1
3
4
90+2'

Raheem Sterling dopadł do bezpańskiej piłki przed polem karnym gospodarzy. Miał trochę miejsca na oddanie strzału, a huknął tak mało starannie, jakby atakowało go dziesięciu przeciwników jednocześnie.

2
1
1
1
2
90'

Doliczone 5 minut do regulaminowego czasu.

6
4
2
2
4
85'

Żółtą kartkę otrzymał Harry Arter.

3
1
2
1
2
85'

Atmosfera wyczekiwania na stadionie. Manchester City miał rzut wolny tuż sprzed pola karnego. Asmir Begović i kibice mieli się czego obawiać, jednak Sergio Aguero chybił.

6
4
2
7
2
83'

Man City. Schodzi: Gabriel Jesus. Wchodzi: Leroy Sane.

3
2
2
4
2
79'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Mendy.

3
2
1
1
4
78'

Spieszy się przyjezdnym i to bardzo. Ciasno ustawieni zawodnicy AFC Bournemouth prowokują do strzałów z dystansu, ponieważ nie pozwalają futbolówce przedostać się w pole karne.

1
1
75'

Słupek za słupek! Również do gospodarzy uśmiechnęła się fortuna po uderzeniu Nicolasa OtamendiegoAsmir Begović tylko obserwował szczęśliwy lot piłki.

1
1
2
1
1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Steve Cook.

1
73'
2
1
2
1
1
72'

Sergio Aguero aktywny od momentu pojawienia się na boisku. Oddał już jedno, niecelne uderzenie. Ponadto po rajdzie w pole karne AFC Bournemouth domagał się rzutu karnego. Sędzia nie podzielał jego stanowiska.

2
2
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Otamendi.

1
1
1
4
67'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Sergio Aguero.

65'

Coraz mniej czasu ma Manchester City. Wygląda na trochę zdziwionego Pep Guardiola, że gospodarze nie zamierzają się kurczowo bronić w drugiej połowie, a też atakują.

1
61'

Niespodzianka mogła być jeszcze większa, gdyby Joshua King strzelił odrobinę precyzyjniej. Manchester City uratował przed stratą drugiego gola słupek!

3
3
1
1
60'

Nie będą przebierać w środkach gospodarze w ostatnich dwóch kwadransach tego meczu. Tego zresztą oczekuje od nich publiczność, która czuje w powietrzu niespodziankę.

1
1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Vincent Kompany.

2
1
6
53'

Na początku drugiej połowy, identycznie jak na starcie drugiej, Manchester City nie atakuje groźnie. Ponownie potrzebuje czasu na rozpędzenie się.

2
2
1
1
50'

Po przerwie Manchester City przystępuje do kolejnych ataków. Raheem Sterling rozpędził się tak bardzo, że wybiegł z piłką poza boisko. W tej sytuacji grę wznowi Asmir Begović.

1
3
3
46'

Gra wznowiona po przerwie.

3
1
1
45'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

4
3
2
2
3
44'

Asmir Begović ratuje remis gospodarzom. Przed momentem bramkarz AFC Bournemouth wyszedł w powietrze i zatrzymał piłkę po mocnym strzale Fernandinho.

4
3
2
2
2
42'

Nathan Ake zszedł z boiska z pomocą służb medycznych. To wymagało krótkiej przerwy w grze. Obrońca za moment powróci, żeby pomóc odeprzeć ostatnie ataki Obywateli w pierwszej połowie.

4
3
2
4
2
39'

Raheem Sterling wracał ze spalonego, co zauważył sędzia asystent. Kolejnemu zawodników z Manchesteru pozostało spojrzeć błagalnym wzrokiem w kierunku arbitra.

4
4
2
3
2
35'

Wejście nakładką Danilo i drużyna Artura Boruca może przenieść grę na połowę przeciwnika. Trochę oddechu przyda się Asmirowi Begoviciowi oraz obrońcom.

4
4
2
2
2
32'

Mógł to lepiej zakończyć Bernardo Silva, tymczasem skierował piłkę prosto do koszyczka Asmira Begovicia. Nie traci zapału drużyna z Manchesteru, żeby odwrócić wynik już przed przerwą.

6
5
3
4
3
27'

Akurat przed momentem Kevin De Bruyne wyrzucił piłkę poza boisko, ale generalnie ostatnie minuty to totalna dominacja Manchester City. Najpierw Raheem Sterling, później Danilo oddali celne strzały.

5
5
3
3
3
25'

Rozpędza się Gabriel Jesus i jego drużyna!

7
8
4
3
3
23'

Żółtą kartkę otrzymał Nathan Ake.

8
7
4
4
5
21'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu David Silva.

W tym golu najpiękniejsza była asysta! David Silva ominął swoim podaniem dwie linie AFC Bournemouth. Takiego zagrania Gabriel Jesus nie mógł zmarnować i Manchester City wyrównał.

28
15
4
5
7
18'

Po miękkim podaniu z głębi pola Jermain Defoe strzelił z powietrza. Przed oczami miał już wyłącznie bramkarza Manchester City, mimo to Ederson był górą w tym pojedynku i uratował przyjezdnych!

3
4
1
1
1
15'

Po stracie gola Manchester City zareagował na razie jednym, ale niecelnym strzałem Nicolasa Otamendiego. Bramkarz Asmir Begović spokojnie wszedł w mecz.

3
5
1
5
2
13'

Gol! Strzelił Charlie Daniels.

Lewą stopą, prostym podbiciem, zza pola karnego i od poprzeczki do bramki. Pierwszy w tym wieku gol AFC Bournemouth w domowym meczu z Manchester City nie mógł być chyba piękniejszy. Kosmiczne uderzenie!

21
6
4
2
12
10'

Po raz pierwszy podniosła się temperatura w polu karnym AFC Bournemouth. Piłkę w światło własnej bramki skierował Nathan Ake i Asmir Begović musiał być czujny.

3
3
4
2
1
8'

Nicolas Otamendi nie wierzy, że ponownie usłyszał gwizdek sędziego. To już czwarte przewinienie zespołu z Manchesteru. Mike Dean zaprosił na rozmowę także Vincenta Kompany'ego.

4
4
1
1
1
5'

W ostatnim momencie Fernandinho ustawił się we własnym polu karnym i zablokował uderzenie Joshuy Kinga. Dobra akcja oskrzydlająca AFC Bournemouth i ożywili się kibice na stadionie.

3
4
4
1
1
3'

Drużyny w tradycyjnych strojach. Manchester City w błękitnych koszulkach i białych spodenkach, natomiast gospodarze w czerwono-czarnych trykotach. Na początku obie potraktowały przeciwnika faulem w centrum boiska.