Lotto Ekstraklasa: 30. kolejka
07 kwi 2018 18:00
90+3'

Głęboka centra z prawej flanki, ale dobrze na przedpolu zachował się płocki bramkarz.

18
10
2
4
5
90+2'

5
90'

Sędzia doliczył aż 5 minut.

14
9
7
6
18
88'

Szturm Jagi, ale w tym gąszczu nóg trudno o skuteczny strzał.

6
5
1
2
4
86'
9
1
1
3
3
86'

16
85'

Żółtą kartkę otrzymał Arvydas Novikovas.

7
5
3
2
4
84'

Varela sam przed Pawełkiem, ale uderza bardzo lekko, prosto w golkipera.

8
8
1
5
7
83'
6
2
2
6
4
80'

4
77'
77'

Gol! Strzelił Semir Stilić.

Ależ bierność defensywy gospodarzy! Reżyser gry płocczan był sam, a zdołał oddać strzał. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki.

Wisła Płock
93
45
8
14
19
74'

Martin Pospisil z dystansu! Celnie, ale prosto w bramkarza.

6
2
4
4
4
73'

Przypadkowo piłka trafia w pole karne do niepilnowanego Novikovasa. Trybuny na chwilę ożyły, ale piłka odbija się od Litwina jak od ściany.

5
7
1
5
2
71'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Szymański. Nakładka.

7
1
1
2
5
70'

Centra Furmana i mały kociołek przed bramką Pawełka. Skończyło się na strachu.

9
7
4
3
5
68'

Żółtą kartkę otrzymał Guilherme Sitya.

8
4
2
3
6
65'
12
1
5
3
8
63'

Jaga pełna nadziei na wyrównanie! Przemysław Frankowski dokręcał piłkę w kierunku dalszego słupka, ale ta minęła cel.

8
2
4
1
7
62'

Lob Furmana, ale Pawełek łapie piłke na linii bramkowej.

9
7
4
1
4
58'

Od razu podanie na skrzydło do Bezjaka, ale ten za mocno wypuścił sobie piłkę i nie dogonił jej przed linią końcową.

7
2
4
1
7
56'
15
5
5
2
3
55'

Oj będzie się tu jeszcze działo. Trener Mamrot za chwilę dokona ofensywnej zmiany.

14
6
7
3
3
54'

Gol! Strzelił Martin Pospisil.

Jest trafienie kontaktowe! Po strzale sprzed pola karnego piłka wpada tuż przy prawym słupku.

48
22
7
20
36
52'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Wlazło. Taktyczne przerwanie kontry.

10
4
4
3
8
50'

Piłka prosto na głowę Frankowskiego, ale strzał przelatuje nad poprzeczką.

7
2
5
2
4
48'

Michalak uciekł lewym skrzydłem i podał po ziemi do Kante. Lekki strzał napastnika przyblokował jeden z obrońców Jagi.

7
5
2
1
4
46'

komentarz

Jako pierwsi z werwą wybiegli z szatni gospodarze. Czyżby szybki gol kontaktowy i nagły zwrot akcji? Liczymy na emocje po przerwie.

5
4
4
3
4
46'
45+1'

Płaski strzał Frankowskiego, ale Thomas Daehne pewnie broni.

8
4
4
2
5
44'

Dynamicznie wbiegł skrzydłem Frankowski, ale w kluczowym momencie podał do bramkarza Wisły.

2
3
2
2
4
17:25

Wisła Płock zaskakujaco łatwo zaskoczyła lidera. Do końcowego gwizdka jeszcze daleko, ale pojawili się już pierwsi twórcy...

10
6
1
2
5
41'

Karol Świderski pada w polu karnym rywala, ale nie ma gwizdka.

5
4
3
5
7
39'

Po raz n-ty fauluje na skrzydle Cezary Stefańczyk. Obrońca Wisły musi się trochę uspokoić jeśli chce dotrwać do końca meczu.

4
2
3
3
3
35'

Prostopadła piłka do Vareli, ale połapał się we wszystkim Mitrović. Po chwili fatalnie nogami wybijał Pawełek, ale goście nie skorzystali z prezentu.

2
4
6
2
10
32'

Kilka minut słabej gry z dala od bramek. "Jaga" przyjęła dwa ciosy i wygląda na to, że nadal boli.

14
7
3
5
7
17:25

Mamy informację o frekwencji. Mecz z trybun ogląda 14 094 osób.

11
2
2
1
2
29'

Żółtą kartkę otrzymał Cezary Stefańczyk. Faul przy linii bocznej. Ucierpiał Novikovas.

4
1
3
5
8
26'

Gol! Strzelił Arkadiusz Reca. Asystował mu Dominik Furman.

Druga drzemka białostockiej defensywy i 0:2! Z bliska głową trafia ten, który otworzył wynik.

91
60
21
14
26
23'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Burliga. Faul taktyczny w środku boiska.

13
10
2
4
8
22'

Kontra Wisły! Michalak mocno zagrywa wzdłuż bramki, a Nemanja Mitrović zmienia kierunek lotu piłki. Blisko "samobója", ale futbolówka trafia w Pawełka.

10
8
3
1
5
19'

Ofiarnie (na wślizgu) dośrodkowywał Burliga. Piłka znalazła na 6. metrze Pospisila, ale ten zbyt długo zwlekał ze strzałem i został zablokowany.

6
2
1
2
2
18'

Centra Furmana, ale Mariusz Pawełek nie musiał zrobić ani kroku, aby chwycić piłkę.

6
6
1
1
4
16'

Było groźnie! Bliski wepchnięcia piłki do siatki był Piotr Wlazło, ale ostatecznie piłka u obrońców Wisły.

9
7
5
3
7
15'

Szymański "wyciął" Novikovasa i będzie dobra okazja dla Jagiellonii do centry w pole karne.

4
5
1
1
7
12'

Stlić ruszył w pojedynkę, przebiegł z piłką kilkanaście metrów, ale strzał z 17 metrów zatrzymał się na jednym z białostockich stoperów.

12
9
2
1
5
9'

Gol! Strzelił Arkadiusz Reca. Asystował mu Semir Stilić.

Pełne zaskoczenie na trybunach przy Słonecznej. Centra z prawej strony boiska na dalszy słupek i strzał z metra pod poprzeczkę. Gdzie była obrona lidera?

88
55
12
16
27
7'

Groźny atak gości przeprowadzony środkiem boiska. Gdyby Varela zagrał mocniej, Stilić stanąłby oko w oko z Pawełkiem. No, ale już nie gdybamy.

7
1
2
3
6
5'

Dużo miejsca na centrę miał na lewym skrzydle Reca. Płaskie dogranie w pole karne celowo przepuścił Semir Stilić, ale za nim nie było już żadnego z płocczan.

7
4
2
1
6
2'

Pierwszy atak gospodarzy lewym skrzydłem. Dośrodkowanie na 16. metr, ale Piotr Wlazło skiksował.

9
6
2
3
3
17:25

Na Legii mają podobny problem. Na pozostałych stadionach już grają.

6
3
3
2
2
17:25

Jest mała "obsuwa" z powodu zbierania serpentyn w polu karnym Pawełka. Niebawem pierwszy gwizdek.