1
1
1
89'

Mogło być 2:0, ale Wayne Hennessey przytomnie obronił mocny strzał Solanke z ostrego kąta! Chwilę później tuż nad poprzeczką uderzył sprzed pola karnego Andrew Robertson.

1
1
1
1
3
85'

Wayne Hennessey przytomnie uprzedził przed polem karnym Salaha, a po chwili obronił uderzenie z dystansu Roberto Firmino.

2
2
2
1
2
84'
ZMIANA
84'

Liverpool utrzymuje piłkę daleko od własnej bramki i kontroluje mecz.

3
2
1
82'

Mohamed Salah zamknął dośrodkowanie z prawej strony boiska, główkował jednak dokładnie tam, gdzie stał Wayne Hennessey.

2
1
1
1
2
79'

Nieźle z lewego skrzydła centrował Sullay Kaikai, świetnie z bramki wyszedł jednak Simon Mignolet i złapał piłkę.

4
3
1
1
2
78'

Liverpool nieco zwolnił i czeka teraz na reakcję gości. Ci niemrawo zbierają się do ataku.

3
2
1
77'
ZMIANA
74'
ZMIANA

Palace. Schodzi: Jason Puncheon. Wchodzi: James McArthur.

73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sadio Mane.

1:0 dla Liverpoolu! Koszmarną stratę na linii własnego pola karnego zanotował Milivojević, piłkę przejął Mane i umieścił ją w siatce pewnym uderzeniem przy słupku.

Liverpool FC
23
17
8
3
4
70'

Jęk zawodu na trybunach! Strzały Sadio Mane i Wijnalduma zostały zablokowane, po chwili raz jeszcze uderzał Senegalczyk, ale zdecydowanie za lekko i Wayne Hennessey na posterunku.

3
4
1
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jordan Henderson.

5
5
1
2
67'

Jak po grudzie idzie Liverpoolowi. Gospodarze bardzo chcą, ale brakuje im wykończenia.

3
3
1
65'

W ostatnich kilku minutach tempo nieco spadło.

2
2
2
63'

Żółtą kartkę otrzymał Patrick van Aanholt.

2
1
61'
ZMIANA
60'

Wayne Hennessey odbił piłkę po uderzeniu z dystansu Hendersona, a poprawka Robertsona z ostrego kąta była niecelna.

2
2
1
1
57'

Wymiana ciosów trwa. Roberto Firmino nie trafił w bramkę kąśliwym strzałem z narożnika boiska.

1
1
1
55'

Teraz powinny prowadzić Orły! Ruben Loftus-Cheek perfekcyjnie dograł przed bramkę do Benteke, ale Belg uderzył na siłę i posłał piłkę w trybuny! To był 8. metr.

2
2
1
2
2
54'

Znów gorąco pod bramką Crystal Palace! Sprzed pola karnego płasko uderzył Georginio Wijnaldum i Wayne Hennessey musiał się mocno napocić, by odbić piłkę.

1
1
52'

Rzut wolny z 17 metrów egzekwował James Milner, lecz po jego strzale piłka poleciała nad poprzeczką.

1
1
50'

Liverpool przyspieszył i atakuje z większym animuszem niż przed przerwą.

2
1
47'

Liverpool miał rzut rożny, w polu karnym Orłów wytworzył się spory kocioł, jednak sytuację wyjaśnił dalekim wykopem Patrick van Aanholt.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
45'

Doliczona 1 minuta.

1
1
1
44'

Wayne Hennessey złapał piłkę po płaskim dośrodkowaniu aktywnego Robertsona z lewej strony pola karnego.

2
2
41'

Od razu odpowiedziały Orły i Simon Mignolet zatrzymał uderzenie Puncheona. Ciekawy fragment na Anfield.

3
2
41'

Wayne Hennessey zmuszony do sporego wysiłku, ale odbił piłkę po mocnym uderzeniu Roberto Firmino!

2
2
1
2
3
38'

Z rzutu wolnego z 18 metrów wprost w mur obrońców huknął Daniel Sturridge.

1
1
35'

Sadio Mane mógł dać Liverpoolowi prowadzenie. Doszedł do piłki zacentrowanej z lewego skrzydła, ale z 5 metrów uderzył lekko i nieczysto, w efekcie Wayne Hennessey spokojnie obronił.

3
3
1
2
2
32'

Ciężko na razie idzie Liverpoolowi. Z jego przewagi niewiele wynika.

3
3
1
1
1
28'

Daniel Sturridge łatwo wypracował sobie pozycję na 28. metrze, jednak uderzył bardzo niedokładnie.

3
3
1
1
1
26'

Scott Dann przeciął w polu karnym dośrodkowanie Gomeza.

2
2
1
2
1
23'

W szeregach Crystal Palace aktywny jest Christian Benteke. Belg dostaje sporo podań od kolegów i nęka defensywę The Reds.

3
3
2
1
1
20'

Liverpool przeważa, atakuje ze sporym rozmachem, jednak pod bramką Hennesseya brakuje mu dokładności.

2
2
1
3
16'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jason Puncheon.

Crystal Palace
2
2
1
1
2
15'

Fatalny błąd popełnił Wayne Hennessey, jednak Liverpool nie potrafił tego wykorzystać! Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła bramkarz Palace minął się z piłką, ale Joel Matip główkował niecelnie!

3
3
1
1
2
14'

Bardzo zacięty pierwszy kwadrans. Na razie Orły stawiają faworytowi twardy opór.

5
3
1
1
2
10'

Odpowiedź The Reds: płasko z ostrego kąta uderzył James Milner i piłkę z małymi kłopotami złapał Wayne Hennessey.

4
3
2
3
2
9'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z narożnika boiska bardzo dobrą okazję miał James Tomkins, jednak z kilku metrów główkował niecelnie.