11
8
12
85'

Żółtą kartkę otrzymał Nikola Mitrović, który utrudniał rywalowi rozpoczęcie gry.

Wisła Kraków
21
9
9
16
46
84'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Cristian Pasquato.

Legia Warszawa
60
28
3
9
15
83'
35
15
7
3
7
83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Petar Brlek.

18
4
8
10
48
82'

Mocny strzał z dystansu oddał William Remy, jednak piłkę bez kłopotów złapał Cuesta.

34
12
4
5
4
81'

Czas ucieka, a mistrzowie Polski wciąż nie mogą zdobyć kontaktowej bramki.

88
47
9
11
17
79'

Jakieś problemy zdrowotne ma Fran Velez, któremu pomocy udziela sztab medyczny Wisły.

15
10
7
32
32
77'

Tym razem sprzed pola karnego uderzył Cristian Pasquato, ale Julian Cuesta bezbłędnie interweniował.

42
18
5
3
10
76'

Julian Cuesta odbił piłkę na rzut rożny po strzale Remy'ego.

22
9
3
1
3
75'

Eduardo da Silva padł w polu karnym rywala po starciu z Franem Velezem. Sędzia skorzystał z pomocy systemu VAR i nie odgwizdał "11".

65
25
1
3
12
74'

Nieudany atak Wiślaków i z akcją ofensywną stara się wyjść Legia.

11
6
5
11
35
72'
69'

Legia Warszawa dotychczas wygląda na bezradną. Wisła Kraków tylko czeka na okazję do wyprowadzenia kontry.

85
47
6
7
10
67'

Żółtą kartkę za faul na Kucharczyku otrzymał Pol Llonch.

13
7
6
14
38
66'
31
18
4
3
3
65'

Lewą flanką próbowali się przedrzeć Wojskowi, lecz po chwili stracili piłkę.

33
34
2
5
12
63'
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Inaki Astiz.

59
22
4
4
7
62'

Na boisku leży Jesus Imaz, któremu udzielana jest pomoc medyczna.

8
3
3
4
12
60'

Legia Warszawa miała rzut rożny, ale nic nie wyszło z tej akcji. Do zmiany szykuje się Jarosław Niezgoda.

12
28
5
4
7
58'

Ponad bramką gości piłkę głową uderzył Eduardo da Silva.

23
27
4
6
6
56'

Adam Hlousek nieudanie współpracował z Szymańskim i od własnej bramki rozpocznie Julian Cuesta.

28
15
7
3
8
55'

Celnym strzałem odpowiedział Cafu, natomiast piłkę bez problemów złapał Julian Cuesta.

28
16
6
6
5
54'

Carlitos stanął oko w oko z Malarzem, ale trafił wprost w bramkarza Legii.

11
7
12
19
37
54'

Wiślacy blokują kolejne próby dośrodkowań przez swoich rywali, czy to z lewej, czy to z prawej strony boiska.

37
18
2
6
10
52'

Wydaje się, że Legia Warszawa gra zbyt wolno, przez co nie może rozmontować obrony ekipy z Krakowa.

38
28
5
8
7
50'

Dośrodkowywał z lewej flanki Sebastian Szymański, zaś niecelny strzał głową na bramkę Wisły oddał Eduardo da Silva.

21
9
4
3
3
49'

Wisła Kraków ma na razie wszystko pod kontrolą, a jej piłkarze wymieniają kolejne podania.

50
26
7
6
10
Czy Legia Warszawa wywalczy przynajmniej jeden punkt w tym meczu?
35
24
8
10
6
45+3'

Piłkarze będą grali jeszcze przez 2 minuty, bo sędzia długo czekał na decyzję VAR.

29
10
8
8
32
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

24
11
14
14
36
45'

Miroslav Radović złapany w pułapkę ofsajdową.

51
23
10
7
10
44'

Główkował Cafu, ale Julian Cuesta nie miał problemów ze złapaniem futbolówki.

32
21
7
5
11
42'

Julian Cuesta popisał się udaną interwencją po strzale Szymańskiego. Było groźnie pod bramką Wisły.

35
18
7
8
6
41'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w I połowie konfrontacji. Przy piłce znajduje się Wisła Kraków.

41
22
4
9
12
39'

Piłkarze z Krakowa wyglądają zdecydowanie lepiej fizycznie od Wojskowych, którzy na razie nie mają argumentów do skutecznej walki w tym spotkaniu.

