Walczy o honorowego gola Swansea, ale nic nie zapowiada, by ten padł.

5
85'
84'

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Paul Pogba.

Istny nokaut! Kontra wyprowadzona przez Pogbę i precyzyjny strzał Martiala tuż przy słupku.

Manchester United
63
36
16
11
17
83'
82'

Gol! Strzelił Paul Pogba. Asystował mu Henrich Mchitarjan.

Kolejny cios wyprowadzony przez Manchester! Tym razem po szybkiej akcji i prostopadłym podaniu Pogba skutecznie uderzył "podcinką".

58
37
15
14
16
80'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Henrich Mchitarjan.

Fabiański bez szans. Krosowe podanie Ormianina i Belg pewnie wykorzystuje "setkę".

73
45
20
18
20
78'

Martial wymienił podania z Lukaku, ale strzał Belga został zablokowany przez Fernandeza.

10
6
3
4
3
75'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Marouane Fellaini.

8
10
7
5
6
75'
74'

Było blisko! Paul Pogba uderzył nad murem, ale opadająca piłka nie znalazła drogi do siatki.

9
8
5
6
6
73'

Żółtą kartkę otrzymał Leroy Fer. Faulowany był strzelający z 20 metrów Danny Blind.

Swansea City
6
6
3
2
3
71'

Dwa kornery bite przez gospodarzy, ale w obu przypadkach bez zagrożenia.

12
9
5
3
5
68'

Bardzo niecelna próba Mchitarjana okolic 22. metra. Ormianin miał dużo miejsca i czasu, ale nie popisał się.

13
8
6
6
6
67'
10
14
6
4
6
66'

Swansea. Schodzi: Roque Mesa. Wchodzi: Wayne Routledge.

9
15
6
5
4
65'

Słabo wyglada dzisiaj Romelu Lukaku. Co podanie to Belg notuje stratę.

7
5
5
11
8
64'

Wierzy w wyrównanie Swansea City. Przed momentem krótkie podanie Ayew do Abrahama, ale we wszystko wmieszał się Jones.

14
9
4
4
7
62'

Była okazja na 1:1! Centra z lewego skrzydła trafia do pozostawionego bez opieki Abrahama, ale ten uderza głową nad poprzeczką.

13
11
8
8
14
61'

Jordan Ayew z piłką na prawej flance. Napastnik pomagał sobie ręką w opanowaniu futbolówki, ale sędzia nie zareagował. Po chwili centra... prosto na głowę stoperów gości.

11
8
9
4
4
58'

Przez dłuższą chwilę gościliśmy pod bramką przyjezdnych. Akcję Łabędzi kończy bardzo niecelny strzał Fera z 17 metrów.

12
13
6
7
8
56'

Celny strzał Rashforda z 20 metrów, ale Fabiański pewnie zatrzymał futbolówkę.

20
15
6
5
7
54'

Szarża Rashforda "na luzie" zastopowana przez Fernandeza.

10
11
6
6
6
52'

Każdy faul Pogby to ekspresyjna reakcja publiczności. Widownia domaga się drugiej żółtej kartki dla Francuza, ale nie przesadzajmy. Faul sprzed chwili nie zasługiwał na indywidualną karę.

7
50'

Juan Mata łatwo oszukał lewego obrońce Łabędzi, ale centra tuż przed bramkę padła łupem Mawsona. Bardzo pewnie gra dzisiaj stoper Swansea.

9
7
5
4
5
48'

Zaczynamy od ataków gospodarzy. Wyraźnie przeciągnięte dośrodkowanie Olssona z lewego skrzydła.

8
9
6
4
4
46'

Początek II połowy.

14
11
5
2
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

13
11
8
10
5
45'

Gol! Strzelił Eric Bailly.

Bardzo mocny strzał głową Pogby w niesamowitym stylu wybronił Fabiański! Polak zbił piłkę na poprzeczkę, ale po chwili nie miał już szans po dobitce Bailly'ego.

73
34
20
27
29
42'

Błąd Fabiańskiego, który wybiegł na przedpole, chcąc uprzedzić Pogbę. Polak nie złapał piłki i mógł z tego skorzystać Juan Mata. Uderzenie... tuż obok słupka.

