Z dystansu strzelał Łukasz Wolsztyński. Uderzenie zostało zablokowane.

4
11
14
85'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Igor Angulo. Korona dobrze oddala grę od własnego pola karnego.

Górnik Zabrze
9
7
2
5
25
81'
80'

Górnik Zabrze przy piłce. Goście rozgrywają piłkę na połowie Korony i szukają kolejnej okazji na gola.

29
6
4
3
7
77'

Z dystansu niecelny strzał oddał Mateusz Wieteska.

9
9
2
8
12
74'

Gol! Strzelił Mateusz Wieteska. Asystował mu Michał Koj.

Michał Koj dośrodkował przed bramkę Korony Kielce, a tam piłkę głową do siatki gospodarzy skierował Mateusz Wieteska! 2:2!

75
35
6
15
23
74'

Górnik Zabrze atakuje. Gra toczy się na połowie gospodarzy.

17
12
3
9
6
70'
69'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Ken Kallaste.

Dośrodkowanie w pole karne Korony Kielce. Tam pilkę głową do własnej bramki skierował Ken Kallaste.

Korona Kielce
60
33
9
14
23
66'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Jakub Żubrowski. Sędzia odgwizdał faul zawodnika Korony Kielce.

31
15
4
8
25
64'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Kurzawa. Prawdopodobnie za dyskusje z arbitrem.

15
7
4
7
20
63'

Gol! Strzelił Nika Kaczarawa. Asystował mu Mateusz Możdżeń. Świetna akcja gospodarzy. Mateusz Możdżeń zagrał do Niki Kaczarawy. Ten wpadł w pole karne gości, jego strzał najpierw obronił Tomasz Loska, ale przy dobitce Kaczarawa skierował już piłkę do bramki.

47
21
9
17
45
62'

Rafał Kurzawa dośrodkował z rzutu wolnego przed bramkę gospodarzy. Ostatecznie jednak zawodnicy Korony wybili piłkę.

6
2
2
7
8
61'

Rafał Kurzawa zagrał w pole karne do Damiana Kądziora. Jego strzał został zablokowany.

7
3
1
2
8
59'

Z dystansu bardzo niecelny strzał oddał Jacek Kiełb.

7
2
5
6
10
57'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Żubrowski.

15
6
1
11
13
55'

Blisko było o gola dla Górnika Zabrze! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Szymon Matuszek, piłka w ostatniej chwili została wybita. Dobijał jeszcze Michał Koj, ale w dobrej sytuacji nie zdołał skierować piłki do bramki!

9
6
3
18
13
54'

Najpierw zaatakowała Korona Kielce, a potem znakomitę okazję miał Igor Angulo! Przed sobą miał tylko Zlatana Alomerovicia, ale ten nie dał się pokonać.

11
8
5
13
11
51'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Piłka wybita, a po chwili jeszcze z dystansu niecelnie strzelał Mateusz Możdżeń.

4
2
2
12
5
49'

Igor Angulo zagrał przed bramkę Korony Kielce. Zabrakło jednak strzału na bramkę gospodarzy.

9
5
4
5
5
46'

Początek drugiej połowy.

13
6
3
4
4
46'
7
2
2
2
1
45'

Doliczona jedna minuta.

16
7
5
3
9
45'

Gra wznowiona, nie ma rzutu karnego.

12
11
6
6
14
44'

Damian Kądzior dośrodkował w pole karne Korony. Lekkie zamieszanie, ale ostatecznie gospodarze wybili piłkę. Mamy chyba jeszcze analizę VAR.

4
3
4
3
4
42'

Górnik Zabrze stara się atakować. Przed chwilą z dystansu niecelnie strzelał Mateusz Wieteska.

11
8
1
3
3
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Możdżeń.

16
7
3
6
7
38'

W polu karnym Korony Kielce podanie otrzymał Damian Kądzior. Jego uderzenie było jednak niecelne.

4
6
1
8
6
37'

Po dośrodkowaniu w pole karne Górnika Zabrze główkował Nabil AankourTomasz Loska złapał piłkę.

16
7
5
4
2
36'

W ostatnich minutach sporo gry w środkowej strefie boiska.

6
4
3
2
3
33'

Żółtą kartkę otrzymał Nika Kaczarawa.

26
11
6
8
14
30'

Jak na razie ciekawe spotkanie w Kielcach. Aktualnie przy piłce Górnik Zabrze.

26
14
4
5
10
29'

Piłka odbiła się od poprzeczki bramki Górnika Zabrze, ale i tak sędzia odgwizdał spalonego.

12
6
8
4
6
27'

Rafał Kurzawa dośrodkował z rzutu wolnego, główkował jeden z zawodników Górnika, ale to był strzał niecelny.

11
7
5
4
8
27'

Będzie rzut wolny dla Górnika Zabrze i kolejna okazja na dośrodkowanie w pole karne Korony.

18
8
3
3
6
24'

Z około 20 metrów strzelał Rafał Kurzawa. Po rykoszecie piłkę złapał Zlatan Alomerović.

9
3
2
1
8
23'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Korony Kielce. Zagrywał Rafał Kurzawa, a jeden z zawodników gospodarzy wybił piłkę.

6
1
1
1
2
21'

Gra wznowiona.

13
7
2
3
3
20'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Michał Koj.

3
3
7
6
7
17'

Z rzutu wolnego z około 18 metrów strzelał Rafał Kurzawa. Uderzenie było niecelne.

8
3
1
8
12
16'

Z rzutu wolnego strzelał Rafał Kurzawa. Zagranie ręką jednego z zawodników Korony Kielce i jeszcze jeden rzut wolny dla Górnika.

13
7
3
5
4
13'

Łukasz Wolsztyński zgrał piłkę głową, w polu karnym strzelał Igor Angulo, a piłka wpadła do bramki. Po analizie VAR gol nie został jednak uznany. Wolsztyński był na spalonym.

45
22
8
12
34
10'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Korony. Główkował Szymon Matuszek, jeszcze przed bramką gospodarzy doszło do zamieszania, ale ostatecznie wybronili się piłkarze Korony.

2
1
2
2
11
7'

Groźna akcja Korony Kielce i zamieszanie w polu karnym gości. Wynik jednak bez zmian.

5
3
3
4
4
5'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Korony. Zlatan Alomerović wypiąstkował piłkę.

7
4
2
4
5
2'

Gol! Strzelił Goran Cvijanović. Pewny strzał z "jedenastki" oddał Goran CvijanovićKorona Kielce prowadzi 1:0.

48
23
12
21
45
2'

Nika Kaczarawa faulowany przez Suareza w polu karnym! Rzut karny dla Korony Kielce!

13
9
3
11
18
19:37

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.