4
4
20
90+4'

Ależ bijatyka na boisku po faulu Norkowskiego na Aftyce. Zawodnik Legii chciał sam wymierzyć sprawiedliwość i przez chwilę zrobiło się bardzo gorąco.

45
27
5
4
12
90+4'

Gol! Strzelił Dawid Kurminowski.

2:2! Kurminowski uderzył identycznie jak chwilę wcześniej Aftyka i piłka w siatce!

45
25
4
9
23
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Kochalski.

Mateusz Kochalski #1
13
11
6
6
22
90+2'

Rzut karny dla Lecha! Kochalski sfaulował Klupsia.

20
13
5
5
24
90'

Doliczone 5 minut.

3
9
4
4
6
87'

Gol! Strzelił Grzegorz Aftyka.

1:2! Aftyka trafił do siatki podcinką w środek bramki. Mrozek nie wyczuł jego intencji.

53
48
11
12
33
86'

Rzut karny dla Legii! Ręką w polu karnym zagrał Spychała.

28
16
10
12
21
83'

Orlik wypracował sobie pozycję w polu karnym Lecha, ale uderzył z ostrego kąta zbyt lekko i Mrozek na posterunku.

2
1
7
1
3
82'

Orlik wrócił do gry.

2
3
2
2
6
81'

Z dystansu nad poprzeczką uderzył Klupś.

2
1
2
2
4
81'

Orlik na razie poza boiskiem, Legia w dziesiątkę.

2
2
1
1
3
80'

Przerwa w grze. Orlika złapały skurcze, a trener Legii wykorzystał już limit zmian.

1
2
2
1
3
75'

Legia. Schodzi: Piotr Cichocki. Wchodzi: Grzegorz Aftyka.

2
74'

Lech. Schodzi: Michał Skóraś. Wchodzi: Hubert Sobol.

2
71'

Spychała podjął odważną próbę, chciał przelobować Kochalskiego strzałem z boku boiska i piłka poleciała tuż obok słupka!

1
1
3
2
1
68'

Mrozek złapał piłkę po dośrodkowaniu Urbańskiego spod końcowej linii.

2
1
2
1
1
66'

Lech. Schodzi: Marek Mróz. Wchodzi: Tymoteusz Klupś.

Marek Mróz #18
1
1
2
1
3
64'

Zablokowany potężny strzał Górala z ostrego kąta. Legia poczyna sobie coraz odważniej.

3
1
2
1
2
62'

Kacper Wojdak przytomnie zablokował bardzo groźny strzał Orlika z 10 metrów. Zapachniało drugim golem dla Legii.

1
2
2
1
3
59'

Legia. Schodzi: Patryk Czarnowski. Wchodzi: Michał Góral.

1
58'

Niezłe uderzenie Zalewskiego z narożnika boiska, ale Kochalski interweniował bardzo pewnie.

1
1
1
1
2
55'

Legia. Schodzi: Bartosz Olszewski. Wchodzi: Maciej Ostrowski.

1
53'

Gol! Strzelił Mateusz Leleno.

Wyrównanie! Po rzucie wolnym do bezpańskiej piłki przed polem karnym dopadł Leleno, natychmiast strzelił i z pomocą rykoszetu pokonał Mrozka.

Mateusz Leleno #7
35
22
10
8
19
53'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

3
2
2
2
2
50'

Zza pola karnego mocno, ale wyraźnie niecelnie strzelił Leleno.

5
1
2
1
1
49'

Znakomita szansa Lecha! Kurminowski zwiódł w polu karnym obrońcę, ale jego strzał zdołał obronić Kochalski! To była sytuacja sam na sam.

4
1
2
1
2
47'

Nieźle z rzutu wolnego dośrodkował Grabowski, ale legioniści po małym zamieszaniu wybili piłkę.

4
3
3
3
6
46'

Lech. Schodzi: Bartosz Bartkowiak. Wchodzi: Maciej Spychała.

2
46'

Legia. Schodzi: Konrad Handzlik. Wchodzi: Mateusz Praszelik.

2
46'

Początek drugiej połowy.

3
2
3
2
2
45'

Doliczona 1 minuta.

7
2
2
3
2
42'

Leleno dostał podanie za plecy obrońców, miał przed sobą tylko Mrozka, ale nie zdołał oddać strzału. Chwilę później poznaniacy zablokowali jeszcze uderzenie Handzlika.

4
2
2
1
1
40'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kacper Wojdak.

7
3
1
1
4
38'

Gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce, lepiej wymieniają podania. Legia nie potrafi złapać rytmu z początku meczu.

9
4
1
1
4
34'

Legia wyraźnie podłamana, Lech wygrywa większość stykowych piłek.

12
6
2
2
3
31'

Świetna okazja Lecha! Adamczak podał do Mroza, ten huknął z woleja z ostrego kąta i piłka poleciała tuż nad poprzeczką.

7
1
2
4
3
30'

Bartkowiak wyprowadził bardzo groźną kontrę Lecha, gospodarze mieli przewagę liczebną, jednak podanie otwierające było niedokładne i nic z tego nie wyszło.

6
3
2
2
5
27'

Teraz mogło być 1:1! Potężnie z kilkunastu metrów uderzył Orlik, Mrozek odbił piłkę w taki sposób, że trafił wprost w Wojdaka, jednak na szczęście dla Lecha wszystko skończyło się tylko rzutem rożnym. Gol samobójczy był blisko.

5
4
3
2
3
27'

Bramka uskrzydliła poznaniaków, którzy czują się teraz znacznie pewniej. Legia nie potrafi odpowiedzieć.

7
5
2
3
3
23'

Cichocki przeciął dośrodkowanie Skórasia z rzutu wolnego.

4
4
3
2
2
21'

Zablokowany strzał Wańka z 15 metrów. Chwilę wcześniej rzut wolny egzekwował Olszewski, ale posłał piłkę wprost w mur obrońców Kolejorza.

4
4
3
2
2
19'

Lech. Schodzi: Jan Andrzejewski. Wchodzi: Marcin Grabowski.

3
18'

Przerwa w grze, kontuzjowany w drużynie Lecha jest Andrzejewski.

2
1
1
7
2
17'

Gol! Strzelił Bartosz Bartkowiak.

1:0 dla Lecha! Nieprawdopodobny błąd Kochalskiego, który po podaniu od kolegi z drużyny źle przyjął piłkę, ta odskoczyła mu od nogi, natychmiast przechwycił ją Bartkowiak i trafił do pustej bramki.

48
27
7
9
25
15'

Mnóstwo twardej walki z obu stron, ale klarownych sytuacji jeszcze nie oglądaliśmy.

2
1
1
1
3
11'

Niezła centra Cichockiego z prawego skrzydła, zabrakło jednak wykończenia.

1
1
1
1
11'

Tempo na razie nie porywa. Oba zespoły zaczęły bardzo ostrożnie.

1
1
7'

Płasko z dystansu uderzył Skóraś, jednak piłka minęła słupek w sporej odległości.

1
2
6'

Zupełnie nieudanie z prawego skrzydła dośrodkował Leleno i piłka opuściła boisko.

2
1
3'

Pierwsze fragmenty pod znakiem niewielkiej przewagi Legii. Gra toczy się na połowie gospodarzy.

4
1
1
18:35

Oba zespoły już na boisku. Na stadionie we Wronkach idealna pogoda do grania. Jest ciepło, ale nie ma upału.