13
9
10
86'

Seria kiksów w polu karnym Lecha. Najpierw źle zachował się Putnocky, dzięki czemu piłka trafiła do Krasicia. Ten odegrał do Peszki, który w idealej sytuacji nie trafił w piłkę.

18
59
10
6
10
83'

Kostewycz dośrodkowywał do Gytkjaera, ale obrońca zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

13
9
8
13
13
82'

7
80'

Tempo meczu jest słabe. Widać, że losy meczu są już rozstrzygnięte.

11
9
5
4
5
75'

Lecha mogła zdobyć bramkę! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła do zamykającego akcję Chrzanowskiego. Po jego uderzeniu był jeszcze rykoszet, a potem nogą kapitalnie interweniował Putnocky.

14
15
5
6
12
75'
ZMIANA
74'

Lech nie musi forsować tempa i pozwala Lechii dłużej pograć piłkę. Często dzięki temu ma okazje do kontrataków.

8
6
2
4
3
70'

Majewski oddał groźny strzał z dystansu, który z problemami odbiłl Kuciak.

28
9
3
3
5
69'

Lechia wywalczyła piłkę na połowie Lecha. Strzał Kuświka z pola karnego bez problemów obronił Putnocky.

11
14
4
1
4
67'

Lechia dłużej utrzymała się przy piłce, ale po prostej stracie Lech miał okazję do kontry. Gajos znów zagrywał za plecy obrońców do Gytkjaera, ale tym razem w ostatniej chwili skutecznie interweniował Nalepa.

12
5
4
1
7
64'

Mało dzieje się ostatnio na boisku. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

6
4
4
3
7
59'

`Peszko dobrze zagrał do Sławczewa, ale jego uderzenie zablokował Dilaver.

8
21
3
7
5
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Łukasik.

25
9
1
3
4
56'
ZMIANA
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Darko Jevtić.

Jevtić kapitalnie jednym zwodem zwiódł obrońców i płaskim strzałem pokonał Kuciaka!

Lech Poznań
130
71
17
12
19
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joao Nunes.

28
10
5
3
5
53'

Jevtić dobrze zagrał do Majewskiego, ale jego strzał z pola karnego został zablokowany.

9
3
8
4
6
51'

Po dośrodkowaniu Lipskiego niecelnie przewrotką uderzał Kuświk. Napastnik Lechii nieczysto trafił w piłkę.

7
13
3
3
5
48'

Putnocky pewnie obronił płaski strzał Borysiuka z dystansu.

20
10
1
4
3
47'

Zablokowany strzał Jevticia z pola karnego.

4
3
2
2
9
46'
ZMIANA

Lechia. Schodzi: Marco Paixao. Wchodzi: Ariel Borysiuk.

46'

Początelkm drugiej połowy.

4
8
2
3
2
45+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Asystował mu Maciej Gajos.

Gajos kapitalnie zagrał za plecy obrońców, którym uciekł Gytkjaer i mając przed sobą tylko bramkarza podwyższył prowadzenie.

240
121
28
29
50
45+1'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Mihai Radut. Wchodzi: Kamil Jóźwiak.

29
19
11
16
24
45'

Sędzia doliczył siedem minut.

19
13
12
7
12
44'

W Lechu doszło już do dwóch wymuszonychj zmian, a konieczna będzie trzecia. Kontuzji doznał Radut.

18
25
11
40
53
41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Emir Dilaver.

Lech Poznań
23
12
5
14
30
41'

Kostewycz zdecydował się na strzał z dystansu. Piłlka przeleciała obok bramki.

11
10
10
8
12
37'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sławomir Peszko.

64
31
7
12
20
36'

Tempo meczu jest bardzo niskie.

14
14
7
14
15
32'

Sporo chaosu i niedokładności na boisku.

13
8
13
11
28
30'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Jasmin Burić. Wchodzi: Matus Putnocky.

31
16
13
36
19
28'

Konieczna będzie zmiana.

19
15
9
52
21
27'

Urazu nabawił się Jasmin Burić i mamy przerwę w grze.

22
20
14
61
27
25'

Kostewycz dobrze dośrodkował w pole karne, gdzie do strzału szykowało się dwóch lechitów. Górą był jednak obrońca Lechii.

26
13
9
14
11
22'

Dłużej przy piłce utrzymuje się Lech i to on ma przewagę optyczną.

43
23
5
7
15
18'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Mario Situm. Wchodzi: Darko Jevtić.

51
22
30
29
23
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Trałka.

Lech przeprowadziłł kombinacyjną akcję. Strzał Situma został zablokowany, ale do piłki dopadł Trałka i strzałem lewą nogą z pola karnego zdobył bramkę.

253
128
34
35
71
13'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego za lekko głową uderzał Dilaver i bez problemów piłkę złapał Kuciak.

18
13
15
16
19
11'

Lech często w prosty sposób traci piłkę.

27
18
10
15
29
8'

Bliski szczęścia był Lech! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzył Vujadinović, ale Kuciak pewnie złapał piłkę.

28
14
8
10
16
7'

Jak na razie Lechia jest zespołem lepszym.

32
15
7
11
27
5'

Simeon Sławczew znakomicie urwał się obrońcom Lecha i w dogodnej sytuacji uderzył w boczną siatkę. Sporo szczęścia mieli gospodarze.

16
5
6
7
14
4'

Radut za lekko zagrywał w kierunku Buricia i bliski przejęcia piłki był Kuświk.  Ostatecznie bramkarz Lecha zdołał wybić piłkę i został jeszcze sfaulowany przez zawodnika gości.

10
4
6
5
5
3'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mario Situm.

Lech Poznań
14
6
6
6
27
3'

Po dośrodkowaniu Peszki akcję zamknął  Stolarski, ale jego strzał sprzed pola karnego zablokował Kostewycz.