68
55
9
12
14
37'

23
35'

Piłkę przejął Carlitos, lecz niecelnie zagrywał do klubowego kolegi. Hiszpan sieje dzisiaj popłoch wśród obrońców Legii.

27
20
9
12
21
33'

Legia Warszawa wolno buduje atak pozycyjny. Dotychczas podopieczni Romeo Jozaka nie mogą przedrzeć się przez szczelną obronę krakowian.

50
26
10
18
22
30'

Gol! Strzelił Fran Velez. Asystował mu Carlitos.

Wisła Kraków wygrywa już 2:0 w Warszawie! Carlitos znakomicie ograł z prawej strony boiska Eduardo da Silvę, wszedł w pole karne gospodarzy i miękko dośrodkował wzdłuż linii końcowej boiska. Formalności strzałem głową z około metra dopełnił Fran Velez.

350
188
29
24
59
30'

Legia Warszawa próbuje odpowiedzieć przyjezdnym, ale na razie robi to bezskutecznie.

38
45
9
10
15
28'

Na pozycji spalonej znalazł się Eduardo da Silva.

28
22
9
11
16
26'

Gol! Strzelił Carlitos.

Wisła Kraków wyszła na prowadzenie 1:0! Świetnie z rzutu karnego w prawy, górny róg bramki strzeżonej przez Arkadiusza Malarza uderzył Carlitos.

367
177
33
26
78
25'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Krzysztof Mączyński.

104
43
8
11
27
24'

Sędzia Bartosz Frankowski - po skorzystaniu z systemu VAR - podyktował rzut karny dla Wisły!

97
38
9
7
18
23'

Bartosz Frankowski postanowił skrzystać z systemu VAR. Sędzia chce wyjaśnić, czy Tibor Halilović był faulowany przez przeciwnika w "szesnastce" Legii.

56
34
27
15
22
20'

Eduardo da Silva oddał celny strzał głową, lecz piłkę pewnie złapał Julian Cuesta.

24
11
6
9
13
19'

Jesus Imaz przez pewien czas robił, co chciał z piłkarzami Legii, ale w końcu został zatrzymany.

14
15
3
4
7
17'

Wisła Kraków gra na razie bardzo umiejętnie w obronie i nie pozwala rywalowi na zbyt wiele.

25
12
4
7
10
15'

Michał Pazdan przyblokował Carlitosa i od bramki rozpocznie Arkadiusz Malarz.

18
10
3
8
13
14'

Niezłe tempo meczu w Warszawie. Na trybunach gorąca atmosfera, chociaż temperatura powietrza jest niska, bo wynosi -2 stopnie Celsjusza.

16
11
4
2
2
12'

Dynamiczne są dzisiaj ataki Wiślaków. Widać, że goście tylko czyhają na kolejne okazje do wyprowadzenia kontry.

19
11
4
6
6
10'

Jesus Imaz znalazł się na pozycji spalonej. Chociaż wydaje się, że ofsajdu nie było.

5
10
6
8
12
9'

Wisła Kraków wyszła z szybką kontrą! Jesus Imaz zagrał do Carlitosa, a ten nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Arkadiuszem Malarzem, który popisał się skuteczną obroną.

17
15
6
8
8
8'

Mistrzowie Polski mają optyczną przewagę. Teraz wywalczyli korner.

14
7
3
7
18
7'

Legia Warszawa będzie miała rzut wolny w okolicach pola karnego Wisły. Faulowany był Miroslav Radović.

9
6
3
6
17
5'

Piłkę złapał Malarz i szybko rozpoczął akcję swojego zespołu.

6
6
2
1
10
4'

Faulowany na połowie rywala był William Remy i od rzutu wolnego swoją akcję rozpoczęła Legia.

8
6
7
3
5
3'

Arkadiusz Malarz zderzył się z Carlitosem i już potrzebuje pomocy medycznej. Jednak będzie kontynuował grę.

14
13
6
4
11
2'

Szarżował Sebastian Szymański, a dobrze interweniował Julian Cuesta. Po chwili mógł odpowiedzieć Carlitos. Ciekawy początek rywalizacji.

12
8
3
6
3
1'

Od środka boiska starcie rozpoczęli gospodarze, grający w białych trykotach. Goście występują w czerwonych strojach.