnego dośrodkował Ricardo Nunes, a bramkę strzałem głową zdobył Lasza Dwali.

35
15
5
4
5
53'
53'

Odważniej próbują zaatakować szczecinianie, którzy walczą o doprowadzenie do remisu.

5
3
1
2
3
50'

Pogoń Szczecin spokojnie rozgrywa atak pozycyjny.

10
6
2
2
5
48'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Drygas, który nie zagra w kolejnym meczu w Lotto Ekstraklasie.

4
3
1
2
3
47'

Vladislavs Gutkovskis powalczył o piłkę z Fojutem i zrobił to skutecznie.

2
2
1
3
1
46'

Początek II odsłony spotkania.

4
2
2
1
1
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

4
2
2
1
1
45'

Spokojnie kolejne podania na własnej połowie wymieniają gospodarze.

4
3
1
1
2
42'

Celnie z dystansu uderzył Rafał Murawski, ale Jan Mucha był na posterunku.

6
4
2
4
3
41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Grzelak.

6
5
3
4
7
41'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w I połowie potyczki.

2
3
3
2
2
39'

Roman Gergel minął bramkarza i uderzył, ale piłkę z linii bramkowej wybił Rafał Murawski, ratując tym samym swój zespół przed utratą trzeciej bramki.

6
5
4
6
9
38'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza złapała wiatr w żagle i chce pójść za ciosem.

8
9
6
4
10
36'

Gol! Strzelił Szymon Pawłowski. Asystował mu Roman Gergel.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza wygrywa 2:1! Długim podaniem z okolicy linii środkowej boiska popisał się Roman Gergel, a piłkę znakomicie opanował Szymon Pawłowski, który sprytnym strzałem umieścił futbolówkę w siatce.

19
11
8
12
26
34'

Pogoń Szczecin rozpocznie akcję od rzutu wolnego na własnej połowie.

5
2
2
2
1
32'

Szarżował Roman Gergel i gospodarze stworzyli sobie niezłą okazję do zdobycia bramki. Jednakże bez zmiany wyniku.

3
3
2
2
9
30'

Gol! Strzelił Roman Gergel. Asystował mu Martin Miković.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza doprowadziła do remisu 1:1! Martin Miković świetnym, prostopadłym podaniem obsłużył Romana Gergela, a ten zdobył bramkę, uderzając między nogami interweniującego Załuski.

15
10
6
13
33
28'

Hubert Matynia oddał celny strzał sprzed pola karnego. Jan Mucha pewnie złapał piłkę.

8
3
1
3
2
27'

Pogoń Szczecin długo utrzymuje się przy piłce i stara się kontrolować boiskowe wydarzenia.

13
7
1
1
1
24'

Z kolejną ofensywną akcją ruszyli szczecinianie, którzy są na fali po strzelonym golu.

13
8
4
1
2
22'

Gol! Strzelił Spas Delew.

Pogoń Szczecin objęła prowadzenie 1:0! Spas Delew przymierzył z rzutu wolnego z około 20 metrów w prawy, górny róg bramki strzeżonej przez Muchę.

44
23
5
5
6
21'

Aktywny w ostatnich minutach jest Jakub Piotrowski.

13
7
2
2
2
19'

Spotkanie toczone jest w wolnym tempie, a walka obywa się przede wszystkim w środkowej strefie boiska.

4
5
1
1
5
16'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Piotrowski. Przez to nie zagra w kolejnym meczu swojej drużyny.

6
3
2
6
5
14'

Pomocy medycznej potrzebował Kamil Drygas, który otrzymał cios piłką w twarz.

4
2
2
4
5
12'

Na razie na boisku wieje nudą, ale trzeba przyznać, że w tych mroźnych warunkach atmosferycznych nie gra się łatwo.

5
4
2
4
6
10'

4
8'

Dużo chaosu na boisku. Na razie nikomu nie udało się rozegrać składnej akcji.

4
2
1
3
3
6'

Lewą flanką starała się zaatakować Pogoń, ale bezskutecznie.

6
4
1
2
5
4'

Sporo walki w środku pola. Obecnie kolejne podania wymieniają piłkarze z Niecieczy.

4
2
1
3
6
2'

Od rzutu wolnego swoją akcję rozpocznie Termalica. Spotkanie toczy się w zimowej atmosferze (niska temperatura, delikatnie padający śnieg).

5
3
3
3
4
1'

Konfrontację od środka boiska rozpoczęli goście.