Stoke umiejętnie trzyma rywala na dystans.

3
2
7
90'

5 minut szans Arsenalu, o tyle ten mecz przedłuża sędzia.

1
2
2
5
10
89'
88'

Olivier Giroud mocno zaatakował interweniującego na przedpolu Butlanda. Jest reakcja pana Marinera. Faul i odech dla defensywy Stoke.

4
4
1
1
1
85'

Przedłuża nam się przerwa w grze. Erik Pieters utykając bardzo długo opuszczał boisko.

1
1
1
3
1
82'

Erik Pieters padł w polu karnym Arsenalu, ale sędzia nie reaguje. Konieczne kest przerwanie gry, bowiem piłkarz Stoke nie podnosi się z murawy.

2
1
79'

Arsenal. Schodzi: Granit Xhaka. Wchodzi: Alex Iwobi.

78'
76'

Centra za centrą, ale obrona Stoke nie pozwala na wiele.

2
2
3
75'

603 podania wymienili piłkarze Arsenalu, dla porównania gospodarze mieli ich 179. Prawdziwa przepaść, ale to Stoke City prowadzi.

1
2
3
17:45

Jeszcze informacja o frekwencji. Na żywo ten mecz ogląda 29 459 widzów.

2
4
72'

Istna "bomba" Lacazette'a ląduje w górnym rogu bramki miejscowych, ale sędzia gola nie uznaje. Był spalony, choć my mamy wątpliwości.

1
71'

Stoke. Schodzi: Jese Rodriguez. Wchodzi: Ramadan Sobhi.

70'

Rozklepana obrona gospodarzy. Piłka do stojącego na 8. metrze Lacazette'a, ale ten źle przyjmował piłkę. Po chwili dwie próby Oezila, ale obie nieskuteczne.

3
3
1
1
67'

Pierwszy kontakt z piłką Giroud i od razu wypracowana "setka". Danny Welbeck przegrywa jednak pojedynek z Butlandem.

4
2
1
66'
62'

Odpowiadają gospodarze! Saido Berahino wyprzedził Monreala i z 11 metrów uderzył głową. Piłka odbiła się od murawy wysokim kozłem, ale Cech zdołał przenieść ją nad poprzeczką.

2
3
2
1
60'

Arsenal dość łatwo dochodzi do pozycji strzałowych. Przed momentem po akcji prawą stroną w sam środek bramki uderzał Aaron Ramsey i piłka u Butlanda.

6
2
2
1
2
59'

Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy z lewej strony boiska. Danny Welbeck trafił piłkę ramieniem i ta minęła cel.

2
2
1
3
2
58'

Płaskie, celne uderzenie Bellerina. Jack Butland "wypluł" futbolówkę przed siebie, ale w olbrzymim zamieszaniu żaden z Kanonierów nie wepchnął jej do siatki.

2
1
1
56'

Kurt Zouma przypadkowo dotknął piłki ręką we własnym polu karnym, ale podobnie jak to było w pierwszej połowie u Pietersa, również bez reakcji arbitra.

1
1
1
4
54'

Hector Bellerin przedzierał się lewą stroną pola karnego gospodarzy, ale zdecydowany wślizg obrońcy wyjaśnił sytuację.

1
1
1
1
50'

Z punktu widzenia widowiska świetnie rozpoczęło się drugie 45 minut. Arsenal musi teraz ruszyć, by odrobić straty.

2
1
2
1
4
47'

Gol! Strzelił Jese Rodriguez. Asystował mu Saido Berahino.

Zaczynamy od gola! Podanie w pole karne Arsenalu do Berahino, ten krótko podał do Rodrigueza. Strzał w długi róg, obok nogui bramkarza i mamy otawrcie wyniku.

27
16
8
10
20
46'

Początek II połowy.