18
11
14
9
10
39'

Faul Mchitarjana. Dośrodkowanie Mesy trafia na głowę Mawsona, ale ten fatalnie przestrzelił głową.

14
9
8
8
6
36'

Marcus Rashford sam przed Fabiańskim! Próba "podcinki" nad bramkarzem, ale Polak wyczekał młodego napastnika. Brawo Łukasz!

36
18
9
7
15
35'

Kyle Bartley ściągany przez Bailly'ego oddaje strzał głową, ale nie było to czyste uderzenie i piłka obok bramki.

12
13
5
5
4
33'

Rashford przewrócony przed polem karnym Swansea, ale sędzia nie reaguje i gospodarze wychodzą z kontrą. Jordan Ayew wpadł w szesnastkę, ale jego zagranie wzdłuż bramki przeciął wślizgiem Jones.

17
11
12
7
9
31'

Taktyczny faul Pogby, który ma już na koncie jedno "żółtko". Sędzia wezwał Francuza do siebie, ale skończyło się na reprymendzie.

18
17
9
11
10
30'

Marcus Rashford wdał się w drybling z trzema rywalami, utrzymał się przy piłce, ale spowolnił akcję swojej drużyny.

15
13
11
8
6
29'

Pewna interwencja Fabiańskiego po mocnym strzale Rashforda sprzed pola karnego.

22
15
6
5
5
26'

Żółtą kartkę otrzymał Paul Pogba. Podcięcie Carrolla.

16
12
8
9
18
26'

Marcus Rashford usilnie domagał się odgwizdania faulu co nie spodobało się sędziemu. Jest słowna reprymenda od pana Mossa.

18
9
5
4
5
25'

Piłka u Fabiańskiego i natychmiastowy pressing Lukaku. Polak nie przestraszył się i dokładnym, długim podaniem obsłużył jednego ze swoich kolegów.

20
10
4
3
5
23'

Wybiegajacy na czystą pozycję Marcus Rashford i wślizg Bartley'a. Kibice podnieśli się z krzesełek, ale sędzia uznał, że piłkarz gospodarzy nie faulował.

14
10
5
7
11
20'

Romelu Lukaku próbuje z linii pola karnego, ale jego uderzenie łatwo zablokowane.

16
10
6
8
7
18'

Brzydki faul Fera w środkowej strefie na Maticiu. Kartki nie ma, jest rozmowa z arbitrem.

12
7
6
8
12
15'

Zaczyna cisnąć Manchester United. Gospodarze choć rozpoczęli odważnie, teraz zmuszeni do ciężkiej pracy w defensywie.

20
9
10
7
13
11'

Prostopadłe podanie w tempo Lukaku do Maty, ale świetny wślizg Fernandeza wyjąsnił sytuację.

16
9
6
8
10
9'

Jest okazja do centry dla Manchesteru United. Mawson faulował Rashforda z lewej strony pola karnego Swansea. Centra Maty i poprzeczka po strzale głową Jonesa! Obrońca gości w momencie podania był na spalonym, ale nie zauważył tego sędzia.

9
10
11
15
10
8'

Niecelny, płaski strzał Rashforda z 20 metrów. Młody napastnik pomylił się o ok. metr.

12
8
6
9
5
6'

Bezproblemowo David de Gea. Lekko z dystansu uderzył Mesa i bramkarz Manchesteru zaliczył kontakt z piłką.

17
12
6
5
4
4'

Zaskakująca próba Olssona ze skrzydła! Zamiast dośrodkować Szwed uderzył na bramkę, a piłka odbiła się od poprzeczki.

15
9
11
4
4
3'

Od pierwszych minut gospodarze szanują piłkę, długo rozgrywając ją na własnej połowie. Próbę zagrania za plecy obrońców gości przeciął Jones.

19
9
5
5
5
13:06

Minuta ciszy poświęcona ofiarom ataku terrorystycznego w Barcelonie.

20
9
4
5
4
13:06

Gospodarze w białych strojach, goście w czerwonych koszulkach i czarnych spodenkach.

13
8
3
2
2
13:06

Rozgrzewka już skończona, gotowi do gry piłkarze za moment pojawią się na boisku.