5
9
12
90+2'

Świetna okazja przed Walcottem, ale nie ma gola, a na dodatek Anglik był na spalonym.

7
3
3
12
3
90'

Pięć minut doliczonych.

13
4
5
5
15
88'
12
4
2
3
5
85'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Granit Xhaka. 4:3! Co za mecz! Xhaka dośrodkował z kornera, piłkę głową uderza Giroud. Ta odbija się od poprzeczki i wpada do siatki.

71
50
27
24
29
85'

Alexandre Lacazette dryblował w polu karnym i jego strzał z trudem sparował Schmeichel.

16
6
6
3
2
85'

Zbyt głęboko ustawiona obrona Leicester zemściła się na Lisach. Arsenal nadal w natarciu.

9
6
3
2
2
83'

Gol! Strzelił Aaron Ramsey. Asystował mu Granit Xhaka. 3:3! Szwajcar rehabilituje się za błędy przy bramkach. Zagrał do zupełnie niepilnowanego Ramseya, który nie spudłował z siedmiu metrów.

34
23
12
13
23
82'
81'

Leicester broni się bardzo głęboko. To może źle się skończyć dla Lisów.

5
3
5
6
5
79'

Fatalny strzał Alexa Oxlade'a-Chamberlaina z 20 metrów. Jęk zawodu na trybunach.

5
4
3
4
2
78'

Arsenalowi przestała się "kleić" gra. Leicester z rytmu wybija Kanonierów.

5
2
3
2
75'

Arsenal. Schodzi: Danny Welbeck. Wchodzi: Theo Walcott.

12
4
4
1
2
74'

Oezil miał dużo miejsca z lewej strony pola karnego, jednak uderzył tylko w boczną siatkę.

2
1
2
1
74'

Alex Oxlade-Chamberlain mocno wstrzelił piłkę w pole karne. Ta przeleciała tuż obok słupka.

4
2
1
72'
70'

Granit Xhaka nieczysto trafił w piłkę na 20 metrze, ale mimo to Schmeichel musiał być czujny.

8
3
4
5
4
68'

Ramsey źle trafił w piłkę po dośrodkowaniu, a przy okazji doznał jeszcze jakiegoś urazu.

5
5
5
4
3
67'

Arsenal. Schodzi: Rob Holding. Wchodzi: Olivier Giroud.

10
5
3
1
2
67'

Arsenal. Schodzi: Mohamed Elneny. Wchodzi: Aaron Ramsey.

8
3
2
1
2
65'

Arsenal dominuje, ale co z tego skoro przegrywa. Lisy dobrze się ustawiają.

9
5
5
4
3
62'

Kapitalna interwencja Scheichela, który zatrzymał strzał Bellerina z siedmiu metrów.

5
7
1
3
4
61'

Teraz bardzo dobra interwencja Monreala, który zatrzymał podanie do Vardy'ego.

5
3
1
4
3
59'

Kasper Schmeichel sparował silny strzał Alexa Oxlade'a-Chamberlaina z 17 metrów.

6
5
3
3
2
56'

Gol! Strzelił Jamie Vardy. Asystował mu Riyad Mahrez. 3:2! Dośrodkowanie Mahreza z rzutu rożnego i Vardy z pięciu metrów skierował piłkę do siatki rywali.

49
23
10
21
22
55'

Mahrez zamarkował strzał lewą nogą, przełożył sobie ją na prawą. Wprawdzie uderzył niemal w środek bramki, ale mimo to Cech wybił futbolówkę na korner.

2
2
4
1
55'

Druga połowa to również bardzo wysokie tempo.

2
3
2
1
1
52'

Rehabilitacja Cecha, który zatrzymał Vardy'ego 25 metrów od własnej bramki.

5
4
2
2
2
51'

Koszmarna pomyłka Mahreza. Czy to strzał, czy to dośrodkowanie - piłka na... aucie.

6
4
2
1
1
49'

Arsenal w ataku pozycyjnym spokojnie rozgrywa piłkę. Po chwili niecelny strzał oddał z 20 metrów Mesut Oezil.

1
3
3
46'

4
45+2'

Gol! Strzelił Danny Welbeck. Asystował mu Sead Kolasinac. 2:2! Lacazette jakoś przecisnął piłkę pomiędzy nogami rywali. Kolasinac miał doskonałą okazję do strzelenia gola, ale podał do Welbecka, który wepchnął futbolówkę do siatki.