10
3
2
1
2
45+1'

Fletcher mocno wstrzelił piłkę w pole karne gości, ale tam pewnie na przedpolu Petr Cech. Wzorowe piąstkowanie bramkarza Arsenalu.

10
5
2
2
3
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

5
3
1
1
43'

Granit Xhaka kropnął z 23 metrów, ale trafił w plecy jednego z rywali.

5
2
2
1
41'

Przerwa w grze. Mame Diouf odczuł wślizg jednego z rywali.

5
3
1
1
1
39'

Strata Xhaki i Stoke ruszyło z szybką kontrą. Jese Rodriguez ponownie odważnie między kilku rywali, ale tym razem górą defensywa.

4
3
1
1
1
37'

Zaczęło padać w Stoke i to z każdą minutą coraz mocniej.

7
3
4
3
35'

Brawa za decyzję. Celny i co ważne zaskakujący strzał Xhaki z 25 metrów. Jack Butland był jednak na posterunku.

9
6
1
32'

Centra z prawej strony boiska w pole karne gości. Ależ wysoko wyskoczył Ryan Shawcross! Strzał głową jednak dość wysoko nad bramką Cecha.

4
5
1
1
30'

Stały fragment z prawej strony pola karnego Arsenalu wykonywany przez Fletchera. Szkot przeciągnął jednak dośrodkowanie.

5
3
2
28'

Mesut Oezil świetnie podaje na dalszy słupek do zamykającego akcję Ramsey'a. Strzał Walijczyka odbija się od brzucha Butlanda!

6
4
1
2
2
25'

Stoke. Schodzi: Xherdan Shaqiri. Wchodzi: Saido Berahino.

24'

Xherdan Shaqiri trzyma się za mięsień uda. Oj źle to wygląda i chyba konieczna będzie zmiana.

5
3
6
1
21'

Dzieje się! Jese Rodriguez nie do zatrzymania w kontrze gospodarzy. Nie dało mu rady dwóch rywali. Zagranie na 9. metr, ale strzał Choupo-Motinga obronił Cech.

8
3
2
19'

Ależ rozegrali to Kanonierzy! Danny Welbeck z lewej strony pola karnego sam przed Butlandem, ale świetnie broni golkiper Stoke City.

8
3
2
2
16'

Urwał się Aaron Ramsey. Walijczyk wpadł w pole karne z jego lewej strony, ale spychany przez Dioufa zagrał wprost do rąk bramkarza gospodarzy.

7
3
1
2
14'

"Klepka" Bellerina z Lacazettem, a następnie bardzo mocne zagranie wzdłuż bramki. Nikt nie sięgnął tej piłki.

8
3
3
1
11'

Erik Pieters zagrywa ręką we własnym polu karnym. Było to przypadkowe dotknięcie i chyba dlatego sędzia nie zareagował.

6
2
1
2
2
10'

Niesamowita szybkość zaprezentował na prawym skrzydle Oxlade-Chamberlain. Pomocnik dogonił piłkę tuż przed linią końcową, ale nie dało się z tego precyzyjnie dośrodkować.

6
4
2
2
17:45

Jesteśmy Wam jeszcze winni pytanie o rozstrzygnięcie.

Kto zatem wygra?
Stoke City
Arsenal Londyn
nikt, będzie remis
8
4
8'

Hector Bellerin wpada w pole karne Stoke. Ryzykowne wejście wślizgiem Zoumy jest jednak skuteczne.

6
2
1
1
6'

Długie zagranie na wolne pole do Choupo-Motinga, ale czujny Cech skasował akcję na linii własnego pola karnego.

8
3
1
3'

Darren Fletcher ruszył środkiem boiska i podał na lewo do Jese. Nowy gracz Stoke poradził sobie z obrońcą, ale powstrzymał go wybiegający z bramki Petr Cech.

7
3
1
1
1
17:45

Wychodzą piłkarze. Pasiaste biało-czerwone stroje gospodarzy, Arsenal zagra na ciemno-szaro.