5
4
4
87'

Jedna z pierwszych interwencji Kariusa w tym meczu - pewne piąstkowanie po rzucie rożnym.

10
6
3
2
2
83'

Liverpool. Schodzi: Emre Can. Wchodzi: Marko Grujić.

6
1
1
1
2
80'
5
3
4
3
2
80'

Jeśli ktoś ma tu jeszcze strzelić bramkę, to raczej Liverpool. Arsenal jest totalnie rozbity.

6
6
5
2
2
77'

Gol! Strzelił Daniel Sturridge. Asystował mu Mohamed Salah. 4:0! Trudno się już pastwić nad defensywą Arsenalu, ale kolejny błąd kończy się bramką. Dośrodkowanie Salaha i gol głową Sturridge'a z trzech metrów.

34
29
4
2
4
77'

Arsenal nadal nie ma pomysłu na rozmontowanie defensywy rywali.

2
2
1
1
1
74'
72'

Kolejny błąd Holdinga. Anglik jest dzisiaj w dramatycznej formie. Przy okazji sfaulował Hendersona i dostał żółtą kartkę.

3
71'

Przerwa w grze, ponieważ cierpi Moreno.

1
1
2
1
70'

Następny błąd defensywy Arsenalu, Holding nie powstrzymał Mane, który o mały włos, a pokonałby Cecha. Kolejna dobra interwencja bramkarza.

1
3
69'

Oezil dograł w pole karne, gdzie Giroud podał głową do Alexandre'a Lacazette'a, który z kilku metrów nie trafił w światło bramki.

3
2
3
1
66'

Arsenal jest teraz dłużej przy piłce, lecz nie ma to żadnego przełożenia na okazje strzeleckie.

3
1
1
1
62'
60'

Arsenal dramatycznie gra w defensywie. Dziecinne błędy popełniają Holding czy Bellerin.

2
4
2
1
1
57'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. 3:0! Katastrofalny błąd Bellerina, który stracił piłkę na połowie Liverpoolu. W efekcie sam na sam z bramkarzem wyszedł Salah i nie miał problemów z pokonaniem Cecha.

53
29
9
6
6
54'

Fatalny błąd Monreala i nie mógł już dogonić Salaha. Egipcjanin uderzył jednak niemal wprost w Cecha.

3
1
4
1
1
53'

Rzut wolny dla Liverpoolu. Can zgrał piłkę głową i gospodarze wywalczyli korner.

6
3
3
2
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Mesut Oezil. Faulowany Henderson.

7
5
2
2
2
49'

Gołym okiem widać, że lepiej prezentuje się Arsenal od początku drugiej połowy.

3
2
1
2
3
46'

Płaski i nieudany strzał Oezila z 20 metrów.

2
3
3
5
2
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
1
1
1
46'

Arsenal. Schodzi: Aaron Ramsey. Wchodzi: Aaron Ramsey.

3
14
5
1
1
45'

Dwie minuty doliczone.

2
45'

Arsenal jest bezradny w tej połowie. Zdecydowana przewaga Liverpoolu.

2
1
42'

Holding mógł odkupić swoje winy, jednak jego strzał z kilku metrów został zablokowany.

1
1
1
2
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Granit Xhaka.

3
4
3
2
1
40'

Gol! Strzelił Sadio Mane. 2:0! Senegalczyk miał przed sobą Holdinga, łatwo minął go i precyzyjnym strzałem tuż przy słupku zdobył bramkę.

40
30
5
4
4
38'

Najpierw na spalonym był Salah, a po chwili jeden z graczy Arsenalu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

1
4
2
2
1
35'

Długie zagranie w kierunku Sancheza, ale ten był na spalonym.

1
4
1
4
3
32'

Mane dopadł do bezpańskiej piłki i z 16 metrów uderzył obok słupka.

1
5
1
32'

Kolejne minuty i dziesiątki podań Liverpoolu. Piłkarze Arsenalu tylko biegają za piłką.

3
3
1
2
29'

Znów dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze.

2
6
2
2
25'

Kontra Liverpoolu, Salah pokazał, jak dużą szybkością dysponuje. Jego płaski strzał sparował Cech.

4
3
1
1
4
25'

Ciut lepszy fragment w wykonaniu Kanonierów.

2
2
3
23'

Żółtą kartkę otrzymał Joe Gomez. Faulowany przy linii bocznej Aaron Ramsey.

3
1
3
2
2
22'

Żółtą kartkę otrzymał Danny Welbeck. Faulowany Moreno.

2
2
4
2
20'

Żółtą kartkę otrzymał Dejan Lovren.

4
1
2
2
4
19'

HENDERSON! Sam na sam z Cechem był Anglik, ale uderzył niedokładnie.

3
1
2
5
19'

Liverpool nadal atakuje. Dośrodkowanie Sane wypiąstkował Petr Cech.

2
7
1
17'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Joe Gomez. 1:0 dla Liverpoolu! Dośrodkowanie Gomeza na siódmy metr, gdzie Firmino głową wpakował piłkę do siatki.

42
22
6
6
9
16'

Kolejna akcja LFC. Tym razem Lovren był jednak na spalonym.

1
3
14'

Holding powstrzymał Mane, ale Senegalczyk był blisko oszukania defensora Arsenalu.

1
3
2
2
1
13'

Świetne tempo meczu na Anfield.

3
2
1
10'

To powinna być bramka! Płaskie dośrodkowanie Cana i wyśmienitą okazję miał Salah. Z kilku metrów jego strzał obronił Petr Cech.

2
2
1
9'

Emre Can szukał podaniem Salaha, jednak zagrał zbyt mocno.

2
2
1
7'

To była niezła okazja dla Arsenalu! Welbeck otrzymał piłkę w polu karnym, ale spychany do parteru oddał niecelny strzał nad poprzeczką.

1
2
1
6'

Salah zbyt mocno dośrodkował w pole karne. Po chwili piłka ponownie wylądowała na "szesnastce" i Emre Can oddał niecelny strzał głową.