42
19
10
14
21
45'

Dwie minuty doliczone.

8
6
3
3
4
44'

Holding kolejny raz źle wyprowadził piłkę. Widać, że Anglikowi "nieco" brakuje do Koscielnego czy Mustafiego.

4
8
1
2
2
43'

Holding nie patyczkował się i wybił piłkę na aut.

4
6
3
2
3
42'

Ręka Ndidiego, wprawdzie nienaturalnie była położona, to Mike Dean nie wskazał na "wapno".

3
4
1
3
4
41'

Kontra Arsenalu przerodziła się w atak pozycyjny. Tak trudno zaskoczyć Leicester.

4
3
4
4
3
38'

Morgan odważnie przyjął na głowę silny strzał Xhaki. Jamajczyk to jednak twardy zawodnik.

8
8
6
4
5
36'

Harry Maguire świetnie zatrzymał Bellerina na prawej stronie boiska.

4
2
4
3
3
34'

Welbeck już chciał podawać do niepilnowanego w polu karnym Lacazette'a, ale sędzia - słusznie - przerwał grę. Anglik był na spalonym.

5
6
6
6
7
33'

Kolejny błąd Arsenalu. Tym razem zawiódł Holding, a Fuchs dośrodkował w pole karne. Okazaki oddał strzał głową tuż obok słupka.

3
3
2
4
7
32'

Arsene Wenger wbity w fotel. Arsenal gra dobrze, ale popełnił dwa proste błędy.

2
31'

Xhaka przy pierwszym golu dał się przeskoczyć Okazakiemu, a przy drugiej bramce źle wyprowadził piłkę. Szwajcar jest zamieszany w oba stracone gole.

4
4
2
7
6
29'

Gol! Strzelił Jamie Vardy. Asystował mu Marc Albrighton. 2:1! Błąd Xhaki, który podał wprost do Albrightona. Ten dośrodkował na czwarty metr, gdzie Vardy tylko dołożył nogę.

26
15
5
19
18
28'

Kiepskie zagranie Oezila. Niemiec nie jest dzisiaj w wysokiej formie.

2
5
5
27'

Sead Kolasinac oddał silny strzał z 14 metrów i bramkarz wybił piłkę na korner.

3
3
26'

Kocioł w polu karnym Lisów po tym jak wpadł w nie Welbeck. Zbyt długo jednak zwlekał z oddaniem strzału, w końcu zagrał przed bramkę, ale piłka została wybita.

3
2
2
5
3
24'

Arsenal zaczyna przeważać, gospodarze coraz szybciej grają piłką.

8
4
2
1
3
22'

Piękna klepka Arsenalu. Oezil zagrał do Welbecka, którego strzał został zablokowany.

7
5
4
4
4
22'

66 procent posiadania piłki ma Arsenal.

5
5
9
5
3
19'

Harry Maguire powalił na murawę Lacazette'a, ale sędzia nie pokazał mu żółtej kartki.

6
4
3
4
8
17'

Podanie na wolne pole do Vardy'ego, ale ten był na spalonym.

10
6
4
6
7
17'

Albrighton zagrał bardzo sprytnie. Nabił Bellerina i gospodarze nie wywalczyli nawet autu.

6
5
2
5
7
14'

Wyrównany mecz na Emirates Stadium. Lisy nie zamierzają się tylko bronić.

10
5
6
5
5
11'

Korner dla Arsenalu, lecz Holding nie trafił w piłkę po dośrodkowaniu Xhaki.

8
4
3
7
6
8'

Alex Oxlade-Chamberlain rozpędził się środkiem boiska, ale oddał niecelny strzał z 17 metrów.

6
6
7
5
5
7'

Zbyt mocne podanie do Bellerina i od autu rozpoczęły Lisy.

4
3
2
4
4
5'

Gol! Strzelił Shinji Okazaki. Asystował mu Harry Maguire. 1:1! Błąd Cecha, który minął się z dośrodkowaniem, a Maguire zgrał futbolówkę na czwarty metr. Tutaj Okazaki przeskoczył Xhakę i zdobył gola głową.

41
21
18
20
27
4'

MAHREZ! Silny strzał z woleja z 16 metrów i piłka przeleciała tuż obok słupka.

13
6
8
7
8
2'

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. Asystował mu Mohamed Elneny. 1:0! Dośrodkowanie Elneny'ego na jedenasty metr, gdzie Lacazette oddał precyzyjny strzał głową.